Burcuna Göre Hangi Scrubs Dizisi Karakterisin?

İkonik karakterleriyle, hafızalara kazınan replikleriyle Scrubs, pek çoğumuza doktorluk mesleğini sevdiren dizilerden biri oldu. Hatta öyle ki Türkiye’de bile uyarlamaları senelerce televizyon ekranlarında üst üste gösterildi. Her bir karakteriyle yüzlerle gülümsemeye sebep olan efsane dizi Scrubs karakterlerinden burcuna göre hangisi olduğunu merak ettin mi? Eğer ettiysen okumaya devam et çünkü yıldızların sana söyleyeceği eğlenceli bir şeyler var!

Koç – Dr. Todd Quinlann

Çoğu zaman egoist ve çılgın olarak görülsen de etrafındakiler için hayatı her zaman daha heyecanlı ve çekilebilir hale getiren kişi hep sensin. Oldukça hareketli, girişimci, coşkulu ve neşeli olmanın yanı sıra harika beşlik çakıyorsun! Partilerin aranan ismi olmaya devam!

 

Boğa – Dr . Christopher Turk

10 üzerinde 10’luk dans hareketlerin olmasının yanı sıra, aynı zamanda oldukça sadık, güvenilir ve sağduyulu bir arkadaşsın. Gerçekçi ve kararlı bir yapıya sahip olduğun için tavsiye almak için sana danışan arkadaşların var ve bu da seni oldukça mutlu ediyor. Ancak dikkat etmen gereken bir nokta var, o da inatçılığının ve sabit fikirli oluşunun zaman zaman seni zora sokuyor olması…

 

İkizler – Hemşire Laverne Roberts

Güzel bir sohbetten daha fazla sevebileceğin bir şey yok, olamaz da! Sosyal çevren oldukça geniş ve insanları etkileyebilen bir mizaca sahipsin. Ama havada bir dedikodu kokusu almaya gör, hemen elindeki işi gücü bırakıp gerekli bilgileri toplamaya ve dedikoduya hazır hale geliyorsun.

 

Yengeç – Hemşire Carla Espinosa

İnsanlar istese de istemese de grubun annesi sen olduğun için sürekli çevrendekilere tavsiyeler veriyorsun ve lütfen inkâr etme, bu durum oldukça hoşuna gidiyor. Sana yakın olan insanları oldukça fazla önemsiyorsun ve eğer birileri bu insanları incitir ya da onlara zarar verirse anında onların peşine düşüyorsun.

 

Aslan – Dr. Perry Cox

Lider olmak için doğmuş olsan da zaman zaman otoriter ve egoist tutumun yüzünden insanların korkmasına neden olabiliyorsun. Fakat bu aslan yırtıcılığının altında kedi gibi neşeli, oyuncu ve cömert bir insan var! Sadece kendini herkese açamayacak kadar keyfine düşkünsün.

 

Başak – Dr. Elliot Reid

Tatlı, duyarlı ve tamamıyla mükemmeliyetçisin… Takıntılı derecede tedbirli oluşun ve detaycılığın insanların deli olduğunu düşünmesine yol açıyor. Fakat kaçırdıkları bir nokta var. Her zaman başladığın işi bitiriyorsun, hem de oldukça başarılı bir şekilde!

 

Terazi – Dr. Molly Clock

Derin ilişkiler kuramasan ve biraz umarsız olsan da barışçıl ve ince düşünceli duruşunla insanları kazanıyorsun. Ara bulucu ve uzlaşmacı duruşunun yanı sıra oldukça çekici ve zarifsin. Yani kelimenin tam anlamıyla herkes sana hasta oluyor! J

 

Akrep – Jordan Sullivan

Korkusuz, iradeli birisin. Duygularını son derece yoğun yaşasan da bunu dışarıya yansıtmaktan çok hoşlanmayan içe dönük bir insansın. Laf aramızda bu durum seni oldukça havalı yapıyor. Zor affeden bir yapın olsa da sen tam bir kötü gün dostusun ve yakınlarının sana ihtiyaç duyması halinde hep onların yanında olmaya hazırsın.

 

Yay – Dr. Bob Kelso

Kendine güvenin ve bitmeyen hayat enerjin sahip olduğun en iyi özelliklerinden sadece iki tanesi. Fakat düşüncesiz ve abartılı davranışların zaman zaman insanları çileden çıkartıyor. Ayrıca ketçaba olan tutkun da seni diğerlerinden ayıran bir özellik haline gelmiş durumda. Eh ne de olsa ketçap sadece kazananlar içindir!

 

Oğlak – Ted Buckland

Zaman zaman insanları çıldırtmayı başarsan da azimli, çalışkan ve planlı bir insan olduğun için başkaları ne düşünürse düşünsün hayatta her zaman başarılı oluyorsun, bravo! Ayrıca kim ne derse desin, yeri geldiğinde oldukça acımasız ve duygusuz davranabiliyor ve savaşabiliyorsun. Bu da senin diğerleri arasından sıyrılmanı sağlıyor.

 

Kova – Temizlik Görevlisi

Değişik ve sıra dışı hangi fikir varsa hepsi sende! Bu yüzden hiçbir zaman bir kalabalığı takip eden bir insan olmadın ve olmayacaksın. Yani dürüst olmak gerekirse sen her ne kadar arkadaş canlısı olsan da daha çok bağımsız ve bireysel olmayı seviyorsun ve kendi başına takılmak daha çok işine geliyor.

 

Balık – Dr. John J.D. Dorian

Selam sana hayalperest! Oldukça tutkulu, naif, hoşgörülü ve merhametlisin. Bu yüzden biri ne zaman sana ihtiyaç duysa hep yanındasın. Duygusal olduğun için biraz fazla çabuk alınabiliyor, kolayca incinebiliyorsun ve bu da seni zaman zaman anlaşılması zor ve huysuz biri haline getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.