Burçların Umutları Hangi Konularda Tükenmez?

Koç Burcu:

Hırslı Koç burcunun hayatta en güçlü olduğu alan mücadele alanıdır. Mücadele etmeye başladığı zaman yorulmaz ve olanca gücüyle mücadele etmekten de kaçınmaz. Zorlukları aşmak, yapılamaz deneni yapmak onun işidir. Bu nedenle, hayatta karşılaşacağı her bir yeni zorluğu aşabileceği konusunda hep umutludur. Kendine güveni de her zaman tam olan Koç burcunda bu azim olduktan sonra, onun umutlarının tükenmesine imkân yoktur!

Boğa Burcu:

Hayatta her şeyi sabit yaşamayı seven Boğa burcu, kendi rutinine en fazla bağlı olan burçtur. Ama bu daha iyi bir hayat istemediği anlamına gelmez. Boğa burcu her ne kadar kendi evini, kendi düzenini, kendi ortamını sevse de, alışkanlıklarından vazgeçmek istemese de her zaman daha iyi ve daha kaliteli bir hayatın hayalini kurar. Bu nedenle bir gün hayatının değişebileceği konusunda umudu asla tükenmez! Ayrıca rutinine istediğin kadar bağlı ol, kim daha iyiye kolayca alışmaz ki?

İkizler Burcu:

İkizler burcunun ne kadar geveze olduğunu bilmeyen yoktur. Eğlenmeyi, yeni insanları tanımayı, yeni hayatları öğrenmeyi ve de özellikle olayların magazinel kısmını kurcalamayı ne kadar sevdiğini anlatacak kelimeler henüz bulunmamış olabilir. Dedikoduya bir hayli düşkün olan İkizler burcu her ne kadar karışık olayları gözlemlerken eğlense de bir yandan da huzurlu bir dünyada yaşama arayışındadır. Bu nedenle onun tükenmeyen umudu bir gün herkesin birbirini anlayabileceği konusundadır.

Yengeç Burcu:

Duygusal Yengeç burcu, dünya annenin öz be öz çocuğudur. Bu nedenle her zaman dünyanın ve içinde yaşayan insanların iyiliğini ister. Sevse de sevmese de herkes için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. İnsanlar da, durumlar da, doğa da ne kadar kötüye giderse gitsin, Yengeç burcu bir gün tüm bunların değişeceğine inanır. Dünyanın geldiği durumun ve insanların birbirine davranışlarının tersine döneceği günlerin çok yakında geleceği konusunda çok umutludur.

Aslan Burcu:

Kendi kafasının içinde bulunan bir gösteri dünyasının içinde yaşayan Aslan burcu insanı, hayata her zaman olumlu bakmaya çalışır. Her zaman neşelidir, hayat doludur, yaşama sevinci boldur, başına ne gelirse gelsin enseyi karartmaz. Çok güçlü bir liderdir. Kendi mücadelesini sonuna kadar götüren ve çoğunlukla kazanan Aslan burcu, her şeyin bir çaresi olduğuna inanır. Çünkü Aslan burcu insanı hayatta her sorunun çözülebileceği konusunda bitmek tükenmek bilmeyen bir umuda sahiptir.

Başak Burcu:

Seçici ve tedbirli Başak burcunun detaycılık özelliği herkes tarafından bilinir. Bu detaycılık zaman zaman yüzünü güldürse de zaman zaman detayların derinlerinde kaybolmasına neden olabilir. Zor beğenen biridir ve bu mükemmeliyetçi kişiliği ile birleşince etrafındakilere zaman zaman eleştirel yaklaşabilir. Bu bu ince eleyip sık dokuma meselesi aslında insanların yaratıcılığının artabileceği konusunda büyüttüğü umutlar nedeniyledir.

Terazi Burcu:

Barışçıl Terazi burcu, adaletin yılmaz savaşçısı olarak karşımıza çıkabilir. İyi ve güzel olan her şey için herkesle işbirliği yapabilir, insanlar arasında köprüler kurabilir, arabulucu olabilir. Sosyal Terazi burcu, her tipten insan tanır ve hepsiyle iyi geçinmeyi başarır. Medeni davranmanın kitabını yazmıştır. Uyumludur ve insanlara kendisini sevdirir. Huzurlu ve adil bir dünya en büyük hayalidir. Umutlarının, adaletin her daim yerini bulacağı konusunda yeşermesine izin verir.

Akrep Burcu:

Taktik nedir, strateji nedir ondan sorulan güzide burcumuz Akrep’e geldi sıra. Akrep burçları dayanıklı yapıları ve araştırmacı kişilikleri ile karşılaştıkları her zorluğun üstesinden gelebilirler. Hem zihinsel, hem fiziksel hem de psikolojik olarak karşılaşabilecekleri her şeye karşı bir planı olan Akrep burcu insanı, hazırlıklıdır ve sağlam bir iradeye sahiptir. Kararlı Akrep burcu, hayatı boyunca göz koyduğu ve istediği her şeyi alacağı konusunda bitmek tükenmek bilmeyen bir umuda sahiptir.

Yay Burcu:

 

İçinde bir kâşif yatan Yay burcu için, macera asla bitmez! Ona gezmek de, ona öğrenmek de, ona keşfetmek de ve bekle! Seninle gelmeyeceği yer yoktur! Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak, yeni kültürler öğrenmek tam da ona göredir. Seyyah Yay burcu, hayatının asla monoton olmayacağına ve gelecekte de sıklıkla macera yaşayacağı konusunda çok umutludur. Yüz yaşına bile gelse, maceralarından kopmayacağından emindir.

Oğlak Burcu:

Çalışkan Oğlak burcunun hayatta en sevdiği an, ektiğini biçmeye başladığı andır. Ciddidir, planlıdır, her konuda etik nedir iyi bilir ve ona göre davranır. Her zaman emek verdiği şeyin meyvelerini toplayacağını düşünen Oğlak burcunun, hayallerinin eninde sonunda gerçekleşmesi konusunda bitmek tükenmek bilmeyen bir umudu vardır.

Kova Burcu:

Mantıklı ve açık fikirli Kova burcunun öyle çok umut bağladığı bir durum yoktur aslında. O, diğer burçlara göre oldukça gerçekçidir. Rasyoneldir, kalbiyle değil beyniyle düşünür. Ayağını yorganına göre uzatır. Sınırlarını iyi bilir. Kolay kolay hülyalara kapılmaz. Ancak yaşadığı dünyaya da kayıtsız kalamaz. Bu nedenle insanlara güvenmeyi de bırakmayan, Kova burcunun umutları, dünyanın daha iyi bir yer olacağı konusunda tükenmez.

Balık Burcu:

Zodyak’ın en duygusal burcu, romantik Balık burcudur. Balık burcu, naiftir, fedakârdır, diğer insanlara karşı oldukça anlayışlıdır. Dünyayı ve yaşamayı çok sever. Kucaklayıcı ve merhametlidir. Hayal gücü oldukça kuvvetli olan Balık burcu insanı, herkesin sevilebilir olduğu konusunda çokça umut taşır. Ona göre her insanın sevilmesi için nedenler vardır. Kimse safi kötü değildir. Yeterince şefkatli olunursa herkes iyi birer birey olabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.