Burcuna Göre Hangi Stranger Things Karakterisin?

İlk sezonundan sonra artık bunun üstüne ne olabilir dediğimiz Stranger Things, ikinci sezonuyla hepimizin ağzını ardına kadar açık bırakmayı başardı desek yeri… İster temalı partiler verecek kadar gerçek bir fanı ol, ister büyün bölümleri peş peşe mi izlesem yoksa zamana mı yaysam diye planlar yapmaya başlamış. Ne olursan ol bir favori karakterin mutlaka vardır. Peki favori karakterin hakkında yıldızlarla aynı fikirde misin? Öğrenmek için yazımızı okumaya devam et, yıldızlara göre hangi Stranger Things karakteri olduğunu keşfet!

Fakat baştan uyaralım, yazının devamı dizinin tamamını izlememiş olanlar için spoiler içerebilir!

Koç – Mike

Her grubun bir lidere ihtiyacı vardır. Bu duruma sen ve Mike dışında daha uygun birini bulmak neredeyse imkansız çünkü ikiniz de oldukça coşkulu, içinden geldiği gibi hareket eden ve öncü ruha sahip insanlarsınız. Bir savaş karşısında hazırlıklı mıyım diye düşünmeden hemen harekete geçiyorsunuz. Bu cesurluk ve hızla kazanamayacağınız savaş yok denecek kadar az. Ancak dikkatli ol, çünkü bazen düşünmeden hareket edebiliyorsun!

Boğa – Will

Evde takılmayı sevdiğini biliyoruz, ama hiç kimse eve gitmeyi Will’in ilk sezonda istediği kadar istememiştir… Hatta ikinci sezonda bile hayatı tekrar tepe taklak olduğunda ailesine ve arkadaşlarına sadık kaldı ve onu bulacaklarına inandı. İkiniz de ani değişimlerden nefret ediyorsunuz bu yüzden sevdiğiniz insanlara bağlanıp yeni maceralardan kaçınmayı tercih ediyorsunuz. Kaliteli zaman geçirmek için etrafınızda sevdiğiniz insanların olması ya da evde kendinizi sanata adamanız sizin için yeterli oluyor.

İkizler – Nancy

Karmaşık problemlere ve yeni deneyimlere her zaman açık fikirli bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Ayrıca ikiniz de bilgi toplama ve bunları uygulamaya koyma konusunda harikasınız. Sadece Nancy değil, sen de okulda yeni şeyler öğrenmeye bayılıyorsun. Biliyoruz ki karşına bir gün bir Demogorgon çıksa, sen de tıpkı onun gibi tüm bilgilerini ve kaynaklarını herhangi bir sorunu çözmek için en mükemmel hale getirebilirsin. Tek dikkat etmen gereken nokta, her şeyden çabuk sıkılma huyun, buna bir çözüm bulsan harika olur…

Yengeç – Jonathan

Duygusal ve tutkulu olmak lisede pek de havalı bir şey olarak algılanmasa da biz Jonathan ve senin adına oldukça gururluyuz! İkiniz de sevdiklerinize sadık olmayı ilkeniz haline getirmiş şeker gibi insanlarsınız. Tek olumsuz olabilecek yanınız, yeterli şefkat ve sevgiyi hissedemediğinizde kırılganlaşıp huysuzlaşmanız olabilir. Ama unutma, herkesin sevgisini ifade ediş biçimi farklıdır!

Aslan – Joyce

Senden daha fazla içten ve etkileyici biri olamaz, tabii eğer Joyce değilsen… Joyce en berbat durumlarda bile oğlunun kurtulacağına, onu geri getirebileceğine hep inandı. Bu da onun ne kadar kararlı ve özgüveni yüksek biri olduğunu gösteriyor. Sen de bu duyguları çok iyi biliyorsun çünkü sen de tıpkı onun gibi lider ruhlusun ve ne kadar büyük zorluklar yaşarsan yaşa umudunu ve gücünü kaybetmiyorsun.

Başak – Barbara

Gerçekçi, çalışkan ve alçakgönüllüsün. Bu da demek oluyor ki bazen en yakınındaki insanlar sen fark etmeden kibarlığını kendi menfaatleri için kullanıyorlar. Tıpkı Steve evinde parti verdiğinde Barbara’ya olduğu gibi. İkiniz de kelimenin tam anlamıyla iyi kalpli, fayda odaklı ve gösterişten uzak insanlarsınız. Dikkat etmeniz gereken tek nokta fazla seçici ve düzenli oluşunuzla yakınınızdaki insanları kendinizden uzaklaştırmamanız.

Terazi – Dustin

Eğer ekibin birtakım olumsuzluklarla mücadele ediyorsa işler ister istemez kızışmaya başlıyor. Bu gibi durumlarda sen de tıpkı Dustin gibi soğuk kanlı kalmayı başarıyor ve ara buluculuk yapmaya çalışıyorsun. İlişkilerinde her zaman dengeyi ve ahengi arayan bir insan olarak etrafındaki herkesin iyi zaman geçirmesini istiyorsun. Bu da seni diğerleri tarafından her zaman aranan insan haline getiriyor. Sensiz parti olmuyor!

Akrep – Steve

Zoru seviyorsun, ama bazen kıskanç oluşun işleri daha da zorlaştırıyor. Steve de tıpkı senin gibi… Nancy’ye olan aşkı hissettiği güvensizlik ve inatçı tavrı yüzünden ikisini de yoruyor. Ayrıca ikiniz de bir miktar gizemli insanlarsınız ve başkaları için kendinizde çok da taviz vermiyorsunuz. Fakat biri size olan sevgisini kanıtladığında da ölene kadar o kişiye sadık olmayı seçiyorsunuz, gerçekten tebrikler…

Yay – Max

Eğlenceli, enerjik ve bağımsız… Sen ve Max birbiriniz için yaratılmış gibisiniz adeta! Çoğu zaman bağımsızlığınıza olan düşkünlüğünüzle bir grupla beraber eğlenme aşkınızı dengede tutmayı başarıyorsunuz. Maceraperest ve ileri görüşlü kişiliğiniz sayesinde bu ikisi arasındaki yönelimlerinizi modunuza göre ayarlayabiliyorsunuz, bravo!

Oğlak – Lucas

Arkadaşların çöp kutusunda garip görünen bir kertenkele bulduğunda, onu gerekli yere götürmeyi teklif eden ilk kişi hep sen oluyorsun. Aynen Lucas’ın yaptığı gibi. İkiniz de kuralları ve onlara uymayı seviyorsunuz. Arkadaş grubundaki sorumluluk bilincine en çok sahip olan kişi olmak mükemmel bir duygu olmalı!

Kova – Hopper

Kimse seni bu zaman kadar oyunu kuralına göre oynadığın için suçlayamadı sevgili Kova! Eminiz ki aynı şey Komiser Hopper için de geçerli. İkiniz de doğuştan muhalifsiniz ve darda olanlar için adaleti aramak ve gerçeği bulmak için canınızı dişinize takabiliyorsunuz. Hopper’ın açık fikirli ve alternatifleri gören kişiliği sayesinde Will’i eve geri getirmesi de bunun en iyi örneklerinden biri. Eminiz ki aynı durumda sen olsaydın sen de aynısını yapardın!

Balık – Eleven

Her zaman bizim gerçeklik algımızın ötesinde bir şeylere bağlılık hissediyorsun. Eleven da muhtemelen bu lafımıza katılırdı. İkiniz de sezgilerinizin aşırı derecede güçlü olmasıyla biliniyorsunuz ve dünya üstünde pek çoğumuzun hissettiğinden daha fazla şeyi anlayabiliyorsunuz. Ne yazık ki bu durum bazen ikiniz için de oldukça yorucu olabiliyor. Dikkatli olmakta ikiniz için de fayda var, bizden söylemesi!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.