Burçların Ölmeden Önceki Son İstekleri: Kova Burcu

Hayatınızı hiç bir film şeridi gibi gözünüzün önünden geçirdiniz mi? Sahip olduklarınızı ve sahip olamadıklarınızı düşündünüz mü? Üzüntüleriniz, kızgınlıklarınız, sevinçleriniz, çılgınlıklarınız… Gerçekte kaçı sizin? Hayatınızda sizinle olmasını istemediğiniz ama “birtakım zorunluluklardan” ya da “kimseyi kırmamak istemekten” kaynaklanan kaç ilişkiniz var? Peki, soruyu değiştirelim, bir hafta sonra öleceğinizi öğrenseniz bu ilişkilerin ne kadarı hayatınızda kalmaya devam eder? Ne kadarına tahammül etmeye devam edersiniz? Bu ilişkilerle harcayacağınız zamanın yerine ne yapmak istersiniz? Hayatınızda kaç insan, kaç ilişki kalır? Biz bu aralar bu konuyla çok ilgileniyoruz. Bu içeriğimizi sizin de ilgilenmeniz adına yayınlıyoruz. Gelin şimdi hep beraber Kova burcuna mensup insanlar için bu konuyu değerlendirelim ve Kova burçlarının ölmeden önce son isteklerinin neler olabileceğine bakalım.

NASA’yı Ziyaret Etmek İster

Kova burcuna mensup insanların bilgiye ne kadar aç olduğunu hepimiz biliriz. Onlar için dünyadan haberdar olmak hava gibi su gibi elzemdir. Zeki ve entelektüel Kova burçları için öğrenmenin, görmenin, bilmenin ucu bucağı, başı sonu yoktur. Bu nedenle öleceğini bilse, yine bir şeyler öğrenmek ister. Bunun için de kuvvetle muhtemel en yukarıdaki, en önemli bilgilere ulaşmak ister. Varlığımızla ve evrenimizle ilgili sorularına cevaplar almak ve onlarca yeni soru yaratmak ister. Bunun için de NASA’dan daha büyük, daha doğru, daha görkemli bir varış noktası olabilir mi sizce? Bizce ve daha önemlisi Kova burcu mensuplarınca da olamaz. Bekle Kova burçlarını NASA!

Bir Adaletsizliğe Karşı Durmak İster

Bir çizgi roman evreninde yaşasaydık eğer, Kova burcu insanları kesinlikle süper kahraman olurlardı. İyilerden mi olurlardı kötülerden mi o konuyla ilgili kesin bir şey söylememiz mümkün değil. Ancak hikâyedeki önemsiz kahramanlardan olmayacakları konusunda garanti verebiliriz. Kova burçları, haksızın karşısında haklının yanında yer almaları, güçsüzü korumaları, kimseden laflarını esirgememeleri ve kendileri başta olmak üzere başka insanların da haklarını savundukları için gerçek birer süper kahraman olabilirler! Bu nedenle de ölmeden önce yine insanlara faydalı olmak, sorunları çözmek ya da dünyayı güzelleştirmek adına bir adaletsizliğe karşı durmak isterler.

Sevdikleriyle Son Bir Kez Bir Araya Gelmek

Bu kadar büyük hayallerden bahsedince Kova burçlarını sadece bunları düşünüyor, bunları yaşıyor falan sanmayın sakın. Kova burçları pek belli etmese de ilk bakışta mesafeli görünse de arkadaşlarına oldukça düşkün bir yapıya sahiptir. Sosyal bir çevresi vardır ve onlarla zaman geçirmeyi çok önemser. Çeşitli etkinliklerde sık sık onlarla bir araya gelmenin yollarını bulur. Bu nedenle bir Kova burcu mensubu, öleceği zamanı bilirse son anlarını arkadaşları ve tüm sevdikleri ile geçirmek isteyecektir. Bunu da güzel bir masanın etrafında, güzel yiyecek içecekler ve güzel bir sohbetle gerçekleştirecektir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.