Burcuna Göre Hangi Gilmore Girls Karakteri Olduğunu Bul!

İçindeki karakterlerle ve olay örgüsüyle kendinizi bir kez kaptırdığınızda asla geri çıkamadığınız dizilerden birisi Gilmore Girls… Öyle ki yıllar sonra hayranlarının yoğun istek ve ısrarlarına dayanamayarak 4 bölümden oluşan bir “Reunion” yani birleşme serisi çekip sevenlerinin huzuruna çıktılar. İzleyen herkesin kendinden bir şeyler bulduğu bu uzun seride mutlaka sizin de kendinize diğerlerinden daha yakın hissettiğiniz bir karakter olmuştur. Peki sizce bunun nedeni ne olabilir? Evet doğru bildiniz, yıldızlar! Eğer hangi karakterin hangi burcun etkisinde olduğunu merak ediyorsanız okumaya devam edin, pişman olmayacaksınız!

Koç – Lorelai Gilmore

Önüne nasıl bir engel çıkarsa çıksın, onu ezip geçmek için yeterli cesareti ve gücü içinde her zaman bulan Lorelai Gilmore, bir Koç kadınından başkası olabilir mi? Tabii ki hayır! Bekar bir anne, başarılı bir iş kadını ve arkadaşının her ihtiyaç anında ona yardım eden bir çift el… Çocuksu ruhunu törpülemesine yardımcı olan girişimci ve güçlü yönüyle Lorelai Gilmore, tıpkı sana benziyor!

Boğa – Dean Forester

Etrafındaki insanlar biri güvenebileceği, gerçekçi ve sorumluluk sahibi birini aradığında listenin en başındaki isim olmayı her zaman başarıyorsun. Bunun en büyük nedenlerinden biri de sevdiğin insan için ölüme bile gitmeye razı olacak kadar sahiplenici olman, tıpkı Dean gibi… Bu yüzden ikiniz de pek çok insanın ilk aşkı olmaya adaysınız. Fakat ikinizin de dikkatli olması gereken bir nokta var, o da değişime açık olmamanız. İnsanlar değişir…

İkizler – Emily Gilmore

Her geçen gün, sana en yakın olan insanlar bile o gün kişiliğinin hangi yönü ile karşılaşacaklarından asla emin olamadan yaşıyorlar. Bir yandan kendi içine dönmek için büyük bir ciddiyetle iletişim kurarken bir yandan da etrafındakileri eğlendiren ve harekete geçiren bir enerji ile dolup taşıyor ve yerinde duramıyorsun… Peki bu özellikler sana birini hatırlattı mı? Evet doğru bildin, Emily Gilmore! O da tıpkı senin gibi her ortama uyum sağlayabilen çok ama çok güçlü bir kadın.

Yengeç – Sookie St. James

Çoğu zaman, kendinle beraber duygulardan oluşmuş koca bir okyanusu da kendinle beraber taşıyormuş gibi hissediyorsun. İşte tam da bu özelliğin seni diğerlerinin arasında empati yeteneği en güçlü olan insan haline getiriyor. İnsanlar da bunu bildiklerinden sevgiye veya şefkate muhtaç hissettiklerinde direkt sana koşuyorlar. Tıpkı Sookie’ye olduğu gibi…

Aslan – Logan Huntzgerber

Kelimenin her anlamıyla sen bir performans sanatçısı olmak için doğmuşsun diyebiliriz. Bir sanatçının yaratıcılığı, bir tiyatrocunun tutkusu ve sahnede olmayı seven herhangi birinin sahip olduğu özgüven sende hep var, hem de oldukça fazlasıyla! Evet, Logan Hentzberger de senden. O da tıpkı senin gibi tüm bu özelliklerini bir araya getirdiğinde sahne ışıklarının altında parlamaktan asla çekinmiyor…

Başak – Rory Gilmore

Seni tanımayanlar hakkında utangaç ve duvarları olan biri olduğuna dair laflar edebilir. Fakat bu henüz ne kadar analitik olduğunu fark etmediklerinden dolayı içine düştükleri bir hata… Başkalarının dikkat etmediği en ufak detaylara bile oldukça önem vermen ve her zaman her şeyin en iyisini yapmaya çalışman akıllara tek bir karakteri getiriyor: Rory Gilmore! O da tıpkı senin gibi oldukça düzenli, titiz ve tedbiri asla elden bırakmıyor.

Terazi – Michel Gerard

Ne olursa olsun hayatının her noktasında düzen ve dengenin olması senin için çok önemli, biliyoruz. Çünkü içinde huzur ve düzene karşı bitip tükenmek bilmeyen bir arzu var, onun da farkındayız… Bu yüzden oyunu kurallarına göre oynamak kesinlikle senin işin. Adalet anlayışın kişiliğinin önemli bir parçasını oluşturuyor, tıpkı Michel gibi. Üstelik ikiniz de hayattaki uyumlu ve zarif güzellikleri takdir etmesini biliyor, olası bir huzursuzluğa ve düzen bozukluğuna tahammül edemiyorsunuz. İkiniz kesinlikle çok iyi arkadaş olurdunuz!

Akrep – Luke Danes

Eğer biri seni tek bir kelimede özetlemek zorunda kalsaydı, bu kelime kesinlikle yoğun olurdu. İçindeki irade ve kararlılık bazı insanları zaman zaman korkutsa da, diğerleri kontrollü olmayı sevdiğin için bu şekilde davrandığının bilincindeler. Ayrıca kendi geminin kaptanı olmak istemende de hiçbir sorun yok. Bu yüzden Luke da tam senin gibi! O da kendi mekanının kaptanı ve başkalarının işine karışmasından pek hoşlanmadığı aşikar…

Yay – Jess Mariano

Özgürlüğüne düşkün olan ve bu yüzden de kendini nerde rahat hissediyorsan anında oraya uçan bir kuş gibisin. Dünyanın sana sunduğu her güzelliği bir bir görmek isteyecek kadar da samimi ve heveslisin. Tıpkı Jess gibi dünyanın felsefesini çözmek için kendini yollara vurabilecek bir kişiliğin var. Üstünde durman ve dikkat etmen gereken tek nokta, Jess kadar bağlanmaktan korkmaman. Bizden söylemesi!

Oğlak – Paris Gellar

İş çalışmaya ve profesyonel olmaya geldiğinde, sende hepsi var. Fakat bu durum seni bazen eğlenmekten alıkoyabiliyor ve içinden çıkılmaz bir pesimistliğe sürüklüyor… Bu da akıllara tek bir ismi getiriyor: Paris Gellar. Sorumluluk bilinci yerinde olan ve saygınlığı oldukça önemseyen Paris, tıpkı senin gibi başarı ve hedef odaklı olmasıyla istediklerini bir bir elde ediyor. Ne diyelim, helal olsun!

Kova – Lane Kim

Eğer bu koca dünyada seni korkutan bir şey varsa, seni anlamayan insanlarla bir arada olma zorunluluğudur. Bu yüzden senin için arkadaşlıkta nicelikten çok nitelik önemli. Etrafında pek çok insan olmasındansa, sana, senin onlara değer verdiğin kadar değer verecek birkaç arkadaşının olmasını tercih ediyorsun. Bu da bize Lane Kim adında birini hatırlatıyor… Lane zaman zaman aykırı bir karakter olsa da, çoğu zaman arkadaş canlısı, egosuz ve açık fikirli. Tıpkı senin gibi!

Balık – Zach

Eğer biri sana en mutlu olduğun yere gitmeni söylese bir yere gitmene gerek kalmazdı, çünkü senin en mutlu olduğun yer kendi hayal gücünden başka bir yer olamaz! Neyse ki hayatın gerçeklerinden kaçmak istediğinde sığındığın bir liman olan hayal gücünü, artistik yönlerinle harmanlayabiliyorsun. Aynı Zach gibisin! O da tıpkı senin gibi şefkat dolu bir kalbe oldukça yaratıcı bir hayal gücüne sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.