Burcuna Göre Düğününde Hangi Şarkıda Dans Etmelisin?

Eskilerde düğün sezonu açılan ve kapanan bir şeydi. Ama artık öyle bir hal aldı ki 4 mevsim 12 ay sürekli olarak devam eden bir düğün sezonu var. İsteyen istediği zaman evleniyor. Organizasyon şirketleri aranıyor, kim nasıl istiyorsa öyle bir düğün sahibi oluyor. Düğünün en önemli anı için herkes kafa patlatmaya başlıyor. Herkesin kafasında aynı soru yankılanıyor: Düğünde hangi şarkılar çalınmalı? Kimileri gidip bu büyülü an için koreografiler hazırlatıp dans dersleri bile alıyor. Hal böyle olunca biz de okuyucularımıza bir kıyak geçelim istedik, burçlara göre düğününde dans etmen gereken şarkıyı bulduk. Bu şarkıları çalma listene eklemeden evlenme, bizden söylemesi!

Çocuksu Koç Burcu

Capcanlı Koç burcu insanı, senin düğününe değişik figürlerini gösterebileceğin, yarınlar yokmuş gibi dans edebileceğin senin gibi capcanlı olan bir şarkı bulduk. Whitney Houston’dan I Wanna Dance With Somebody tam da senin yapabileceğin düğüne göre bir şarkı! Hem eğlenceli, hem hareketli hem de dinleyenleri kıpır kıpır yapan bu şarkı, düğününde herkesin dans etmesini sağlayacak. Bize güvenebilir ve bundan emin olabilirsin!

Sakin Boğa Burcu

Sevgili Boğa burcu insanı, senin düğününe senin gibi sade, senin gibi dingin ve dans ederken sevdiğin kişinin gözlerinin içine baka baka söyleyebileceğin bir şarkı bulduk. Stevie Wonder’dan Signed Sealed Delivered I’m Yours tam da seni ve birine olan ebedi aşkını anlatabilecek bir şarkı! Hem duygusal, hem hareketli, hem de herkesi ayağa kaldıracak ritimlere sahip. E daha ne olsun!

Eğlenceli İkizler Burcu

Çapkın İkizler burcu insanı, senin şarkına geçmeden önce seni o düğün salonuna sokan kişiyi tebrik etmemize izin ver lütfen! Seni ikna edip buralara kadar getirmiş olduğuna göre onu epey seviyor olmalısın. Umarım bu durumun sana çok duygusal bir şarkı seçeceğimiz anlamına geldiğini düşünmemişsindir. Çünkü sana küçük bir sürpriz yaparak, Beyoncé’dan senin kadar eğlenceli bir şarkı olan Single Ladies şarkısını seçtik. Dans ederken sakın bizi unutma!

Duygusal Yengeç Burcu

Aşk dolu Yengeç burcu insanı, senin düğününe tıpkı senin gibi, sonuna kadar aşk dolu bir şarkı seçtik. John Legend’ın All of Me şarkısı hem sizin aşkınızı davetlilere anlatacak, hem de orada olan herkesin kalbini aşkla dolduracak bir şarkı. Dans etmeyen herkes, oturduğu yerde gözyaşlarını saklamaya ya da kurulamaya çalışacak. Senin düğünün için daha iyisini düşünemiyoruz bile!

Oyuncu Aslan Burcu

Hayat dolu Aslan burcu insanı, senin düğününe en az senin kadar hayat dolu ve kıpır kıpır bir şarkı seçtik. Bu şarkı çalarken o salondan geçen herhangi birini durdurabilene aşk olsun! Bruno Mars’dan Uptown Funk’ın her daim insanları dans pistine çekebilecek bir şarkı olduğuna inanıyoruz. Senin kadar eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, sıcakkanlı ve neşeli bir insanın düğünü canlandıracak daha iyi bir şarkı önerisi olan çıkabilir mi sence?

Sade Başak Burcu

Gösteriş sevmeyen, sadeliğiyle özendiren Başak burcu insanı, senin düğünde aşkınız adına konuşması için en az senin kadar sade ama bir o kadar da vurucu bir şarkı seçtik. Gerçekçi ve titiz oluşunla da uyuşan Bruno Mars’tan Just The Way You Are şarkısı senin ve sevdiğin kişinin mutluluğunu bir salon dolusu insana anlatmaya birebir!

Zarif Terazi Burcu

Neye elini atarsa atsın, ona özgü bir ahenk ve şıklık kazandıran Terazi burcu insanı, senin düğünün için tam sana göre bir şarkı seçtik. Senin gibi zarif ve zevkli birine mükemmel aşkların, mükemmel âşıkların, mükemmel düğünlerin, mükemmel şarkısı olan Leonard Cohen’den Dance Me To The End of Love şarkısı seçilmezdi de ne seçilebilirdi?

Gizemli Akrep Burcu

Sevgili Akrep burcu insanı, seksi ve tutkulu oluşunla dokunduğun her yerin ve her şeyin alev almasına neden oluyorsun. Biz de bu nedenle düşündük, taşındık senin düğünün için Ed Sheraan’dan Thinking Out Loud şarkısını seçtik. En az senin kadar gizemli olan aşkın nedenlerini merak eden bu şarkıyı çalmak için senin düğününden daha iyi bir yer bulamayız!

Şakacı Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkün, kendi başına özerk bir cumhuriyet olan Yay burcu insanı, senin bir gün evlenmeye ve yuva kurmaya razı olacağın aklımızın ucundan bile geçmezdi. O nedenle senin için biraz hazırlıksız yakalandığımızı söyleyebiliriz. Senin gibi eğlenmeyi seven birinin düğününde, açılış şarkısı olarak Gloria Gaynor’dan I’ll Survive çalsa, seninle birlikte bütün salon çılgınlar gibi evlenir. Bizden söylemesi!

Geleneksel Oğlak Burcu

Netlikte ve sadelikte rakibi olmayan Oğlak burcu insanı, senin düğünün için çok geleneksel bir düğün şarkısı seçtik. Sade, sakin, duygusal, dans edilebilir, düğün şarkısı gibi düğün şarkısı be! Senin için Train’den Marry Me şarkısını seçtik. Dans pisti sizin gibi aşıklarla çevrelensin istiyorsan, bu önerimizi yabana atmamamı temenni ederiz!

Esprili Kova Burcu

Bağlanmaktan kaçacağını düşündüğümüz bir diğer aykırı ruh olan Kova burcu insanı, senin düğünün için de tıpkı senin gibi esprili bir şarkı seçtik. Kanye West ve Jamie Fox iş birliğinden ortaya çıkan Gold Digger şarkısı adeta senin düğününe renk katmak için yapılmış gibi durmuyor mu sence de?

Heyecanlı Balık Burcu

Zodyak’ın en romantik bir diğer burcu olan Balık burcu insanı, senin düğünün için şimdiye kadar defalarca kullanılmış ama asla eskimemiş, hatta çok uzun bir zaman da eskimeyecek bir şarkı seçtik. Filmlerden dizilere onlarca aşkın soundtracki olmuş Christina Perri’den A Thousand Years şarkısı sizin de aşkınızı onurlandırsın ve düğününüzde yer alsın istemez misin?

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir