Aynı Evde Yaşamak İstediğini Burcuna Göre Nasıl Anlarsın?

İlişkiniz o kadar güzel gidiyor ki gerçekten hayatının aşkını, doğru insanı bulduğuna inanıyorsun! Tabii ki tartışmalar, sürtüşmeler oluyor, ama onlar ilişkinin tuzu biberi. Artık ilişkinizi bir sonraki adıma taşıma zamanının geldiğini düşünmeye başladın. Peki ya o? Bu konuda o ne düşünüyor? Burcuna göre seninle birlikte yaşamak istediğini nasıl dile getirecek merak ediyorsan hemen okumaya başla!

Koç

Seninle aynı eve çıkmaya hazır olduğunu nasıl anlarsın biliyor musun? Aslında o kadar basit ki! Koç, evde, kendini gerçekten sevgilisinin yanında rahat hissettiğinde en sevdiği pijamalarını giyer, keyfine bakar! Tabii ki seninle 🙂 Sürekli olarak seninle birlikte hareket etmek ister, hareketlerini sorgulamayacağını düşünür ve etrafında pijamalarıyla son derece rahat davranır! Seninle birlikte uyanıp kahvaltı yapmak ve seninle birlikte uyuyup rüya görmek ister!

Boğa

Senin evini kendi evi gibi görüp çok fazla yemek yapmaya başladı mı, anla ki bir an önce eşyalarını toplayıp senin yanına yerleşmek istiyor! Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, atıştırmalıklar… Üstelik bunları sadece kendisi için değil, senin için yapmaktan da büyük keyif alıyor. Kısacası yemek pişirmek Boğa’nın bir sonraki adıma geçmeye hazır olduğunu gösteriyor. Hem unutma, en iyi aşçılar Boğa burcundan çıkıyor 🙂

İkizler

Karşında İkizler varsa, zaten seninle bunun hakkında konuşacak ve nasıl hissettiği konusunda da oldukça dürüst olacak! Ne de olsa iletişimde en iyi olan burçlardan biri o! Ayrıca duyguları konusunda dürüst olacak dediğimiz için hiç endişelenmene gerek yok, çünkü aklında soru işaretleri varsa zaten bu zamana kadar çoktan ölçüp tartıp kendi kendine çözümler bulmuştur, sana fazlasıyla açıklayıcı bir konuşma yapar, o yüzden hiç korkma! Zaten bu konuşmayı yapmasının en büyük amacı hayatını seninle birleştirmek istemesi 🙂

Yengeç

Çoğu zaman duygularını yaratıcılığıyla ifade eder. Seninle birlikte yaşamaya hazır olduğunda eviniz için bir vazo, kase ya da kupa gibi sanatını ortaya koyabileceği bir ürün yaratır! Bazen de içindeki coşkuya engel olamaz ve bir duvarınız için birbirinden güzel resimler yapmaya başlar. Kısacası el işiyle uğraşıp yaratıcılığını ortaya koymaya başladığı an, anla ki sizin artık aynı çatı altında yaşamanız gerekiyor!

Aslan

Zaman zaman çok fazla dramatik olabilen Aslan, böyle bir karar aldığında çok daha tutkulu bir aşığa dönüşecek! İlişkisi konusunda emin ve bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olduğunu hissedecek, hayatını dolu dolu yaşamayı sevdiği için her anının seninle birlikte geçmesini, seninle çok daha fazla anı biriktirebilmek için aynı evde yaşamayı isteyecek ve bunu açıkça dile getirecek!

Başak

Şimdi dürüst ol, bir Başak ile ilişki yaşamak biraz zor olabiliyor, çünkü sürekli olarak bir sonraki adımı atmadan önce her bir küçük ayrıntıyı düşünüyor! Birlikte yaşamak istediği zaman da her detayı düşünecek, çünkü bu sürecin kolay ve basit geçtiğinden, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak isteyecek ve buna fazlasıyla zaman ayıracak! Üstelik bunun en büyük sebebi bu basit geçişle seni güvence altına alıp daha çok mutlu edeceğine inanıyor olması!

Terazi

Zaman zaman son derece kararsız olabilir ve seni huzursuz edebilir! Ama, birlikte eve çıkmak ya da yanına taşınmak istediğinde kararsız kalmayacağı büyük bir gerçek! Senin de bu konuda istekli olduğunu gördüğü anda hareket etmeye hazır hale gelecek ve bunu dile getirecek. İçinde bir korku ya da şüphe hissetse de bu durumu kabul edecek ve doğru hareket ettiğine inanıyorsa duygularını ifade edip harekete geçecek!

Akrep

Genel olarak gizemli halleriyle dikkat çektiği için birlikte yaşamak isteyip istemediğini anlaman zor olabilir. Ama unutma ki bu adımı atmaya hazır olup olmadığını görmenin yolları mutlaka var! Bu konu üstü kapalı bir şekilde konuşulmaya başladığı anda birlikte hareket etmek istediği için fazlasıyla ısrarcı ve inatçı olacak. Hatta nerede yaşayacağınız konusunda da çoktan araştırma yapmış, konu açıldığı anda ayrıntılara girerek düşüncelerini paylaşmış olacak!

Yay

Ne zaman heyecanlansa çok sabırsız olmaya başlıyor ve en kısa zamanda harekete geçmek istiyor Yay burcu! Her ne kadar dobra ve iyimser olsa da kendini birlikte yaşamaya hazır gördüğünde bunu seninle konuşmaktan fazlasıyla çekinebilir! O yüzden senin onunla konuşmanın ardından nerede oturabileceğiniz ile ilgili araştırmalara başlayacak, bulduğu evleri büyük bir heyecan ve istekle seninle paylaşacak!

Oğlak

Geleneksel yaşamı tercih eden Oğlak, ilişkide bu adımı atmadan önce mutlaka uygun sürenin geçmesini beklemek isteyecek. Uygun süre ne mi? İşte maalesef onu ondan başka kimse bilmiyor! Gelecekte seninle birlikte olmak istediğinden açıkça bahsetmeye başladığı anda birlikte yaşamaya da hazır demektir olgun Oğlak! Sadece sabırlı olman gerekiyor, emin adımlarla harekete geçmenin iyi bir hamle olduğunu düşünüyor!

Kova

Eğer bir Kova ile birlikteysen fazlasıyla şanslısın, çünkü ilişkinize rasyonel olarak yatırım yapan biri o! Aklından geçen bir şüphe olduğu fark ettiği an buna bir açıklama getirip içini rahatlatmaya ve bu şüpheyi gidermeye çalışacak. Tek istediği ona karşı açık ve dürüst olman! Fazlasıyla iyi bir dinleyici o ve seni mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor!

Balık

Seninle paylaştığı parçaları asla ihmal etme! O her zaman müziğe bağımlı olacak, çünkü ona hayat enerjisi aşılayan en büyük şey kesinlikle müzik! Hoşuna giden şarkıları seninle paylaştığı zaman sana bir şeyler anlatmaya çalıştığını sakın unutma. Birlikte yaşamak ya da yanına taşınmak istediğinde bunu yine sana müzikle dile getirmek isteyecektir! Bu onun hislerini iletme ve seninle bağlantı kurma şekli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir