Burcuna Göre Hangi Mean Girls Karakterisin?

Hepimizin hiçbir şey yapmak istemeyip yorgana sarılıp tüm gün film izlediği zamanlar olmuştur. Böyle can sıkıcı günlerde biraz eğlenmek için izlenen filmlerden biri de hep efsanevi Mean Girls serisi olmuştur. Favori karakteriniz kim olursa olsun, bu muhtemelen onda kendinizden bir şeyler gördüğünüz için ya da onda olan bir şeyleri kendinizde de istediğiniz içindir… Peki eğer serilerden birinde oynayacak olsaydınız, sizin için biçilmiş rol hangisi olurdu hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz de dert etmeyin, yıldızlar sizin için bunu da cevapladı! Haydi öyleyse, çaylar kahveler hazırsa buyurun sohbete.

Koç – Regina George

Evet kabul, Regina biraz çılgın, AMA aynı zamanda da oldukça coşkulu ve tutkulu… Çoğu zaman duygularının hareketlerine yön vermesine izin vermesi onu genellikle inatçı ve hırslı bir konuma sokuyor. İstediğini elde edene kadar varını yoğunu ortaya koyan Regina, laf aramızda, senin gibi hayır cevabından da pek hoşlanmıyor. Tabii ki gerçek hayatta onun kadar çılgınlaşmayacağını biliyoruz…

Boğa – Janis Ian

Oldukça akıllı ve pratik olduğunu sen de bal gibi biliyorsun. Fakat bununla başkaları gibi ulu orta böbürlenmek de pek sana göre değil, bu yüzden duygularını içinde yaşayan tiplerdensin. Fakat dikkat et, bir gün içine ata ata patlama noktasına gelebilirsin ve seni en iyi Janis anlar. Aman dikkat!

İkizler – Regina’nın Annesi

İkizler kadını her zaman çok yönlülüğü ve ani değişen ruh haliyle ortamlara nam salmış olsa da oldukça rasyonel ve zekidir, tıpkı senin gibi. Amy Poehler tarafından canlandırılan bu karakter de en az bir İkizler kadını kadar zeki ve her ağza göre şerbet vermesini bilen, aşırı cool bir anne olarak karşımıza çıkar. Uzun lafın kısası, çocukların çok şanslı olacak!

Yengeç – Mrs. Norbury

Ailesine düşkün, duygusal ve anaç… kısacası minnoşların minnoşu Yengeç kadını olsa olsa Mrs. Norbury olur. Çünkü o da hayatının çok kötü bir döneminden geçse de isteği huzurlu ve hoşgörülü bir ortamda yaşamaktır. Gerçi Cady onun bu arzusunu paramparça etti ama, unutma ki Yengeç kadını merhametli ve affedendir.

Aslan – Gretchen Wieners

Aslan kadını demek görkem ve gösteriş demektir. Bu yüzden kendi fikirlerini dile getirirken etrafındaki insanla kıyasla daha baskın olabilir. Gretchen da Regina’nın arkasında kuzu gibi kalmak zorunda kaldığı için, lider ruhunu bastıramayıp insanlarla gerçek hisleri paylaşmaktan kendini alamaz. Tıpkı senin gibi!

Başak – Karen Smith

Başak kadını denilince akla gelen ilk kelimeler titiz, düzenli ve mükemmeliyetçi gibi kelimelerdir. İşte tüm bu özellikler seni mükemmel bir hikaye anlatıcısı haline getiriyor. Çünkü bir şeyleri anlatırken en ince detayına kadar düşünüp karşındaki kişiyi ikna etmeyi başarıyorsun. Muhtemelen Karen da yağmurun yağıp yağmayacağını göğüsleri ile anladığını anlatırken senin kullandığın taktikleri kullanmıştı!

Terazi – Müdür Duvall

Adalet ve eşitlik senin için ekmek ve su kadar önemli. Aynı şeyler Müdür Duvall için de geçerli. Çünkü onun da tek isteği okuldaki işlerin minimum sorunla halledilmesi ve her şeyin yerli yerinde bir düzen içinde devam etmesi. Sonuçta kendisi Güney Central’i bunun için terk etmedi! Bu arada sen de kariyer planlarına okul müdürlüğünü dahil etsen hiç fena olmaz…

Akrep – Damian

Eğer biri ağlayacak bir omuz, sırtını yaslayacak bir duvar arıyorsa, o kişi senden başkası olamaz –hatta olmamalı! Damian da tıpkı senin gibi duygularını yoğun yaşayan ve aynı zamanda çok güvenilir bir arkadaş, hatta bir sırdaş. Ayrıca biraz da gizemli, aynı sen!

Yay – Kevin Gnapoor

Ortamların felsefik insan kategorisini her zaman doldurmayı başaran Yay kadını aynı zamanda özgürlüğüne de oldukça düşkündür. Hoşgörülü ve iyimser olduğun için etrafındaki insanlar seni zaman zaman hafife alsalar da istediğin zaman yapamayacağın şey yok. Kevin de rap kariyerine başlarken alay konusu oldu, bak sonra herkesi utandırdı. Ne diyelim, helal olsun!

Oğlak – Glenn Coco

Kendi kendine yetebilen ve kaynaklarını mükemmel bir şekilde kullanabilen bir insan olman seni diğerlerinden fersah fersah ayırıyor, bizden söylemesi… Azimli ve başarıya odaklı bir insan olduğun için etrafındaki herkes seni oldukça seviyor. Glenn Coco ile harika anlaşırdınız, eminiz!

Kova – Aaron Samuels

Ahh bu entelektüellik, ah bu sıra dışılık ve şahsına münhasırlık… Etrafındaki herkes ya sana hasta ya da seni içten içe kıskanıyor buna emin olabilirsin. Ama sen tüm bu hayranlarına rağmen her zaman egosuz ve kibirlenmeden kalmayı başarabildin, tıpkı Aaron gibi. Sonuçta onun da etrafında ona deli olan pek çok kadın vardı!

Balık – Cady Heron

Fazla naif olduğun için zaman zaman özgüven sorunu yaşama eğilimin var. Başkalarının ne dediğini kafana fazla takıyorsun ve onların görüşlerden kolay etkileniyorsun, yapma! Hoşgörülü ve anlayışlı olduğun için etrafın seni seven insanlarla dolu. Ama unutma, bu naifliğini kullanmaya çalışan kötü kalpli insanlar da seni kandırmaya çalışabilir. Tıpkı Cady’ye olduğu gibi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.