Burcuna Göre Hangi Gossip Girl Karakterisin?

Bir zamanların efsane dizisi Gossip Girl ortalığı nasıl kasıp kavurmuştu hatırlıyor musun? Diziyle ilgili her yerde sürekli haberler çıkıyor, yepyeni moda akımları oluşuyor, grupta kim Serena, kim Blair, kim Chuck, kim Nate diye konuşulup duruyordu. Dizi biteli yıllar geçse de izleyenlerinin üzerinde etkisi hiçbir zaman değişmedi, değişmeyecek!

Koç, Georgina Sparks

İddialı ya da hırslı olmak için ekstra bir çaba sarf etmene gerek yok, zaten doğuştan öylesin, tıpkı Georgina gibi! Alışkanlıkları pek sevmiyorsun, ne de olsa maceraperest bir yapın var. Eğlenmeyi ve yepyeni şeyler deneyimlemekten hoşlanıyorsun. Ayrıca doğuştan güçlü ve mücadeleci bir karaktere sahipsin. Senin için “zor” olan hiçbir şey yok. Sadece bir şeyleri başarman zaman alabiliyor o kadar.

Boğa, Vanessa Abrams

Konu her ne olursa olsun çok kararlı ve sadık bir karaktere sahipsin. Vanessa gibi senin için önem taşıyan şeyler kendini çok güçlü ve inatçı hissediyorsun. Böyle anlarda insanlar fikrini değiştirmek istese bile düşüncelerini seninle paylaşmamayı tercih ediyorlar çünkü bir değişiklik göstermeyeceğini iyi biliyorlar. Ayrıca çok iyi bir dostsun ve sana ihtiyaç duyulduğu zaman mutlaka orada oluyorsun. Elinden gelen desteği hiçbir zaman esirgemiyorsun.

İkizler, Jack Bass

Sen yaramaz Jack Bass’sin! Her alanda inanılmaz derecede esprili ve çok dinamiksin. Pek çok yeteneğin var. Bu yüzden sadece bir alanda değil, çoğunlukla her konuda başarılı oluyorsun. Çift karakterli olduğunu biliyorsun. Bu yüzden genellikle seni tanımakta zorlanabiliyorlar. Ama asıl olarak iç benliğinde sadece bazı insanlara gösterdiğin duygusal bir tarafa sahipsin.

Yengeç, Eric van der Woodsen

Hayatında birileriyle tartışmaktan resmen nefret ediyorsun. Karşındakini üzmek ya da kırmak senin için fazlasıyla acı verici bir durum. Eric gibi ailenin en duygusal insanısın ve onlarla sürekli olarak iletişimde olmak, birlikte bir şeyler yapmak istiyorsun. Daima sevdiklerine öncelik veriyor, arkadaşlarını ikinci planda tutuyorsun. Karşılıksız olarak sevgi göstermeyi seviyorsun.

Aslan, Nate Archibald

Okulun en yakışıklılarından biri olarak popüler Nate senden başkası değil! Etrafına ışık saçıyor, herkesi büyülüyor, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok seviyorsun. Neşe dolu birisin ve hayatı dolu dolu yaşamayı seviyorsun. Duygularınla hareket etmeyi tercih ediyorsun. Genel olarak sadık bir yapın var ve bu sayede insanlar sana kolayca güvenebiliyor. Zaman zaman kibirli olabiliyorsun, ama bunun için kimse seni suçlamıyor.

Başak, Dan Humphrey

Dan gibi yalnız olmak senin için sorun değil, kendini mutlu edebilecek şeyler bulma konusunda oldukça iyisin. Mükemmeliyetçisin ve gerçekçi yapın sayesinde ortaya harika işler çıkarıyorsun. Alçakgönüllü, çalışkan ve düzenli ve titiz birisin.

Terazi, Serena van der Woodsen

Girdiği ortamların en güzel, en neşeli ve en popüler kızı olarak tam anlamıyla Serena van der Woodsen’sın! İnsanlara hayır demeyi sevmiyorsun çünkü hem onları üzmek hem de onlardan negatif bir enerji almak istemiyorsun. Karşı cinsinden çabuk etkileniyorsun fakat bir o kadar da çabuk soğuyabiliyorsun. Çalkantılı bir aşk hayatın var desek hiç de yalan olmaz doğrusu. Maceracı bir ruha sahipsin ve bu sayede sürekli hareket halinde olmak istiyorsun.

Akrep, Chuck Bass

Senin kadar güçlü ve küllerinden doğan biri anca Chuck Bass olabilir! Konu her ne olursa olsun her şeyi istediğin gibi yönetebiliyor, arzuna göre şekillendirebiliyorsun. Bilge ve baskın bir karaktere sahipsin, konuştuğun zaman ortamdaki herkes neredeyse susuyor ve seni dinliyor. Rekabeti seviyorsun ve canını yakanlardan intikam almaktan vazgeçmiyorsun. Güven senin için hayattaki en önemli unsurlardan biri ve elde etmek istediğin bir şey olduğunda mutlaka başarılı oluyorsun.

Yay, Jenny Humphrey

Kimsenin tahmin edemeyeceği kadar cesur birisin, sadece zaman zaman bunu yansıtmayı pek sevmiyorsun. Hedeflerine doğru ilerlemek istediğin zaman karşındaki insanın nasıl ikna edeceğini biliyor, fakat farkında olmadan kalbini kırabiliyorsun. Kimi zaman vahşi yapını ortaya çıkarsan da aslında fazlasıyla hassas birisin. Sadece onu nasıl saklaman gerektiğini çok iyi biliyorsun. İnsanlar seni fazla başına buyruk görebiliyor fakat sadece seni gerçekten yakından tanıyanlar ne kadar samimi biri olduğunu biliyor.

Oğlak, Blair Waldorf

Fazlasıyla çalışkan ve bir o kadar da açık birisin. İnsanlar seni çözmek için taklalar atmıyor, düz olmayı seviyorsun, kısacası neysen osun. Oturmuş bir karakterin var ve çevrendeki herkese kendini kanıtlamış durumdasın. Ciddi konular olduğu zaman kendini ifade etmekte güçlük çekmiyor ya da bir şeyleri onlara inandırmak için zorlanmıyorsun. Ne de olsa herkes seni çok iyi tanıyor ve her taşın altından kalkabileceğini çok iyi biliyor. Yakın arkadaşlarına karşı fazlasıyla sadık birisin ve ihtiyaçları olduğu her an orada hazır bekliyorsun.

Kova, Rufus Humphrey

Son derece dost canlısı ve daima iyi bir insan olmaya çalışan Rufus ile çok benzer özellikler gösteriyorsun. Yaratıcı bir ruhun var ve normların ötesinde sanata bir düşkünlüğün var. Ayrıca eksantrik bir karaktere sahipsin. Fakat bu eşsizliğin sayesinde herkesin hayatında bambaşka bir konumda yer alıyorsun. Yalnız başına vakit geçirmekten hoşlanıyorsun ve zaman zaman çevrendeki insanlardan uzaklaşıyorsun. Bunun sebebi ise fazlasıyla özgür bir ruha sahip olman!

Balık, Lily van der Woodsen

Kalbiyle hareket eden, insanlara karşı şefkatiyle yaklaşan ve etrafındaki herkes tarafından çok sevilen Lily’sin! Paylaşımcı bir yapın var ve doğuştan yetenekli, hayal gücü oldukça gelişmiş birisin. Kendine has bir karakterin, seninle bütünleşen mimiklerin ve bambaşka hayallerin var. Onların bir gün gerçek olacağını hayal ederek yaşıyor, bu sırada da sezgilerinin peşinden gitmeyi de ihmal etmiyorsun.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.