Burcuna Göre Hangi Pop Starı Dinlemekten Keyif Alırsın?

Muhtemelen pek çoğumuz için Justin Timberlake, Britney Spears ya da Madonna gibi ünlü bir pop yıldızı olmak bu saatten sonra mümkün değil. Ama bu durum ruhuna en çok hitap eden yıldızı bulmanın önünde bir engel oluşturmuyor. Bakalım burcuna göre hangi pop starı dinlemek sana daha çok keyif veriyor!

Koç – Michael Jackson

Sen tam bir serseri ruhlu ve korkusuzluk timsalisin! Genelde hep motive, kararlı ve kendine güvenlisin. Bu özelliklerin sayesinde, etrafındaki diğer insanlar olmaz dese de kafana bir şey koyduğunda onu gerçekleştirmek için tüm gücünü ortaya koyuyorsun. Bu özelliklerinle de tüm zamanların en önemli pop starlarından, hatta popun kralı olarak anılan Michael Jackson’ı dinlemekten fazlasıyla keyif alırsın. Onun hareketli, enerjik müzikleri ruhunu canlandırır!

Boğa – Taylor Swift

Bir Boğa olarak oldukça sakin, sağduyulu ve sahiplenicisin. Bu yüzden herhangi bir ilişkide sen ne kadar veriyorsan, karşındakinden de o kadar vermesini bekliyorsun. Eğer hak ettiğin değeri görmediğini düşünürsen oldukça kıskanç ve sabit fikirli bir hale gelebiliyorsun. Tüm bu özelliklerin göz önünde bulundurulduğunda sen tıpkı Taylor Swift’i dinlemekten keyif alıyorsun. Hem şarkılarında eski aşklarına yaptığı göndermelerle hem de arkadaşlarını sahiplenmesiyle seni oldukça yansıtıyor.

İkizler – Madonna

İkizler Burcu - Madonna

Esnek ve kolay adapte olabilir kişiliğinin yanına kararsızlık da eklenince işin biraz zorlaşıyor… Ayrıca her şeyi görmek ve yapmak istediğin için, zaman zaman işlerin imkansızlığı seni yorabiliyor. Pek çok şeyi aynı anda yapıyormuş gibi algılanmanın nedeni de bu! Bu yönden Madonna‘nın değişken ve çok yönlü enerjisi ile ürettiği şarkılar senin için biçilmiş kaftan. Büyüleyici sahne gösterileri, yerinde duramayan halleri ve yaşlanmayan ruhu ile tıpkı sen!

Yengeç – Adele

Ah bu duygular da olmasa, nasıl hayata tutunurdun sen minnoş Yengeç? Çevrene karşı fazla duyarlı olman seni aşırı hassaslaştırabiliyor ve zaman zaman seni alıngan ve çabuk kırılan biri haline getirebiliyor. Sen de bunu istemeden de olsa çok sevdiğin insanlara yansıtabiliyorsun… Adele de sadece güçlü sesi ile değil dokunaklı ve naif şarkı sözleriyle de biliniyor, Hissettiklerini şarkılarına döken güçlü sanatçı ile ortak pek çok noktan var gibi görünüyor!

Aslan – Justin Timberlake

Ormanların kralı olduğunu duymayan kalmadı diye düşünüyoruz. Ama bunun yanı sıra aynı zamanda oldukça yaratıcı, cömert ve sıcakkanlısın. Diğer insanları kendine çeken karizmatik bir auran var, bunu zaten kime sorsan söyler! Fakat çok da harika olmayan, fazla egoist ve despot olma gibi durumların da yok değil… Tüm bu söylediklerimiz göz önünde bulundurulduğunda sen Justin Timberlake’i dinlemekten keyif alırsın. Hatırlarsan Justin, solo kariyerine geçiş yapmadan önce NSYNC grubunda da stardı ve en çok ilgiyi hep o çekiyordu, senin gibi!

Başak – Beyonce

Başak Burcu - Beyonce

Hiç şüphesiz, burçların içinde en çalışkan ve en detaycı olanı Başak. Fakat zor beğendiğin ve fazla eleştirel olduğun için bazen kendine bile fazla yüklendiğin oluyor. Fakat bunu başkaları gibi dikkatleri üzerine çekmek için yapmıyorsun, bu senin doğanda var. Tıpkı Beyonce gibi! Başarıları ve kişiliğiyle basının ve insanların övgülerini üzerine toplarken, daha fazlası için asla saçma sapan yöntemlere başvurmuyor. Sen de aynen böyle devam et!

Terazi – Lady Gaga

Her şeyin harmoni ile ilgili olduğuna inanan ve hayatını belirli dengeler üzerine kuran sevgili Terazi… Her zaman adaletli, kibar ve sanat sever olarak anıldığın için etrafındaki insanlar tarafından oldukça fazla seviliyor ve takdir ediliyorsun. Bu nedenle sadece toplum tarafından dışlanmış kesimleri müziği ile bir araya getirmeyi ve herkesin iyi geçinmesini isteyen Lady Gaga’yı dinlemekten zevk alıyorsun.

Akrep – Lorde

Bir Akrep olarak doğduğun için gizemli olmak senin hayatının bir parçası. Senden hoşlanmayanlar ne zaman ne yapacağını kestirmekte zorlanıyor çünkü kartlarını oldukça kapalı oynuyorsun. Bunda gözlemci ve kontrolcü olmanın da büyük etkisi var tabii… Tüm bunların yanı sıra duygularını oldukça yoğun yaşamayı seviyorsun. Sen de tıpkı Lorde gibi gizemli bir imaj çizsen de, istediğin zaman duygularını dışarıya bir şekilde yansıtabiliyorsun.

Yay – Britney Spears

Genel olarak iyimser, coşkulu ve enerjiksin ve genel olarak dünyaya toz pembe olmasa da rose renkli gözlüklerle bakıyorsun. Bu yüzden zaman zaman düşüncesiz davranıp fazla risk alabiliyorsun, tıpkı Britney Spears gibi! Fakat herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığında da hayata karşı olan inancını ve enerjini asla kaybetmiyorsun. Unutma, Britney 2007 yılını atlatabildi, sen de her şeyin üstesinden gelebilirsin!

Oğlak – Miley Cyrus

Oğlak denilince akla ilk gelen kelimelerden bazıları ağır başlı, olgun ve tutarlı gibi şeylerdir, bu yüzden Miley Cyrus adını görmek seni biraz şaşırtmış olabilir. Fakat gerçekten baktığında Miley’nin sadece 14 yaşındayken Hannah Montana adlı seri ile çalışma hayatına atıldığını ve başarı basamaklarını azimli ve emin adımlarla çıktığını görebilirsin. Bu sayede onu dinlerken kendini hedeflerine daha çok yaklaşmış hissediyorsun. Sen neden bir Miley olmayasın!

Kova – Prince

Açık fikirli ve çevrene karşı duyarlı olduğun için insanlar sana adeta bayılıyor! Üstelik sen de oldukça insan canlısısın, bu yüzden haliyle çevren de oldukça geniş. Fakat zaman zaman insanlara karşı soğuk olabiliyorsun, bunun da nedeni bağlanmaktan korkuyor olman… Sonuç olarak bazen bazı insanlar seni tuhaf buluyor, tıpkı Prince gibi. Ama sakın unutma kendisi boşuna Prince adını almadı, çünkü içten içe herkes ona hayrandı! Sen de Prince’i dinlerken ona hayran kalacaksın!

Balık – Lana Del Rey

Balık Burcu - Lana Del Rey

Seni gidi artistik, bir o kadar da duygusal Balık seni… Senin de tıpkı Lana Del Rey gibi oldukça romantik ve naif bir ruhun var. Öyle ki bu durum ikinizi de bazen anlaşılması güç insanlar haline getiriyor. Hayal gücün yüksek olduğu için kendini gerçeklikten kopmuş hissetmen oldukça doğal, sana tavsiyemiz biraz daha az hayal kurman, hepsi bu… Hayal kurarken bol bol Lana dinlemeyi de unutma!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.