Burçların Unutamayacağı Sevgili Tipi!

Aşk habersiz de olsa zaman zaman kapısını çalar burçlar dünyasının. Bir ilişkiye başladıktan sonra deneyimlerle tanırlar flörtlerini. Bazen umduklarının fazlasını bulur, bazense hayal kırıklığına uğrarlar. İçlerinden bazı sevgili tipleri var ki yerleri çok ayrıdır burçların gözünde. Bakışları, kişilikleri, aşklarını ifade ediş biçimleri öncekilerden çok farklıdır. Seneler geçse de bu aşklarını unutamaz, kimseyi onların yerine koyamazlar. Bu sevgili tiplerini özel kılan, burçların aşkı algılayış biçimidir.

Koç: Aşkı İçin Cesurca Dövüşen

İki savaşçı ruhun yaşayabileceği, coşkulu aşkı arar Koçlar. Bulduklarında ise öpüp başlarına koyarlar. Cesaretleriyle parmak ısırtmalı, flörtleri için bin bir zorluğa göğüs germelidir. Hatta Koç burçları için gerekirse cesurca dövüşmelidir. Belki kaybedecekleri bir kavgaya tutuşurlar ancak motivasyonları ve korumacı yapısıyla hayran bırakırlar bu burçları. Zaman zaman kahramanlıklara imza atan bir sevgili, Koçları kendine bağlar. Aşkı için canını ortaya koyan bir sevgiliyi asla unutamaz Koç burçları.

Boğa: Hastayken Başında Bekleyen 

Birlikteliklerde vefa, en önemli beklentisidir Boğaların. Hastalıkta ve sağlıkta gözleri hep flörtlerini arar. İrili ufaklı rahatsızlık geçirdiklerinde sevgilinin varlığı onlara iyi gelir, aşktan güç alırlar adeta. Şımartılmayı ve ilgi görmeyi seven Boğalar hastayken başucunda bekleyen sevgiliye bayılır. Onlardaki şefkati kimsede bulamaz, fedakarlıklarını hatıralarından silemezler. Sevginin emek olduğu sözünü anlamlandırır; aşkı minnet duygusuyla canlı tutarlar.

İkizler: Esprili ve Onu Sıkmayan

Gönül kapılarını aralamanın zor olduğu burçlardandır İkizler. Değişken olan duygularını sabitlemek her yiğidin harcı değildir. Onları sıkmayan ve ince esprileri diğerlerinin çok üstünde olan flörtlerine bağlanırlar. Romantizm dozajı yüksek bir ilişki yaşamasalar da gerçek anlamda aşkı keşfederler bu kişilerle. İletişim kabiliyetine hayran oldukları bu flörtleriyle geçirdikleri anlar bambaşkadır İkizler burçları için. Sonraki birlikteliklerinde aynı mutluluğu arar ama bulamazlar.

Yengeç: Ağladığında Gözyaşlarını Silen

Hafızası gelişmiş olan Yengeçler, hiçbir ilişkisini unutmaz. Her birinin anıları akıllarının bir köşesindeki çekmecelerde biriktirirler. Yeri geldiğinde ise özlemle kurcalarlar zihinleriyle. İçlerinden bazıları diğerlerine göre öne çıkar. Aşkın naifliğinden hoşlanan burçlar olarak korumacı ve romantik flörtlerinden çok etkilenirler. Ağladıklarında gözyaşlarını silen bu sevgili tiplerine zamanla daha çok bağlanırlar. Kendilerinin bir yansıması olarak gördükleri flörtlerini ve onları sımsıkı tutan ellerini her daim özlerler.

Aslan: Herkesin İçinde Aşkını İtiraf Eden

Bu burçların gözünde, hatırlanmayı en çok hak eden flörtler, onları şımartanlardır. Aslanlara değer verdikleri sürece sevilirler. Egolarını beslemeli, özel olduklarını her fırsatta dile getirmelidir bu burçların flörtleri. Başkalarını imrendirecek davranışlara imza atmalıdır aşkları. Mesela herkesin içinde aşkını itiraf eden bir sevgili, Aslanların kalbinde sökülmeyecek bir yer edinir. Hayran bakışlar içinde bu itirafa karşılık verirken bulutlarda gezinir gibi hissederler.

Başak: Çalışkan ve Mükemmel İş Çıkaran

Kalp duvarlarını yıkıp geçmek kolay değildir Başakların. Adeta seçilmiş insan gibi onca adayın arasından süzülüp gelmeyi başarmak gerekir. Kusursuza yakın olan bu kişileri, Başaklara bağlayan özellikleri yetenekleridir. Çalışkan ve her konuda becerikli olmalıdır partnerleri. Dokundukları her işten mükemmel verim alan, başarılı bir sevgilinin yeri ayrıdır Başakların gözünde. Olur da ilişkileri biterse bu kişilerin yerine kimseyi koyamaz Başaklar.

Terazi: Arabasıyla Sürekli Kapıdan Alan

Bir partnerde aradıkları temel davranış biçimi centilmenliktir Teraziler için. Modern, kibar ve Avrupai adaylar bir adım öndedir Terazilerin gözünde. Onların unutamayacakları sevgili tipi ince düşünceli ve nazik tavırlıdır. Arabasıyla her defasında kapıdan alan, dönüşte evine kadar bırakan flörtlere bayılırlar. Özellikle Terazi kadınları için çok önemli detaylardır bunlar. Üşüyünce ceketini vermeli, şemsiyesini başucunda tutmalıdır yağmurda. Bu nazik partneri asla unutamazlar.

Akrep: Tutkulu Sevişen

Libidosu, Akrepler için her şeyden önce gelir aşkta. Onların hafızasından silinmeyecek olan sevgili profili tutkusuyla öne çıkar. Bakışları, dokunuşu ve cazibesiyle sekse çağırmalıdır Akrepleri. Aktif bir cinsel yaşam ilişkilerini güçlü kılar. Seksten aldıkları haz doğrultusunda büyür aşkları. Yatakta onları kendine bağlayan bir sevgilinin yerini kimse alamaz bu burçlar için. Aynı tutkuyu sezemedikleri sürece başka birini onun kadar sevemez Akrepler.

Yay: Çılgın Hobileri Olan

Sıra dışı adaylar Yayları heyecanlandırmaz aşkta. Onları başkalarından farklı kılan nitelikler barındırmalıdırlar. Çılgın kişilerden birçok insan çekinse de, Yay burçları bu tiplerden etkilenir. Adrenalini yüksek davranışlarıyla Yayları eğlendirmelidir flörtleri. Böylesine uçarı tipler toplum içerisinde küçük bir azınlık oldukları için Yaylar, bu kişileri kolay kolay unutamaz. Çılgın aşklarını ve imza attıkları skandalları senelerce gülümseyerek anımsarlar.

Oğlak: Toplumun Saygısını Kazanan

Kalbini mantığı yönlendiren Oğlaklar, aşk için acele etmez bulduklarında ise bırakmaz istemezler. Bunun sebebi kriterlerini tam olarak karşılayan birini kolay kolay bir daha bulamayacakları düşüncesidir. Az ve öz ilişkileri olur. Hayatlarına aldıkları flörtleri, ne kadar statü sahibiyse o derece etkilerler Oğlakları. Başkalarının saygısını kazanmış, kariyerinde zirveye çıkmış bir sevgili bulduklarında kendilerini şanslı hissederler. Ayrılsalar da bu ideal sevgiliyi akıllarından çıkaramaz Oğlaklar.

Kova: Aklıyla Onu Kendine Bağlayan

Bu burçların kalbini fethetmeyi başaranlar; aklı ve kültürel bilgisiyle öne çıkar. Diğer insanlardan her yönüyle ayrılmalıdır Kovaları cezbetmek isteyenler. Fikirleri, dünyaya bakış biçimleri ve özgünlükleriyle bu mesafeli burçların aşkını kazanabilirler. Kısa süreli ve yüzeysel çok sayıda ilişkisi olur Kovaların. Ruhsal olarak tatmin olamadıklarında birlikteliği sonlandırırlar. Aklıyla onları kendilerine bağlayan bir sevgili ise sonsuza dek unutulmayacaklar arasına girer Kovaların gönlünde.

Balık: Kapısında Serenat Yapan

Bu burçlar her ilişkisini yüksek bir özveri göstererek yaşar. Aşk için yaşayan kişiler olarak kendileri kadar romantik kişilerden hoşlanırlar. Her birlikteliklerinin yeri ayrı olsa da, sevgisini sanatsal bir dışavurumla yansıtan aşklarının yeri ayrıdır Balıklar için. Müzik, şiir gibi araçlarla sevgisini kanıtlayan, kapısında serenat yapan flörtlerini unutamazlar. Sevgiliyle olan mutlu anları bir filmin flash back sahneleri gibi hüzünle tekrarlanır hayallerinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.