Hangi Burcun Sarılma Şekli Neyi İfade Ediyor?

Mesafeli biri misiniz, samimi olmak mı tercihiniz? Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda sadece ellerini mi sıkarsınız, öpücüğe mi boğarsınız? Yoksa var gücünüzle kucaklayıp havalara mı kaldırırsınız? Tamam, o kadar abartıya kaçmayalım, ana okulunu bitireli hayli oldu. Peki ya sevgilinizle ilişkiniz? Senede bir gün buluşmadığınızı var sayarak, konuya giriyoruz. Aynı evde yaşayanları ise tenzih ediyoruz. Arada bir görüşüyorsunuz işte. E özlüyorsunuz hayliyle. Fakat vıcık vıcık da bir hal alsın istemiyorsunuz ilişkiniz, e karşınızdaki de arkadaşınız değil sevgiliniz… Nasıl olacak? Ne hissettiğinizi hangi sarılma şekli en iyi şekilde yansıtacak? Peki burçlar nasıl etki edecek?

Ellerini Partnerinin Cebine Koyarak Sarılan Yaylar

Fazla mı rahatsınız acaba? Yoksa atı alan Üsküdar’ı geçti, yaza nikah var da davetiyemiz mi gelmedi? Neyse siz yine içinizden geldiğiniz gibi davranın fakat coşkulu bir Yay olsanız da yine de ayarı fazla kaçırmayın!

Kollarını Partnerinin Beline Saran Boğalar

Bu sarılma biçimi sevgi ve özlem göstergesinin bir adım ötesine geçiyor. Sevdiğini koruma içgüdüsüyle saran Boğaları simgeliyor. Bir bakıma rahat ve güvenli bir ilişkinin kapılarını aralıyor.

Göz Teması Kurarak Sarılan Balıklar

Fiziksel temas şöyle kenarda dursun, paralel evrenlerdeki aşklar seyre dursun. Eğer gerçek bir Balık iseniz, partnerinizin gözlerinin içine bakarak, içten bir bağlantı kuruyorsunuz demektir. Artık tensel hazzı aşıp, duygusal anlamda farklı bir boyutta karşınızdaki kişinin ruhuna bağlanmışsınız.

Sarılırken Partnerinin Sırtını Ovalayan Aslanlar

Bak ben yanındayım, seni bırakmayacağım… Kollarıma alıp sarmalayacağım, üstüne yetmedi sırtını bile ovalayacağım… Aslansınız aslan! İnsan bu kadar da cana yakın olmaz ki canım!

Kollarını Partnerinin Omuzlarına Koyarak Sarılmak

Tamam özlemişsiniz, iyice kendinize çekip sarılmak niyetiniz. Ama kaplan gibi üstüne atlayıp pençelerinizi omzuna atmak sizce de partnerini kontrol altında tutmak isteyen Akrepleri andırmıyor mu biraz? Biraz sakin olalım, karşımızdaki insanı ürkütmemeye çalışalım.

Partnerinin Sırtını Sıvazlayan Yengeçler

O sevgi illa gösterilecek değil mi? Sarılmak yetmeyecek, 48 dakika boyunca ten temasından vazgeçilmeyecek, final hareketi de sırt sıvazlamayla gösterilecek. Kendinizi kontrol edin demiyoruz size sevgili Yengeçler, sadece her insanın bu kadar samimiyetten hoşlanmadığını bilseniz yeter.

Sarılırken Araya Mesafe Koyan Kovalar

Yok öyle herkese kucak açma, boynuna atlama. İnsanın da bir ağırlığı olur değil mi canım? Fakat siz sevgilinize de böyle davranan bir Kova iseniz, yeni arayışlara şimdiden başlamanız gerektiğinizin altını çizeriz. Kimse sizin bu soğuk hallerine katlanmak değil sonuçta. Ayarı kaçırmamak lazım.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.