Burçların Ölmeden Önceki Son İstekleri: Balık Burçları

Diyelim ki hayatınızın o son günü geldi çattı. Ne gidecek yeriniz belli, ne söyleyecek sözünüz. Ne yapardınız? Son dakikanın son anına kadar olan zamanınızı nasıl değerlendirmek isterdiniz? Hayal kırıklıklarınızdan mı beslenirdiniz yoksa pişmanlık mı duyardınız? Güzel anlarınızı mı düşünürdünüz, en sevdiğiniz arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamanlarınızı mı düşlerdiniz? Biteceğini bilme anı sizi neye iterdi? Kendiniz için mi bir şeyler isterdiniz yoksa dünyanın selameti için mi? Geçirecek biraz daha zaman ister miydiniz mesela? Ya da o asla unutamadığınız ilk aşkınızın sizi görmeye gelmesini? Görmediğiniz bir yeri mi görmek isterdiniz yoksa hiç tatmadığınız bir yemeğin tadını öğrenmeyi mi? Hiç dinlemediğiniz bir şarkıyı mı dinlemek isterdiniz, daha önce görmediğiniz bir enstrümanı çalmayı öğrenmeyi mi? Doya doya ağlamak mı isterdiniz? Ağız dolusu gülmek mi? Bir süredir üzerine düşündüğümüz, yazıp çizdiğimiz dizimizi gelin son bir kez hep beraber Balık burcu mensuplarına bakarak sonlandıralım artık.

Kendisi için Son Bir Şey Üretmek İster

Buradaki üretilecek şey tabii ki Balık burcu insanının yeteneklerine uygun olarak üreteceği bir sanat eserinden başka bir şey değildir. Hayalperestliği, yaratıcılığı, sanata olan ilgisi ve eğilimi nedeniyle zaten doğuştan sanatçı olan Balık burcu mensubu, öleceğini bilse kendisi için bir sanat eseri üretebilir. Özellikle görsel sanatlara, fotoğrafçılığa, resme, sinemaya yatkınlığı olan Balık burçlarının fotoğraf çekmek için yemyeşil bir alana gitmesi, resim yapabilmek için masmavi bir sahili tercih etmesi ya da kendi ufak videoları için minik çaplı geziler düzenlemesi çok olasıdır.

Sevdikleri için Son Kez Bir Şeyler Yapmak İster

Balık burcu mensuplarının ne kadar fedakâr olduklarını hepimiz biliriz sanırım. Ailesine, dostlarına, sevdiklerine en düşkün burç kimdir diye sorsalar ortak cevabımız Balık ve Yengeç olurdu çok büyük ihtimalle. O nedenle Balık burcunun sevdiklerine düşkünlüğü çoktan ispatlanmıştır. Bir Balık burcu mensubu bugün öleceğini bilse önce sevdiklerinin iyi durumda olduğundan emin olmak ister. Hepsi iyi mi? Huzurları keyifleri yerinde mi? Onlar için, durumlarını daha iyiye gitmelerini sağlamak için yapabileceğim şeyler var mı? Varsa neler? Hemen bunları düşünerek kendisi için bir yol planı yapar. Ve bunu planı uygulayıp herkesin iyi olduğundan emin olana kadar da onu kimse durduramaz.

Güzel Bir Hayale Dalmak İster

Hangimiz istemeyiz ki dünyamız hayallerimizdeki gibi şekillensin? Çoğu zaman günlük hayatımızdan o kadar sıkılırız ki gündüz düşlerine dalıp, hayatımızı onunla takas etmeyi bile düşünebiliriz. Bunu da en çok Balık burcu mensupları yapar. Asla durmayan hayal güçleri, onları birbirinden güzel düşlere sürükler. Naif ve romantik oluşları, sınırsız yaratıcılıkları ile birleştiğinde ortaya mükemmel bir kombinasyon ve bu kombinasyondan oluşan hayaller çıkar. Bunun bilincinde olan Balık burcu mensupları, ölecekleri ana kadar daha güzel bir hayal düşleyip, gözlerini o hayallere kapatmayı bile tercih edebilirler.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.