Burcuna Göre Bunları Yaşamadan Evlenmeyeceksin!

Kimisi sırf yardım için evlenir, kimisi yıllarca doğru insanı bekler, kimisi de hiç beklenmedik anda evlenir, sağ gösterip sol vurur! Asla evlenmem diye düşünüyorsan ya da şimdiden kafanda evlilik planları yapmaya başladıysan bir dur bakalım, burcunun bu konu hakkında söyleyecekleri var!

Koç Burcu;

Farklı karakterlerde birçok kişiyle, her türlü ilişki tarzını dener, bu değişikliklerden sıkılınca evlenmeye hazır olduğuna inanır. “Bir an önce aşık olsam da hayatımı geçireceğim kişiyle bu yola adım atsam” der. Ama öncü bir karakteri olduğu için, bir yandan da içinde cesur ve hevesli yapısıyla her an evlenme potansiyeli taşır! Tam anlamıyla bir çılgındır, sağ gösterip sol vurabilir!

Boğa Burcu;

Hayatının her döneminde evlenmek isteyebilir, yeter ki parası olsun! Valla öyle, yalan değil! Akşam eve dönerken keyifle yemek yiyebileceğini, ev kirasını ödeyeceği zaman sıkıntı çekmeyeceğini ve istediği gibi alışveriş yapabileceğine inandığı zaman gözü kapalı evlilik yolunda adımını atar. Eğer para varsa evliliğim de sağlıklı ve mutlu olur inancıyla yaşar. Bu yüzden maddiyatta istikrar çok önemli Boğa için!

İkizler Burcu;

Zodyak’ın en flörtöz burçlarından biri olan İkizler’in bağlanma sorunu olduğu bir gerçek! Hoşlanır, sever, aşık olur ama bir türlü kendini tam anlamıyla ona ait hissedemez. Hep kafasının içinde bir yerlerde “gitme” düşüncesi olur, bir türlü evlilik fikrine ısınamaz. Amaaa hayatındaki her alanda aynı fikirde olan bir prens ya da prenses bulduğunda yaşı 50 de olsa hiç durmaz, 40 gün 40 gece düğün yapar!

Yengeç Burcu;

Duygusal, şefkatli, kırılgan ve aşırı hassas Yengeç, kendisini duygusal olarak destekleyen, kendini güvende hissettiren birini bulduğunda arkasına hiç bakmadan evlilik yoluna girebilir ve kendine yepyeni bir yaşam inşa edebilir! Bazen de hiç belli olmaz, aceleciliği tutar, güvene hiç gerek duymaz, aşık oldu diye şıp diye evlenir! Sonrasında etrafındaki herkes şok tabii!

Aslan Burcu;

Adeta pohpohlanmak için yaşayan Aslan, kendisini sürekli takdir eden, iltifatlar yağdıran bir sevgili buldu mu hiç kaçırmaz. Hele bir de deliler gibi aşık olduysa tamam bu iş! Ama bir yandan da para varsa huzur da vardır der, ne de olsa keyfine çok düşkün! Tüm bunlarla günlük gülistanlık olduğunu gördüğü an, bastırır parayı, yılın en çok konuşulan düğününe sahip olur!

Başak Burcu;

Bu çalışkanlık, detaycılık, dikkat ve üretkenlik ile kariyerinde başarı basamaklarını ikişer, üçer tırmanır, kendisi için belirlediği hedeflere ulaşana kadar bir ilişkiye adapte olamaz. Seçiciliği bazen başına bela olur, “Onun beni var,” “Öbürü sakallı”, “Diğeri esmer” derken aralarında kaybolur gider, aradığı aşkı bulması uzun sürer! Ama ne yapar eder, geç de olsa bir şekilde evlilik yoluna adımını atar, düzensiz yapamaz!

Terazi Burcu;

Gerçek aşın var olduğuna inanır ve sadece onu bulduğunu hissettiğinde evlenir! Ama çoğu zaman körü körüne sadece aşık oldu diye evlenmez. Hayatını birleştireceği kişi kesinlikle mantığına uymalı, onunla çok sağlıklı ve dengeli bir iletişim içinde olmalı, hatta entelektüellik seviyeleri bile birbirine uymalıdır. Ne de olsa geri kalan hayatını onunla beraber geçirecek, dengeyi burada da kurması gerektiğine inanır. Fakat sevgilisine sular seller gibi aşık oldu, gözü hiçbir şeyi görmedi, işte o zaman ne yapacağı hiç belli olmaz, ilişkinin ikinci günü bile evlenebilir!

Akrep Burcu;

Gerçekten evlenmeye hazır olduğunu hissettiği anda evlenir, başka hiçbir kuvvet onu evlilik yoluna sokamaz! Her ne kadar ilişkilerinde sadık olsalar da, eğer kendini evliliğe hazır hissetmiyorsa, büyük bir mücadele içine girer, evlenmemek için her türlü yolu dener. Kontrolü elinde tutmak ister, bu yüzden evliliğe hazır olduğunu mutlaka sevgilisine belli eder ve ondan teklif beklemeye başlar!

Yay Burcu;

Hayatı boyunca yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri de bağlanma problemi yaşaması! Gezmeye bayılan ve özgür ruhunu boğmayacak, girişken ve sıcak kanlılığından keyif alacak birini bulduğu zaman gerçekten evlenmeyi düşünebilir. Ama bağlanmaktan kaçan tarafı o kadar ağır basar ki belki de defalarca evlilikten döner, bir türlü cesaret edemez, zor evlenir!

Oğlak Burcu;

Bir Oğlak iki sebepten evlenir! Ya sevgilisiyle kendi maddi durumu üst düzeye ulaşır, hayat standardını aynı şekilde koruyabileceğine inanır ve evlenir ya da “Yaşım geçiyor, artık evlenmem lazım bana evde kaldı diyecekler” düşüncesiyle karşısında çıkan ilk kişiyle (bu görücü usulü bile olabilir!) evlenir. Deliler gibi aşık olup evleniyor olsa bile Oğlak romantizmin yakınından bile geçmez, evliliği işlemsel bir hareket olarak görür.

Kova Burcu;

Başka birine yardım etmek istiyorsa neden evlenmesin ki? Bazen bir aile dostu ile, arkadaş ortamında tanıştığı sevgilisinden yeni ayrılmış biriyle ya da sadece kağıt üzerinde evlenmesi gerekiyorsa bile hiç tereddüt etmeden o imzayı atabilir. Tüm adımlarını mantık üzerine attığından sadece aşk evliliği yapamaz, zaten bağlanmak da pek ona göre değil! Mantık insanı olduğu için evleneceği kişiyi mutlaka arkadaş olarak görmesi gerek!

Balık Burcu;

Balık Burcu Ne Zaman Evlenir?

Balık demek hayal demek, duygusal demek, romantik demek! Kafasına eser evlenmek ister, duyguları kabarır evlenmek ister, romantikliği tutar evlenmek ister. Kısacası hiç belli olmaz, etrafındaki kimse tahmin edemez onun ne zaman evleneceğini. Onun için ise kesin olan tek bir şey vardır, hisleri! Elindeki en büyük gerçek odur ve hayatında ne zaman evleneceğinin hiçbir önemi yoktur onun için!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.