Burçların Yaz Aylarında Vazgeçilmez Elbise Modelleri!

Her yaz olduğu gibi ilkbahar aylarının sonunda pantolonlarla vedalaşmaya başlıyoruz. Çünkü yaz demek uzun, kısa, uçuş uçuş, oversize elbiselerin giyilme zamanı geldi demektir. Havalar ısınmaya başladığında ne kadar ince ve havadar kumaşlara geçiş yaparsak kendimizi o kadar rahat hissederiz. Her yıl farklı trendler olsa da burçların çoğunluğu yaz aylarında aynı stilde elbiseler giymeyi tercih ediyor. Bunun sebebi aslında sen fark etmesen de stilini tamamen burcunun özelliğine göre şekillendirmiş olmandan kaynaklanıyor. Trendler değişse de senin elbise modelin burcunda saklı. Tabii bu aynı zaman Venüs burcun için de geçerli. Eğer hala Venüs burcunu bilmiyorsan öğrenmek için tıklayabilirsin.

Bu küçük girişten sonra yaz aylarında burcunun özelliklerine göre hangi elbise modeli sana uygun diye merak ediyorsan hazır ol çünkü anlatmaya başladık…

Koç Burcu Kadını için İnce Askılı Elbiseler

Enerjik ve yerinde duramayan tavrına zıt olması için uçuşmayan ve giydiğin gibi duran ince askılı dar elbise modelleri senin yaz aylarında üzerinden çıkarmaman gereken tek model. Bu elbise modeli hem hareketli yapını engellemeyecek hem de çocuksu yanını ortaya çıkartacak. Oldukça mini olan askılı elbise modelleri cesur kişiliğini de ön plana çıkarman için birebir. Sen sen ol kısa askılı elbise modellerinden vazgeçme.

Boğa Burcu Kadını İçin Keten Elbise Modelleri

Boğa burcu kadını olarak zamansız parçalara en az Oğlak burcu kadını kadar düşkünsün. Keten elbise modeli de yaz aylarının olmazsa olması. Kumaş kalitesi de senelerce kullanmaya uygun olduğu için dayanıklılığıyla senin için mükemmel bir seçim. Üstelik kombine etme kolaylığı ile de oldukça pratik olduğu için zevkli Boğa kadını olarak sen her yaz en az bir tane dolabına ekliyorsun, biliyoruz.

İkizler Burcu Kadını İçin Bol Elbiseler

Trendleri sevdiği kadar rahatlığına da düşkün olan İkizler burcu kadınıysan son yıllarda moda olan aşırı geniş elbise modellerini dolabına mutlaka eklemişsindir. Genellikle dekoltesi olan ve rahatlığı ile forma haline getireceğin bol elbiseler birçok burcun dolabının yanından bile geçemezken sen rahatlıkla tercih edebiliyorsun. Bu senin değişime açık olan özeliğinden ileri geliyor. O nedenle yaz aylarında dar elbiselere gireceğim diye kışın diyete başlamak yerine rahat rahat gezinebiliyorsun.

Yengeç Burcu Kadını İçin Önden Düğmeli Elbise Modelleri

90’lı yıllarda üzerimizden düşürmediğimiz önden düğmeli zarif elbiseler 2019 yılında yaz modasında tekrar vitrinlere çıkmayı başardı. Bu trend her ne kadar tekrar moda olsa da geçmişe dönük kıyafetlerden asla vazgeçmeyen duyarlı Yengeç burcu kadınını her zaman kalbindeydi. Evet, senden bahsediyoruz. 90’lı yıllardan beri her yaz bu tarz elbiseler giydiğini biliyoruz. Bu yaz dolabına yeni parçalar ekleyebilirisin. Bu fırsatı sakın kaçırma.

Aslan Burcu Kadını İçin Dantel Elbise  

Yaz aylarında rahat ve tril tril elbise modelleri her ne kadar revaçta olsa da, bunlar bir türlü senin gibi ihtişamlı bir Aslan burcu kadınına hitap edemiyor. Etse de bir iki tane ile sınırlı kalıyor. Bunun tek nedeni senin iddialı ve dikkatleri üzerine çekmeyi seven tavrın. O nedenle dantelli elbiseler gün içinde çoğu kez frapan dursa da sen görkemli bir şekilde salınıyorsun içinde. Bize de sana alkış tutmak kalıyor. Tabii dantel elbise modellerinin kısa olması şartıyla.

Başak Burcu Kadını İçin Fransız Stili

Tarzın hep aynı minimallikte olduğu için incecik kumaşı, çiçekli ya da çizgili deseniyle gönlünde taht kuran Fransız stili elbiseleri giymek için yazı beklediğini düşünüyoruz çoğu zaman. Özellikle geniş yakaları, romantik kol modelleri ile senin detaycı kişiliğine gönderme yapıyor bu tasarımlar. Sade olması da cabası. Başak burcu kadını olarak seni tam anlamıyla ifade eden bu elbise modelinden asla vazgeçme!

Terazi Burcu Kadını İçin Elegan Elbiseler

Terazi burcu kadını olarak her daim zevkli ve şık olmaya özen gösteriyorsun. Dış görünüşünü de fazlasıyla önemsediğin için yaz elbise modelleri senin için ayrı bir önem taşıyor. Çünkü kışın olduğu gibi üzerinde karşındakileri ilk bakışta etkileyecek bir palton olmadığı için kendini daha savunmasız hissediyorsun. İşte bu yüzden çekici ve elegan elbise modellerini tercih ediyorsun. Genellikle midi boy elbise seçimi yapsan da nadir olarak kısa modeller de dolabına girebiliyor. Mümkün olduğunca az dekolte seviyorsun.

Akrep Burcu Kadını İçin Derin Dekolteler

Bir Akrep burcu kadını olarak seksi görünme fırsatını asla kaçırmayacağın için yaz ayları senin için dekoltelerin açıldığı, bronzluğunu sergilediğin aylar olarak tarihe geçer hep. Mutlaka dekolteli elbise giyersin. Hatta tek bir dekolte yerine hem bacak hem göğüs dekoltesi yapmaktan bile çekinmezsin. Sırt dekoltesini aynı anda yırtmaçlı elbiselerde bile kullanacak kadar yaz aylarında özgürsün. Gizemli olmak yazın sana uğramıyor. Her yaz küllerinden tekrar doğuyorsun.

Yay Burcu Kadını İçin Alaçatı Tarzı  

Yay burcu kadını olarak etnik desene aşık olduğun kadar Alaçatı elbiseleri denen yarı bohem havasında işlemeli elbiselere de aşıksın. Hatta bu elbiseler ile yaz aylarında kendini başka ülkelerde geziyormuş gibi hissettiğin için şehirde de giymeyi seviyorsun. Enerjik yanını eğlenceli desenleriyle ortaya çıkardığın nakışlı elbise modelleri senin için yazın olmazsa olmazı. Eğer henüz yapmadıysan sana tavsiyemiz her gittiğin ülkeden bir tane satın alman…

Olgun Oğlak Burcu Kadını İçin Beyaz Elbiseler

Beyazın gücünden, ölçülü tavrından ve modası asla geçmeyecek olan bir renk olmasından fazlasıyla yararlanıyorsun. Hatta yazın beyaz giymek eskilerden kalan kıyafet adabı olduğu için senin geleneksel yanına da hitap ediyor. Uzun, kısa, midi, dantel, şifon, güpür fark etmez sana yakışacak sadelikte olsun yeter.

Kova Burcu Kadını İçin Karmaşık Desenli Elbiseler

Sıra dışı olmaya olan tutkun senin bütün tarzına öyle bir işlemiş ki normal kıyafetlerle kendini çıplak hissediyorsun. Bazen iki farklı deseni bazen de daha fazla deseni aynı elbisede kullanmaktan asla çekinmiyorsun. Sadece desen değil çizgili elbiseler de senin farklılıklara olan düşkünlüğünden nasibini alıyor. Eh, seninle yaz da böyle güzel Kova burcu kadını, biz seni alternatif seçeneklere olan tutkunla seviyoruz.

Balık Burcu Kadını İçin Romantik Elbiseler

Naif Balık burcu kadını olarak yazın ne kadar drape, volan, düşük omuz, kol detayı varsa hepsini senin dolabında bulmak mümkün. Genellikle midi boyda tercih ediyorsun, mavi ve beyaz ilk seçeneklerin olsa da kırmızıya da şans veriyorsun. Bu seçiminin hiç değişmemesi senin idealistliğinden kaynaklanıyor. Bu tarz elbiseler sana o kadar yakışıyor ki başka birinde aynı etkiyi göremiyoruz.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.