Burcuna Göre Aura’nın Rengini Öğren, Pozitif Ruhunu Koru!

Vücudumuzu çevreleyen elektromanyetik bir alan olan aura, zayıfladığında negatif enerjilere ve zaman zaman da hastalıklara maruz kalıyoruz. Sağlam ve güçlü bir aura ile pozitifliğimizi kaybetmiyor, dünyanın en neşeli insanlarından biri oluyoruz. Üstelik auralarımızı kullandığımız renkler ile kuvvetlendirebilir, kendimizi çok daha iyi hissedebiliriz. O halde burcuna göre seni yansıtan auranın rengini öğrenerek işe başlayabilirsin!

Koç Burcunun Aura Rengi;

Aktif enerjini ve hayat hakkında istediğin her şeyi destekleyen, tutku ve heyecan ateşin rengi olan kırmızıdan başkası değil! Dikkat gerektiren, canlı bir renk olan ve aynı zamanda göz ardı edilemeyen kırmızı, tam anlamıyla senin rengin diyebiliriz. Yönetici gezegenin Mars’ın Kızıl Gezegen olarak bilinmesi de pek şaşırtıcı değil 🙂 Dünyaya sunmak için çok fazla enerjiye sahipsin ve dünya senin ateşli ruhuna ihtiyacı var!

Boğa Burcunun Aura Rengi;

Doğa ve büyümeyle olan bağlantını güçlendirecek ve ruhunu besleyecek rengi merak ediyorsun değil mi? Aynı zamanda güveni ve parayı da temsil eden yeşil, kendini en iyi şekilde ifade edebileceğin tek renk! Bu renk aynı zamanda insanlara şifanın gücünü ve pozitif enerjiyi aşılar. Kararlı bir tutuma sahip olduğunu da göstermene yarayacak olan yeşili hayatının her anında yanında bulundurmalısın!

İkizler Burcunun Aura Rengi;

Sosyal ortamların en çok aranılan insanlarından biri olan İkizler’in enerjisi hiçbir zaman tükenmez! Sinemadan çıkar arkadaşlarıyla kahve içer, yanlarından ayrıldıktan sonra aylardır beklediği sergiyi gezer, yorulmaz bir de üstüne alışverişe gider! Heyecan verici doğanda parıldayacak, sana hayat enerjisi aşılayacak güneşin rengi olan sarı, merak ve düşünce süreçlerini de güçlendirecek!

Yengeç Burcunun Aura Rengi;

Biraz çelişkili bir yapın var, orada anlaşalım! Gülmeyi seviyorsun, mizah duygun güçlü, arkadaş canlısısın ve aynı zamanda sempatik, yardımsever bir yoldaşsın! Mantığından çok sezgilerini dinlemeyi seviyorsun. Seni yüzeysel olarak tanıyan insanlar zaman zaman melankolik bir ruh haliyle acı çektiğini düşünebilir, çünkü biraz duygusal bir yapın var. Deniz mavisi tonlarındaki renkler ruhunun dinlenmesine yardımcı olacak, merhametli ve şefkatli tarafını besleyecek!

Aslan Burcunun Aura Rengi;

Gösterişli ve hayat dolu olmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Aslan’ın pozitif ruhunu güçlendirecek renk, her daim dikkat çekici olmasını sağlamalı! Dünyayı bir aslanın gücü ile yönettiğin için sen de onun kadar güçlü ve görkemli olmalısın. Tıpkı bir Aslan’ın tüyleri gibi parlak altın sarısı en çok tercih ettiğin renk olacak. Onun sayesinde neşeni ve sıcakkanlılığını etrafa çok daha iyi yansıtabileceksin!

Başak Burcunun Aura Rengi;

Alçakgönüllü, çalışkan, düzenli burçların hası Başak, zaman zaman detaycılığı ile etrafındakileri çıldırtsa da aslında bu özelliği sayesinde mükemmeliyetçiliğin tanımını yazar ve yaptığı her işe imzasını atar. Son derece entelektüel ve iletişim yönü kuvvetli karakterini toprak tonları ya da saflığın simgesi olan beyaz renk ile şenlendirebilirsin! İstikrarı simgeleyen bu renkler ile kendini çok daha fazla huzurlu ve güvende hissedeceksin!

Terazi Burcunun Aura Rengi;

Zarafetin ve estetiğin ön planda olduğu Terazi için sevdiği renklerde de uyum ve denge çok önemli! Pastel tonları kişiliğine sakin ve sempatik bir hava katacak, zarafetini ön plana çıkaracak! Berraklığı ve dengeyi artıracak olan pembeyi hayatının her alanında kullanabilir, tatlı ve sevgi dolu doğanı çevrendekilere yansıtabilirsin. Bu renkleri görmek daha huzurlu ve dengeli hissetmeni sağlayacak.

Akrep Burcunun Aura Rengi;

Senin kadar hayatı tutkuyla yaşayan çok az insan var! İçinde hissettiğin güç gözlerinden okunuyor ve mimiklerini kontrol altında tutsan bile, bakışların ile tüm duygularını karşı tarafa aktarabiliyorsun. Ukala ve kendini beğenmiş insanlardan hoşlanmıyorsun, hatta aynı ortamda bulunmak bile istemiyorsun. Karanlık ve gizemli siyah, yoğun duygularını yansıtmanı sağlayacak. Ayrıca sezgilerini, bilgeliğini, duyarlılığını ve gerçekleri görme yeteneğini kuvvetlendirecek!

Yay Burcunun Aura Rengi;

Maceraperest Yay’ın özgürlüğe düşkün ruhunu besleyecek, enerjik ve coşkulu karakterine iyi gelecek olan tek bir renk var: Mor! Maneviyatın ve bilincin rengi olarak bilinen mor, felsefi zihnini aydınlanmaya ve netliğe doğru itecek. Yeni bir şey denemekten asla korkmadığın için girişken, iyimser ve kaşif karakterin her daim güveni hissetmek istiyor. Aynı zamanda ametist rengi olan mor, vazgeçilmezin olacak!

Oğlak Burcunun Aura Rengi;

Ağır başlı, olgun ve sorumluluk sahibi Oğlak’ın çok güçlü bir karakteri vardır. Eee hal böyle olunca auranın rengi de tıpkı senin gibi güçlü olmalı! Sağlamlığını, güvenilirliğini ve gelenekselliğini temsil edecek olan kahverengi, aynı zamanda muhafazakar doğanı ve hayata karşı yaklaşımını besleyecek. Hedeflerine ulaşmak için sarf ettiğin çabaya ve kararlılığına da yardımcı olacak!

Kova Burcunun Aura Rengi;

Bireysel, özgür ruhlu ve sıra dışı Kova’nın, rengi de karakteri gibi özgün ve benzersiz olmalı! Farklı ve kendi imzanı yaratmak için cesur olmaktan korkmuyorsun. Gri ve elektrik mavisi enginliği temsil eder ve daha da açık fikirli olmaya teşvik eder. Ayrıca elektrik mavisi, huzursuz enerjini dengelemeye yardımcı olacak bir sakinleştirici etkiye de sahip! Bu rengin, gezegenin Uranüs’ün de rengi olduğunu unutmamak gerek!

Balık Burcunun Aura Rengi;

Duygusallıklarıyla tanınan ama keskin bir zekaya da sahip olan Balık’ın rengini tam da tahmin ettiğin gibi! İçinde besleyip büyüttüğün sanatçı ruhunu farklı bir havaya sokacak, soluk mavi, aynı zamanda etrafındaki negatif enerjiden de korunmanı sağlayacak! Ayrıca şıklığını da tamamlamaya yardımcı olacak bu rengi, çantalarında, ayakkabılarında ya da taktığın takılarda kullanabilirsin!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.