Burçların Ölmeden Önceki Son İstekleri: Yay Burcu!

Hiç düşündünüz mü ölüp gitmeden, o son ana yaklaşmadan önce son bir kez ne yapmak isterdiniz? Son bir fincan kahve içmek belki? Yok, o İkizler burcu olan Bob Dylan’dı değil mi? Peki ya siz? O son yolculuğa çıkmadan önce tek bir şansınız olsa ne yapmayı seçerdiniz? Ya da tek bir tane değil de üç ayrı seçeneğiniz olsun. Bunların nasıl seçenekler olmasını hayal ederdiniz? Herkes bizim kadar düşünmüyor buna eminiz ama bazılarımız bu konuya çok fazla kafa yoruyoruz. Hangi burcun isteğinin ne olacağını merak ediyor musunuz? Bu içeriğimizi ölmeden önceki isteklerinin ne olabileceğine kafa yormuş olanlara adıyoruz. Bunu hiç düşünmemiş olanları da düşünmeye başlamaya davet etmek için yazıyoruz. Hazırsanız gelin, şimdi hep birlikte Yay burcuna mensup olanları işleyerek devam edelim.

Yeni Bir Maceraya Atılmak İster

Yay burçlarının ne kadar meraklı olduğunu, öğrenmeye ne kadar açık olduğunu, yenilikleri nasıl kucakladığını hepimiz biliyor olmalıyız. Hayatta her şeyi bir deneyim olarak gördükleri için, sürekli daha önce gitmediği yerlere gitmek, daha önce bilmediği kültürler öğrenmek, daha önce yemediği yemekleri yemek, varlığından bile habersiz olduğu insanlarla tanışmak ister. Onun için maceranın ne olduğunun ya da nerede olduğunun bir önemi yoktur. Yeter ki yeni ve daha önce hiç adım atmadığı alanları içersin. Ömrünü göçebe olarak yaşasa bile asla şikâyet etmeyecek bu özgür ruhlar, ölecekleri günü bilseler öncesinde mutlaka bir maceraya atılmak isterler.

Yeni bir Şey Öğrenmek İster

Derinlemesine öğrenen yapısı ile Yay burçları, ölmeden önce mutlaka yeni bir şey öğrenip geliştirmek ister. Öğrenmek istediği şey, farklı kültürlere ait yemek yapmak olabilir, farklı bir ülkeye ait yeni bir dil öğrenmek olabilir, bir sanat dalı için el becerisini geliştirmek olabilir, yat gibi, helikopter gibi bir aracı kullanmayı öğrenmek olabilir, daha önce adını sanını hiç duymadığı bir müzik aletini çalmayı öğrenmek de olabilir. Hatta belki asla bitirmediği üniversite diplomasını bile almaya çalışabilir. Yay burcu merakı bu, hiçbir şey onun yerini tutamaz! Son yolculuğuna çıkarken bile, kendisinin iyi bir versiyonunu yaratmaya çalışması, Yay burçlarını avucunun içi gibi bilen bizleri şaşırtmaz açıkçası. Ya sizi?

Hindistan’a Yoga Yapmaya Gitmek İster

Farklı kültürlere, farklı dinlere, farklı felsefelere doğuştan meraklı olan Yay burçları, ölmeden önce mutlaka Hindistan’da yoga yapmayı deneyimlemek isteyecektir. Hatta yoga yapmayı da orada ustalarından öğrenmek isteyecektir. Farklı dinlere olan açlığı, farklı kültürlere olan hayranlığı, yeni şeyleri deneyimlemeye olan sevgisi yolun sonunda onu Hindistan’a da götürecektir. Gezgin ruhu, hevesi ve maceraperestliği birleştiğinde Yay burçlarını Hindistan’da yoga yaparken düşünmek çok da şaşırtıcı değil açıkçası. Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.