Burçlarına Göre Öğrencilere Alınabilecek Karne Hediyeleri

Bir okul dönemi daha yakında bitiyor. Bazı öğrenciler, yazın da okulun olmasını istese de pek çoğu okulun bitiyor olmasından oldukça memnun. Okul tatile girince, kimi arkadaşlarını çok özlüyor, kimi öğretmenlerini… Ama aylar öncesinden okulun bitiş günü için geri sayıma başlayan büyük çoğunluk da denizin, kumun, güneşin, geç uyandığı sabahların, uzun kahvaltıların yolunu gözlüyor. Bu nedenle okul yılının başlangıcından çok, bitişine hazırlanıyorlar diyebiliriz. Eh bunun yanında bir de siz veliler, kardeşler ya da samimi arkadaşlardan gelecek güzel hediyelere neden hayır desinler? Öğrencilerin sene sonunu kutlamak, bu yılı da atlattığı için başarısını tebrik etmek, onu mutlu edecek güzel bir hediye almak şimdi bizim yardımımızla çok kolay! Öğrencinin burcunu seç, sana alman gereken en uygun hediyeyi söyleyelim!

Koç Burcu: Son Model Bir Kol Saati Hediye Edin

Vizyoner Koç burcu öğrencisine alabileceğiniz en güzel hediye, son model teknolojiye sahip bir kol saati olacaktır. Yenilikçi Koç burcunu hayatının her alanında teknoloji ile beslerseniz, hayat kalitesini arttıracağınız gibi farkında bile olmadığı öğrenme potansiyelini harekete geçirirsiniz. Siz ona teknoloji ile gelirseniz, o daha çok merak duyacağı bir şey vermiş olursunuz, hevesli ve öğrenmeye açık yanını da beslersiniz.

Boğa Burcu: Bir Sokak Hayvanı Sahiplenmesine Yardım Edin

Sadık ve sakin Boğa burcu öğrencisinin yaz boyunca oradan oraya koşturmayacağını adımız gibi biliyoruz artık. O, kendi dingin düzeninde oldukça mutludur. Bu mutluluğu bir derece daha yukarı taşımak ve ona güzel bir hediye vermek için yapabileceğiniz en güzel şey onun bir sokak hayvanı sahiplenmesine vesile olmanız olabilir. Boğa burcu, tüm uysallığı ve şefkati ile sahiplendiği hayvanı doğal ortamındaymış gibi hissettirir; böylelikle hem onu hem de bir canlıyı mutlu etmiş olursunuz.

İkizler Burcu: Bir Çok İnsanla Tanışabileceği Bir Kampa Götürün

Öğrenmeye aç İkizler burcu öğrencisini mutlu etmek için yapacağınız en güzel şey, sosyalleşmeye olan hevesini sonuna kadar kullanabileceği bir ortama sokmak olabilir. Bunu da en iyi kimseyi tanımadan çıktığınız bir macerada bulabilir. Beraber kamp yapma fikri, sizin kadar onu da heyecanlandırır ve daha kamp alanına gelmeden onlarca insanla sohbet edip kaynaşmaya başlamış olur.

Yengeç Burcu: Manevi Değeri Olan Bir Şey Hediye Edin

Sevdiklerine düşkün Yengeç burcu öğrencisi için maneviyat çok önemlidir. İsterseniz dünyanın en pahalı hediyesini takdim edin, yine sizin kadar mutlu olmayacaktır. Çünkü o, en ufak şeyde bile maneviyat arar. Sevdiği, özlem duyduğu bir şeyin küçük bir yansımasını ya da beraber geçirdiğiniz güzel bir anın hatırlatıcısını ona hediye ederseniz, bu hediyeyi her zaman gözünün önünde kalbinin yakınında saklayabileceği bir yerde tutar.

Aslan Burcu: Çok Bilindik Bir Festival Bileti Hediye Edin

Gösterişi ve eğlenmeyi çok seven Aslan burcu öğrencisi, sosyal medyada ona “hikâye” paylaşma seçeneği verecek her hediyeyi bağrına basar. Arkadaşlarıyla eğlenebileceği, güzel ortamın tadını çıkarabileceği, dans edip şarkılara eşlik edeceği bir hediye onun ayaklarını yerden keser. O nedenle ona bir konser ya da festival bileti alırsanız onu dünyanın en mutlu karne sahibi yaparsınız.

Başak Burcu: Ünü Duyulmuş Bir Kişisel Gelişim Kitabı Hediye Edin

Kendisiyle uğraşmayı pek seven Başak burcu öğrencisi için verebileceğiniz en güzel hediye elbette kişisel gelişim ile ilgili olmalıdır. Bu hediye, ünü duyulmuş, işe yaradığı bilinen bir kişisel gelişim kitabı olabileceği gibi, en sevdiği, örnek aldığı bir kişinin kişisel gelişim semineri de olabilir. Öğreneceği ya da içinden seçeceği bölümlerle, hayatını güzelleştirmeye size yardım ederek de başlayabilir.

Terazi Burcu: Odası İçin Sanatsal Değeri Yüksek Bir Hediye Alın

Sanatla arası çok iyi olan, estetik duygusu gelişmiş Terazi Burcu öğrencisi çok da zevklidir. Bu nedenle, sanattan anlamıyorsanız, ona hediye alırken biraz zorlanabilirsiniz. Ama onun sanat sohbetlerine, yorumladığını sanat eserlerine az da olsa kulak kabarttıysanız, zamanında incelediği, seven gözlerle baktığı, hoşuna gitmiş olan bir şeyi bulmakta zorluk çekmezsiniz. Onu düşündüğünüzü belli eden zarif ve zevkli herhangi bir şey de Terazi burcunu çok mutlu edecektir.

Akrep Burcu: Arkadaşlarıyla Oynayabileceği Bir Kutu Oyunu Hediye Edin

Strateji konusunda kimsenin eline su dökemeyeceği Akrep burcu öğrencisi, genelin anlayamadığı karmaşık olayları çözüp anlamasıyla meşhurdur. Bu nedenle ona alınabilecek en güzel hediye, arkadaşlarıyla oynayabileceği bir kutu oyunu almak ya da onu araştırmacı ruhunu besleyebileceği gizemli bir odadan kaçış oyununa götürmektir.

Yay Burcu: Merak Ettiği Yerleri Gezip Görebileceği Bir Seyahat Hediye Edin

Meraklı ve seyahat etmeyi seven Yay burcu öğrencisi, yeni şeyler öğrenmek için yanıp tutuşur. Yeni şehirler, yeni ülkeler, yeni kültürler, yeni felsefeler öğrenmek onu mutlu edeceği gibi içindeki kâşif ruhunu da dışarı çıkarır. Tarihin tozlu raflarında dolaşarak okuduğu her şeyin orijinalini görmek, onları derinlemesine öğrenmesine neden olacaktır.

Oğlak Burcu: Hediye Çeki Hediye Edin

Oğlak burcu öğrencisinin duygularını okuyamıyor olabilirsiniz. Ne sevdiğini, ne sevmediğini çok fazla bilmiyor olabilirsiniz. Her daim bir çiçek gibi açık ve şeffaf olamayabilir ama bu ona hediye vermenize kesinlikle engel değil. Hemen hemen her firma, her marka kendi bünyesinde hediye çekleri uygulamasına sahip; onun sevdiğini düşündüğünüz herhangi bir markadan alacağınız hediye çeki, kendi hediyesini kendisinin seçmesini sağlayacaktır.

Kova Burcu: Dilinden Düşürmediği Bilgisayar Oyununu Hediye Edin

Teknolojiye ve getirdiği yeniliklere bayılan Kova burcu öğrencisine verebileceğiniz en güzel hediye, dilinden düşürmediği, son zamanların o popüler bilgisayar oyunudur. Kova burcu, hem bağımsız oluşuna hem de arkadaş canlısı oluşuna hitap eder şekilde yalnız da olsa, arkadaşlarıyla da olsa oyun oynamayı çok sever. Bunlar teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştirilmiş oyunlarsa bunları daha çok sever.

Balık Burcu: Sevdiği Bir Sanatçının Konserine Bilet Hediye Edin

Eğlenmeyi seven ve duygusallıkta rakip tanımayan Balık burcu öğrencisine alabileceğiniz en uygun hediye en sevdiği sanatçının konserini izlemesine sebep olacak bir bilettir. Bu bilet, Balık burcunun bir yandan şarkılara eşlik ederken diğer yandan dans edip yılın bütün yorgunluğunu atmasına neden olacak, ayrıca sanata olan düşkünlüğünü de artıracaktır. Onu düşünmüş olmanız ise dünyalara bedel olacaktır.

Eğer burcunla ve sevdiklerinin burçlarıyla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan sen de Moyra’yı indirebilir, doğum haritalarınızı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimize göz atabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.