Burcun Instagram’ının Aynası! Dışarıdan Nasıl Görünüyorsun?

Telefonu elimize aldığımız an artık sadece refleks olarak bile Instagram’ı açıyor, kim nerede, ne yapmış, ne yemiş içmiş görmek istiyoruz! Hatta bazen öyle oluyor ki, kendimizi kaptırıyor, telefonu elimizden hiç düşürmediğimizi fark ediyoruz. Doğum gününde “iyi ki doğdum selfiesi”, tatile gidince “hello summer”, yılbaşında çam ağacıyla “happy new year”, arkadaşlarınla buluştuğunda “kahve bahane, fal şahane” fotoğrafı derken aslında yaşadığın her anı Instagram’a taşıyorsun, hatta bazen sadece Instagram için yaşıyorsun! Peki sen tüm bunları yaparken hesabın dışarıdan nasıl görünüyor merak ediyor musun? Burcun ayna görevi görüyor, Instagram hesabının seni nasıl yansıttığını söylüyor!

Koç

Hevesli, açık sözlü ve capcanlı olduğun bir gerçek! Yaptığın tüm efsanevi, hayatında dönüm noktası yaratan şeyleri belgelemek için Instagram’ı kullanıyorsun. Her zaman başarıdan hoşlanıyorsun ve hayatında gerçekleştiği zaman bunu duyurmak için Instagram’dan yardım alıyorsun! Profilin elde ettiğin mutluluk ve başarılarla dolu, takipçilerin de bu durumu oldukça kıskanıyor, bizden söylemesi!

Boğa

Zevkli ve kaliteyi seven bir Boğa’nın profilinde tabii ki kalabalık ve kocaman sofralar yer alır! Görenlerin ağzı sulanıyor, en tok hallerinde bile kanlarına girmeyi başarıyorsun. Tabii bir de eğlenip enerjini yenilediğin anların paylaşımlarını da yapmazsan olmaz! Bu kimi zaman alışveriş, kimi zaman spa randevun, kimi zaman da uzun süredir görmediğin bir arkadaşınla buluşman oluyor. Takipçilerin kendini yenilediğin bu anlara oldukça meraklılar!

İkizler

Çok yönlü olduğunu söyleyenler oldu değil mi? Çok doğru! Instagram’ı fotoğraf paylaşmaktan çok, altına yazacağın açıklamalar için seviyorsun! Ne zaman aklında ilginç bir düşünce oluşsa bunu bir fotoğraf ile taçlandırıyorsun. Beğeni sayısının yüksek olup olmayacağını ise hiç önemsemiyorsun. Bol bol paylaşım yapmaya devam edebilirsin, takipçilerin rengarenk parlayan kişiliğini çok seviyor!

Yengeç

Ailesine düşkün ve duygusal bir Yengeç’in profili de tabii ki bunları yansıtacak şekilde olur! Arkadaşların ve ailen hakkında paylaşımlar yapıyor, onlarla ilgili hayranlık uyandırıcı yazılar yazıyorsun. Birinin doğum günü olduğu zaman, onlar için uzun ve duygu dolu yazılar ile birlikte geçmiş günlere ait bir fotoğraf paylaşıyorsun! Yazı konusunda bir yeteneğin olduğu gerçek, çünkü takipçilerin seni, er ya da geç onlar hakkında da bir şeyler yazman umuduyla takip ediyor ve sevgi dolu biri olarak görüyor!

Aslan

Bizim bunu söylememize gerek yok aslında, çünkü sen zaten biliyorsun! Profilin eeennn sevdiğin arkadaşlarınla çekildiğin fotoğraflarla dolu. Sık sık paylaşımlar yapıyor, her gün dünyaca ünlü bir yıldızın yaşam tarzını yaşıyor gibi görünüyorsun. Sürekli olarak gelen beğeniler ve yorumlar sayesinde Instagram’a aşıksın diyebiliriz! Genel olarak hayatının nasıl geçtiğini merak ettiği için seni takip eden birçok insan var!

Başak

Düzenli ve detaylara meraklı olan bir Başak, profili için mutlaka bir tema belirlemiştir! Paylaşımlarının odak noktası hep aynıdır. Takipçilerinin kaliteli içerik için güvenebileceği bir profil oluşturabilmek ve aynı özenle devam edebilmek için çok çalışıyorsun! Çoğu zaman önceden yazdığın açıklamalara geri dönüyor, düzenlemeler yapıyorsun, çünkü her şeyin kesinlikle mükemmel olmasını istiyorsun! Takipçilerin büyük bir hayranlıkla paylaşımlarını inceliyor, seni asla takipten çıkarmamayı düşünüyorlar!

Terazi

Bir Terazi’nin Instagram profili mutlaka estetik görünür. Renkler, fotoğrafların uyumu, sevgili, aile ve aşk ile ilgili paylaşımların dengesi mutlaka kurulmuştur. Paylaşımlarında en büyük endişen fotoğrafın güzel olup olmadığı hakkında! Fakat çoğu zaman kendi profilinde geziniyor ve ne kadar güzel paylaşımlar yaptığına hayran kalıyorsun. Takipçilerin fotoğraf paylaşırken seninkilerden ilham alıyor, aynı uyumu ve zarefeti yakalamak istiyor!

Akrep

Gizemli bir yönün olduğu kesin, ancak bunu Instagram’da hiç belli etmiyorsun, üstelik tam tersi bu platformda fazlasıyla açık yaşıyorsun! Kimi zaman hayatınla ilgili tüm ayrıntıları paylaşıyor, kimi zaman da bir olayla ilgili düşüncelerini açıkça ifade ediyorsun. Fotoğraflarında hayatının en aydınlık ve karanlık taraflarını yansıtmaktan asla çekinmiyorsun. Bu duygu dolu paylaşımların ile takipçilerin senin tam olarak kim olduğunu biliyor ve hayatını gururla herkese yansıtabildiğin için seviyorlar.

Yay

Bir Yay burcunun Instagram profili asla bitmeyecek bir maceraya benzer! Çıktığın seyahatlerle ilgili öyle fotoğraflar paylaşıyorsun ki insanlar her gördüklerinde sana imrenerek bakıyor. Emin ol herkesin tatile çıkası, seninle gezesi geliyor! Ayrıca kaşif ruhun sayesinde sürekli olarak yepyeni şeyler deneyimliyorsun ve bunları da paylaşmaktan büyük keyif alıyorsun. Yazdığın açıklamalar ile takipçilerine pozitif enerji aşılıyor, ruhunu ortaya koyuyorsun!

Oğlak

Sana boşuna çalışkan ve başarılı demiyorlar. Nasıl bir kariyerin olduğunu, hobilerini fotoğraflamaya ve bunları tüm dünyayla paylaşmaya bayılıyorsun! Buna ekstra vakit ayırıyor ve aslında hayallerini gerçekleştiriyorsun, çünkü profilin tamamen seni anlatıyor! Üstelik takipçilerin her gün nasıl da kendini geliştirdiğini görmekten keyif alıyor, hatta çoğu zaman büyüleniyor!

Kova

Senin için hep açık sözlü, özgür ruhlu, entelektüel ve egosuz diyorlar ama seni en iyi yansıtan yer kesinlikle Instagram! Hesabın, ne kadar sıra dışı biri olduğuna dair kanıt niteliğinde! Paylaşımların herkesten çok farklı, çevrendeki arkadaşların bile içindeki asıl “seni” orada görüyorlar. Sahip olduğun vizyonu ve bunu daha iyi nasıl geliştirilebileceğini paylaşımlarına yansıtıyorsun. Takipçilerin paylaşımlarını gördüklerinde gerçek benliğini keşfetmekten büyük bir keyif alıyorlar!

Balık

Ey sanatçı ruhlu, duygusal, romantik Balık! Paylaştığın fotoğraflar herkesi şaşırtacak kadar yaratıcı ve duygu dolu. Hatta birçoğu için sanat eseri bile diyebiliriz! Onlar için yazdığın açıklamalar da bir o kadar yaratıcı, senin ruhundan çıktığı çok belli! Takipçilerin paylaşımlarını gördüklerinde farklı bir dünyaya ışınlanıp perspektifine hayran kalıyorlar. Ayrıca bu ilhamın nereden geldiği de ayrı bir merak konusu!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.