Burcuna Göre Hangi Tatlısın?

Kış kapıya yaklaşırken hepimizin tek bir derdi var: tatlılara karşı dik duruşumuzu bozmamak! Kafelerin camekanlarından bize sevimli sevimli göz kırparken yeme isteğine karşı koymak çok zor, kabul. Peki hiç düşündünüz mü, sadece bir tatlı yiyebilecek olsaydınız bu hangi tatlı olurdu? Peki ya siz bir tatlı olsaydınız hangi tatlı olurdunuz? Tüm bu soruların cevabı aşağıda sizi bekliyor. Bakalım yıldızlar hangi tatlı olduğunuzu söylüyor, okumaya devam!

Koç: Acı Biberli Çikolata

Yeni bir şeyler dendiğinde akıllara gelen ilk isim olmanın bir nedeni olmalı… Heyecanlı ve cesur olman, ayrıca kendini öne çıkarmayı seven yapından dolayı sen tam bir acı biberli çikolatasın! Tıpkı onun gibi maceracı ve çılgınsın!

Boğa: Çikolata Parçacıklı Kurabiye

Kabul edelim keyfine oldukça düşkünsün ama aynı zamanda da pratik olmayan şeylerle uğraşmak hiç sana göre değil. Bu yüzden sen tam bir kurabiyesin, hem de çikolata parçacıklı olanlardan!

İkizler: Karışık Jelibon

Kararsız ve değişken kişiliğin seçim yaparken işleri zorlaştırıyor. Çeşitliliği sevdiğin için önünde birden çok seçenek olmasını istiyorsun. Bu yüzden tıpkı karışık jelibon gibisin, hareketli ve eğlenceli!

Yengeç: Cheesecake

Çıtkırıldım ve alıngan olman etrafındakiler tarafından çok sevilmene hiçbir zaman engel olmadı. Hatta anlayışlı ve anaç tavrınla çevrendekilerin aklında hep yer ettin. Tüm bu özelliklerine ek olarak biraz da geleneksel olandan hoşlandığın için sen tam bir cheesecake’sin!

Aslan: Krem Brule

Herkes sana havalı ve egoist dese de yakınında olanlar senin ne kadar içten ve cana yakın bir minnoş olduğunun farkında. Etrafına yaydığın ışığı ve enerjiyi çekemeyenler seni bu sözlerle incitmeye çalışırsa sakın üzülme! Çünkü sen tam bir krem brule gibisin, dışardan onlara sert gözüksen de yakınındaki birine içini açtığında ne kadar kendinle barışık ve hayat dolu olduğunu görecekler.

Başak: Çikolatalı Kek

Hem minimal takılmayı seviyorsun hem de her şeyin mükemmel olmasını istiyorsun, yani işin zor. Neyse ki detaycı ve dikkatli olduğun için işlerin biraz da olsa kolaylaşıyor. Bu yüzden sen bir tatlı olsan, mükemmel bir dilim çikolatalı kek olursun, çünkü tıpkı onun gibi gösterişsiz ama oldukça büyüleyicisin.

Terazi: Cupcake

Bir terazi olarak ahenk peşindesin ve her şeyde bir denge arıyorsun. Hayatın sana sunduğu güzellikleri takdir etmeyi biliyorsun. Bu yüzden sen olsan olsan cupcake olursun çünkü tıpkı onun kadar çekici ve uyumlusun.

Akrep: Bitter Çikolata

Duygularını yoğun yaşamayı seviyorsun. Kararlılığınla etrafındakileri büyülemek ise senin işin. Bu yüzden sen tıpkı bir parça bitter çikolata gibisin. Tıpkı onun gibi iradeli, kontrollü ve kötü gün dostusun. Ne zaman birinin sana ihtiyacı olsa oradasın.

Yay: Brownie

Hevesli ve coşkulusun. Güzel enerjinle etrafındaki herkesi mutlu etmeyi başarıyorsun. Enerjik ve samimi mizacınla çoğu kişinin favorisisin. İşte bu yüzden sen tam bir brownie’sin! İnsanlar için her zaman aranan ve özlenen olmak harika bir duygu olmalı!

Oğlak: Çikolatalı Yaş Pasta

Geleneksel ve gerçekçi ruhun seçimlerinde kendini ele veriyor. Ağır başlı, olgun ve ölçülü davranışlarından dolayı herkes seni parmakla gösteriyor. Saygınlığı önemseyen ve her işi profesyonelce yapmaya çalışan biri olarak sen olsan olsan çikolatalı yaş pasta olursun! Tıpkı onun gibi her zaman başarılı, ölçülü ve ağır başlı.

Kova: Tarçınlı Rulo

Entelektüel ve özgür ruhun dışına yansıyor. Tıpkı tarçınlı rulo gibi sıra dışı ve çok katmanlısın! Egosuz ve insancıl olduğun için etrafındakiler senin için hep iyi şeyler söylüyorlar ve seni çok seviyorlar, tıpkı bir dilim sıcak tarçınlı rulo gibi…

Balık: Marshmallow

Görsel sanatlara olan yatkınlığını hiç kimse inkar edemez. Göze güzel gelen her şey senin ilgi alanına giriyor çünkü bu senin tutkun. Yaratıcı ve romantik ruhun ise yaptığın her işte seni ele veriyor. İşte bu yüzden sen tam bir kış gecesi ateşin etrafında kızartılan marshmallow gibisin. Naif, şefkatli ve tatlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.