Burcuna Göre Hangi How I Met Your Mothers Karakterisin?

Bazı diziler vardır, canımız sıkkın olduğunda, yapacak bir şey bulamadığımızda, samimi bir şeyler izlemek istediğimizde, ya da sadece yemek yerken ses yapsın diye açar izleriz. İşte bu dizilerden bir tanesi de tabii ki How I Met Your Mother! Heyecanlı sezon sonlarıyla bir sonraki sezonu bize heyecanla beklettiren dizideki her bir karakter oldukça eğlenceli ve incelemeye değer. Peki sen en çok hangisine benziyorsun? Ted mi yoksa Lily mi? Keşfetmek için okumaya devam et, yıldızlar senin için anlatacak!

Koç – Quinn

Barney’nin neredeyse evlenmek üzere olduğu kadını hatırlıyor musun? İşte sen de sandığından daha fazla ona benziyorsun! Sen de en az onun kadar hareketli, cesur ve biraz da çocuksusun. Aynı zamanda mutlu olmak için birine ihtiyacın çok çünkü çok güçlüsün. Ama dikkat et, çünkü bu gücünü bazen hırsa çevirip sonradan üzüleceğin şeyler söylüyor ya da yapabiliyorsun, bizden söylemesi.

Boğa – Ted Mosby

Bir bölümde Marshall’ın da söylediği gibi, Ted kesinlikle bir Boğa, ve sen de öyle! İkinizin de içinde oldukça fazla sevgi var ve bunu paylaştığınız insanları sahiplenmeye bayılıyorsunuz. Tabii, aynı zamanda da oldukça inatçısınız, yani sevdiğiniz insanlardan kolay kolay vazgeçmiyorsunuz. Bu nedenle zaman zaman kıskançlık krizlerine de girebiliyorsunuz. Ama eğer sen de Ted gibi kalbini doğru insana verirsen çok mutlu olacağını sakın unutma…

İkizler – Victoria

Öncelikle şöyle bir hatırlayalım. Victoria ilk başta Ted’e sahte bir isim verdi, sonra onunla çıkmak istedi, sonra ondan ayrıldı ve daha sonra Ted ile birlikte olmak için düğün günü onunla kaçtı… Tıpkı onun gibi sen de ne yapmak istediğine bir türlü karar veremiyorsun. Bir süreliğine yalnız olmak harika bir seçenekmiş gibi gelirken, bir anda biriyle beraber olmak için yanıp tutuşuyorsun. Kesin çizgilerden hoşlanmadığın için modun her an değişebiliyor. Ama sorun değil, çünkü tanıştığın herkes seni çok seviyor.

Yengeç – Stella Zinman

Tıpkı Stella gibi sen de bir miktar gelenekselcisin ve hayatını ailene adamaktan hiç gocunmuyorsun. Sıkıldığında bara koşup ne yaptığını unutana kadar hoplayıp zıplamak pek sana göre değil çünkü senin için özel olan insanı bekliyorsun ve onu bulacağına inanıyorsun. Aynı zamanda oldukça merhametli ve şefkatlisin. Seninle olacak insan gerçekten çok şanslı!

Aslan – Robin Scherbatsky

Sen de Robin gibi başarılı ve bağımsızsın. Aynı zamanda buz üstünde hokey oynayacak kadar ya da kovulma riskine rağmen haberleri sunarken komik ve uygunsuz şeyler söyleyecek kadar da özgüveni yüksek ve kendiyle barışık birisin. Dışarıdan zaman zaman egoist olarak algılansan da aslında oldukça eğlenceli ve etkileyicisin. Eleştirilmekten hoşlanmadığın için zaman zaman sevdiklerinin kalbini kırabiliyorsun, biraz daha dikkatli olmanı öneririz…

Başak – Ranjit

Ranjit bu dünyanın en güvenilir taksi şöförü olabilir çünkü o da tıpkı senin gibi hizmet odaklı, mükemmeliyetçi ve dikkatli! Sen de tıpkı onun gibi sade, gösterişsiz ve aynı zamanda da oldukça alçakgönüllüsün. Arkadaşlarının bir parti olduğu zaman ilk aradığı insan sen olmayabilirsin ama biri ne zaman sana rastlasa yüzlerindeki gülümsemenin sebebi olduğunu sakın unutma!

Terazi – Tracy McConnell

Sen tıpkı tüm dizinin etrafında döndüğü o gizemli anne gibisin! Neden? Çünkü sen bu dünya üstündeki en tatlı, kibar ve uyumlu insanlardan birisin. Kötü deneyimlerine rağmen etrafındakilere her zaman nazik ve sevgi dolusun. Zaman zaman insanların ne düşüneceğine kafayı fazla taksan da eninde sonunda senin için doğru olanı buluyorsun.

Akrep – Barney Stinson

Tebrikler, tıpkı Barney Stinson gibisin! Etrafındaki insanlar seni burnu büyük ve  diğer insanların düşüncelerine önem vermeyen biri olarak görse de aslında sen tam tersisin ve yanlış anlaşılıyorsun! Derinlerde altın gibi bir kalbin var ve sevdiğin insanlar için elinden geleni yapan ince düşünceli, çiçek gibi bir insansın. Aynı zamanda her zaman şık ve çekici olduğunu da kimse inkar edemez…

Yay – Scooter

Lily’nin lisedeki erkek arkadaşı Scooter gibi, sen de zaman zaman biraz fazla coşkulu olabiliyorsun. Birinden hoşlandığında, onun ilgisini çekene kadar rahat etmiyorsun ve bunu zaman zaman abartıyorsun… Başarısız olsan bile tekrar denemekten asla vazgeçmiyorsun çünkü iyimserliğin seni umutla dolduruyor. Fakat dikkat etmelisin, bu davranışların bazen etrafındaki insanları korkutabiliyor…

Oğlak – Kevin

Robin’in neredeyse evlendiği adamı hatırla, çünkü sen de tıpkı ona benziyorsun! Zeki, planlı ve tatlı ama aynı zamanda biraz fazla kuralcısın… Yaptığın işi o kadar çok benimsiyor ve seviyorsun ki, dışarı çıkıp eğlenmek ile iş üstünde çalışmak sana aynı zevki veriyor. Sorumluluk sahibi olduğun için insanlar seni hayatlarına dahil etmekten çok memnunlar.

Kova – Lily Aldrin

Hayatı akışına göre yaşamak ve bu durumdan oldukça hoşnut olmak tam Lily ve sana göre bir durum! Ayrıca ego hiç de sana göre değil çünkü pamuk gibi bir kalbin var. Beraber yaşlanmak istediğin insanı bulduğunda ayrılık kelimesi lügatinden çıkıp gidiyor. Alternatif çözümler üretişinle ve etrafındaki alternatifleri görüşünle herkesin beraber olmak isteyeceği bir insansın, tebrikler!

Balık – Marshall Eriksen

Sen de tıpkı Marshall gibi arkadaş grubunun en zekisisin, ama kimse bunun farkında değil çünkü sen komik şarkılar söyleyip bir şeyler hakkında kelime şakaları yapmakla meşgulsün… Herkes seninle arkadaş olduğu için çok mutlu çünkü onları eğlendiriyor ve çokça güldürüyorsun. Oldukça merhametli ve naifsin ve biriyle arkadaş olduğunda onu tüm hayatına dahil ediyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.