Burcuna Dair Merak Ettiğin Ne Varsa, Yanıtı Moyra’da!

Askmoyra.com, Türkiye’nin en beğenilen ve en takip edilen astroloji sitesi! Burcuna dair en güvenilir bilgilerden, en eğlenceli içeriklere kadar her şey sadece bir tık uzağında.

Hemen indirmek için https://moyra.net adresine tıkla.

Gökyüzünde gerçekleşen olayların yaşamın üzerindeki etkilerine dair içerikler ve ayrıntılı günlük burç yorumları da cabası! Peki, hepsini sadece bir aplikasyon üzerinde topladık desek? Üstelik doğum haritana uygun bir şekilde. Moyra, sevdiklerinle ilgili aklına takılan her sorunun yanıtını vermeye de hazır. Hadi, ne duruyorsun! App Store ya da Google Play’den Moyra uygulamasını ücretsiz bir şekilde indir ve zihnini kurcalayan soru işaretlerini teker teker sil. Unutma, Moyra bilir!

Sana Özel Günlük Burç Yorumları Artık Cebinde  

Hepimizin doğum haritasında karakterini ve yaşamını şekillendiren birçok faktör var. Bu yüzden sadece geneli kapsayan burç yorumlarını takip etmek, kimi noktalarda yetersiz ya da yanıltıcı olabilir. Moyra ise doğum haritanda yer alan gezegen ve yerleşimlerini baz alarak, sana özel burç yorumları sunuyor. Hem de ücretsiz! Tek yapman gereken Moyra’yı cep telefonuna indirir indirmez; doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri gibi kişisel bilgilerini eksiksiz bir şekilde uygulamaya kaydetmek. Ardından geriye sadece gökyüzündeki hareketlerin doğum haritana nasıl bir etki ettiğini öğrenmek kalıyor.

Doğum Haritanı Moyra’yla Keşfet

Muhtemelen Güneş burcunu biliyorsun. Peki, doğum haritanda büyük etki sahibi olan yükselen burcun ya da Ay burcun konusunda ne kadar bilgi sahibisin? Bunun için uygulama ana sayfasının hemen alt bölümünde göreceğin ikinci sekmeye göz atabilirsin. Burç özelliklerinden yükselen burcuna, Ay burcu ve özelliklerinden hangi burçlarla uyumlu olduğuna kadar birçok bilgiye buradan rahatlıkla erişebilirsin. Öğreneceklerin sadece bunlarla sınırlı değil. “Yeni Ay seni nasıl etkiliyor”, “Merkür retrosu hayatında nasıl bir iz bırakıyor”, “Jüpiter Yay transiti sana hangi alanlarda şans getiriyor” sorularının cevapları ve 2019’un sana neler getireceği gibi çok sayıda önemli bilgi, doğum haritana özel olarak hazırlanmış bir şekilde seni bekliyor.

Aşkla İlgili Sorular Moyra’yla Cevap Buluyor

Moyra’nın sunduğu en önemli hizmetlerden biri de zihnindeki sorulara doğum haritana uygun bir şekilde cevap vermek. Hoşlandığın kişinin senin için doğru insan olup olmadığından, eski sevgilinin şu sıralar ne yaptığına kadar, aklına gelebilecek her sorunun yanıtını detaylı bir şekilde öğrenebilirsin. Bunun için yapman gerekense uygulamanın hemen üst bölümünde karşına çıkacak “Kişi Ekle” sekmesine basmak. Hakkında merak ettiğin soruları soracağın kişinin adı, cinsiyeti, yakınlık derecesi, doğum tarihi, doğum saati, doğum yeri ve yaşadığı il gibi bilgilerini girmen şart. Merak ettiğin kişi; eşin, sevgilin, flörtün ve hatta platonik aşkın bile olabilir. Dediğimiz gibi tek gereken kişisel bilgilerini doğru bir şekilde bizimle paylaşman. Böylece nasıl bir karaktere sahip olduğu, burçlarınızın ne kadar uyumlu olduğu, aşk uyumunuzun nasıl olduğu, ne kadar sadık biri olduğu gibi birçok soru anında yanıt bulacak! Tüm bunlara ek olarak eklediğin kişinin burcuna özel bilgilere ve günlük burç yorumlarına da ulaşabilirsin.

Astrolojik İçerikler Bir Tık Uzağında

Askmoyra.com üzerinden takip ettiğin bilgilendirici ve keyifli içeriklere Moyra uygulaması üzerinden de ulaşman mümkün. Uygulama ana sayfasının hemen alt bölümünde görebileceğin “Moyra İçerikleri” sekmesinde web sitemiz üzerinden paylaştığımız içeriklere kolayca göz atabilirsin. Benzer şekilde burçlara özel olarak hazırlanan yıllık burç yorumlarına ek olarak; ilişkiler, magazin, popüler kültür ve cinsellik gibi kategoriler de bu sekmede yer alıyor.

Yıldız Topla, Yanıtlara Hemen Ulaş

Moyra’da karşına çıkacak birçok hizmet ücretsiz olsa da kimi hizmetlerimiz ücrete tabi. Bu noktada karşına iki yol çıkıyor. İlki “Yıldız Satın Al” sekmesinden yıldız satın alman. Yararlanmak istediğin hizmetlerin karşılığına uygun olarak; 10, 50, 100 ve 250 yıldızlık paketlerimizi uygulama üzerinden güvenle satın alabilir ve hizmetlerimizden hızlı bir şekilde faydalanabilirsin. Diğer seçenek ise yıldız toplamak. Günde 5 video izleyerek, teklifleri değerlendirerek, arkadaşlarını Moyra’yı indirmeye davet ederek, kişi ekleyerek, profil bilgilerini eksiksiz biçimde tamamlayarak ya da Moyra’yı paylaşarak yıldız kazanabilirsin. Kazandığın yıldızlarla uygulama üzerinden yanıtını aradığın soruları tek tıkla öğrenmen oldukça kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.