Burçların Ölmeden Önceki Son İstekleri: Oğlak Burcu

Hayatına şu anda tam olarak ne eklemek isterdin? Para? Seyahat? Aşk? Peki ya öleceğin zamanı bilsen ne eklemek isterdin? Senin için bir şey değişir miydi? Biraz daha zaman mı isterdin? Sağlık mı? Huzur mu yoksa? Aile ya da arkadaşlarla geçirilecek daha fazla zamanın olsun ister miydin? Mesela yine de işe gider miydin sevgili Oğlak burcu mensubu? Ölmeden önce tek bir şey isteme şansın olsaydı, isteyeceğin o çok kıymetli tek şey ne olurdu? Nasıl bir yol seçerdin? Hayatın boyunca içinde kalan, gerçekleşmesini çok istediğin ancak asla gerçekleşmeyen neler yaşadın? Onları geri almak ister miydin? Bir dileğin mi gerçekleşsin isterdin yoksa hep istediğin ama ters giden bir anın düzeltilsin mi? Biz bu konuya çok sardık bu ara, o yüzden seni de merak ediyoruz. Hazırsan gel bakalım, Oğlak burçları ölmeden önce neler yapmak isterlermiş.

Elon Musk ile Ortak Bir Projede Çalışmak İster

Ölmek üzere olan hiç kimse, hiçbir şekilde iş düşünmez demeyin. İş var, iş var. Sıkıcı plaza hayatından, uzun mesailerinden, yapay arkadaşlıklardan bahsetmiyoruz biz de burada. Değil Oğlak burcu mensuplarının, hiçbir insanın ölmeden önce son isteğinin son bir kez daha toplantı masasına oturmak, son bir kez daha iş planlamak, tek derdi egosu olan insanlara son bir kez daha dert anlatmak, akşama kadar o masada tükenmek ve tüketmek olacağını düşünmüyoruz. Ama burada iş derken, bir efsaneden bahsediyoruz, Elon Musk’tan. Tesla’ya bir kez de siz binmek istemez miydiniz? Dünyayı farklı bir gözle gören ve algılayan Oğlak burcu mensuplarının, ölmeden önce isteyecekleri son şey Elon Musk ile ortak bir proje yürütmek ve onu dünyanın kullanımına sunmak olabilir. Kimin olmaz ki!

Adrenalin Salgısını Sonuna Kadar Hissedeceği Bir Aktivite Yapmak İster

Mesela Bungee-Jumping! Mesela Kiteboarding! Mesela BMX! Mesela Paragliding! Kalp atışını kulaklarında hissedeceği, heyecanın doruklarında gezeceği, kanını kaynatacak bir etkinlik. Bugüne kadar böyle bir heyecan yaşamamış olan, hayatını hep kurallara göre sürdürmüş Oğlak burcu insanı öleceğini bilse son bir kez de olsa adrenalini sonuna kadar salgılatacak bir aktivite ile uğraşmak ister. Herkesin harcı olmayan bu tarz aktiviteler yeter ki Oğlak burcu insanına yaşadığını hissettirsin ve kalan zamanında da yine yaşıyor olacağını hatırlatsın.

Dünyaya İsmini Bırakacak Bir Fayda Sağlamak

Kıt kaynakları yönetmede çok başarılı olan Oğlak burcu insanı, dünyanın birçok sorununa çözüm bulabilecek bir zekâdır da aynı zamanda. Gerek harika yönettiği zaman kavramı olsun gerek muhteşem yönetsel yetenekleri olsun gerekse çok yakından tanıdığı sorumluluklar olsun, isterse harika bir yönetici olabilir. Çok da çaba harcamadan hem dünyanın en büyük, en çözülmez denilen sorunlarına çözüm olabilir hem de ismini dünyaya duyurup kendi mirasını yaratabilir. Oğlan burcu insanının ölmeden önce yapmak isteyeceği şeylerden biri de dünyaya faydalı bir şey bırakıp ona kendi adını vermek olabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.