Burçların Ölmeden Önceki Son İstekleri: Terazi Burcu

Hepimiz için kaçınılmaz olan ve hayat şartlarımıza ya da sosyal sınıflarımıza göre değişmeyen tek bir şey var şu hayatta: Ölüm. Zamanı geldiğinde hepimiz bu dünyayı bırakmak zorunda kalacağız. Tabii ki sonrası inandığınız şeylere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Peki, siz hiç öleceğiniz zamanı düşündünüz mü? Ne zaman öleceğinizi bilmek ister miydiniz? Ya da ölmeden önce ne yaşamak istersiniz bunu hiç düşündünüz mü? Yanınızda kimler olsun? Son yemeğiniz ne olsun? En son nereyi gezmek isterdiniz? En son kimi aramak isterdiniz? Kimin sesini duymak sizi bu duruma hazırlardı? Biz bu aralar bunu öğrenmek istedik.  Hangi burç o son yolculuğa çıkmadan önce ne yapmak, nereye gitmek, ne yaşamak ister? Bu içeriğimizi de bu nedenle burçların ölmeden önceki istekleri üzerine yazdık. Bu dizide sıra geldi adil burcumuz olan Terazi burcuna mensup insanlara. Bakalım Terazi burcu insanları ölmeden önce neler yapmak, neler yaşamak isterler.

Güzel Bir Sanat Eseri İncelemek

Estetik duygusu çokça gelişmiş Terazi burcu insanları sanata karşı duydukları büyük sevgi ile bilinirler. Bu nedenle de ölmeden önce sevdikleri bir eseri incelemeye ya da yeniden görmeye gitmeleri çok olasıdır. Ölmeden önceki son durakları, sanat istasyonlarının herhangi birinde sanat damarlarını beslemek olabilecek Terazi burcu insanları, oldukça zarif bir zevke de sahiptirler. Onları dünyaca ünlü bir müzenin kapısında, bir serginin sırasında ya da canlı bir konserin ortasında görebilirsiniz. Sanat dolu Viyana’nın, Hollanda’nın, İtalya’nın her köşesinde, rengarenk Japonya’nın şık ikebana ya da origami kurslarında ya da Amerika’nın Broadway oyunlarında onlara rastlayabilirsiniz.

Son Bir Kez Daha Küsleri Barıştırmak

Yaşamlarının her alanında ahenk ve denge arayan Terazi burcu insanları, dünyayı daha yaşanılır bir yer yapmak için ellerinden geleni yapmaktan çekinmezler. İçlerindeki ara bulucuyu asla durdurmayan, ona asla dur durak vermeyen Terazi burcu insanlarının, ölecekleri saati bilseler, öncesinde mutlaka en az bir çifti daha barıştıracaklarından oldukça eminiz. İnsanları barıştırma görevini kendilerine biçen ve etraflarında huzursuzluk istemeyeni bundan ölesiye kaçınan barışçıl Terazi burcu insanlarının, huzuru sağlayıp dengeyi geri getirmek için yapmayacakları ara buluculuk yok.

Dostlarıyla Son Kez Bir Şeyler İçmek

Sosyal bir insan olması kadar, dostları arasında da köprüler kurması ve insanları bir araya getirmesi ile de ünlü olan Terazi burçlarının sosyal çevresi de kendisi gibi medeni ve uyumlu insanlardan oluşur. Objektif ve huzurlu yapıya sahip olan Teraziler, diğer insanları kendi etrafında toplamaya ve onların odak noktaları olmaya bayılır. Sosyal çevresi çok geniş olan, herkes tarafından da oldukça sevilen Terazi burcu insanlarının ölmeden önce yapmak isteyecekleri bir diğer şey de şüphesiz dostlarıyla bir araya gelip son kez bir şeyler içmek olacaktır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.