Burçların Ölmeden Önceki Son İstekleri: Akrep Burcu

Bir sabah uyandınız ve o sabahın bu dünya üzerindeki son gününüzün başlangıcı olacağını öğrendiniz. Nasıl hissederdiniz? Neler yapmak isterdiniz? Nerelere giderdiniz? Son hareketleriniz neler olurdu? Kimi arardınız? Kimle kalmak, o günü kimle geçirmek isterdiniz? İşte şimdi bu içeriğimizin konusu tam olarak da bu! Burçların ölmeden önceki istekleri neler olurdu pek merak ettik, yazmaya başladık. Daha önce ilk 7 burcu işlediğimiz dizimizde bu kez sırada Akrep burcuna mensup insanlar var. Sizce Akrep burcu insanlarının o son istekleri neler olur? Hazırsanız gelin hep beraber inceleyelim.

Kalbinde Sakladığı İntikamları Almak İster

Akrep burcu bilinirliğini nereden alır diye sorsalar, şüphesiz ki birçoğumuz kindarlığını öne süreriz. Akrep burcu insanları karşılaştıkları insanları çok derinden incelerler. Hayatlarına alıp almamaya karar verme süreçleri, diğer insanların yaptıklarından daha uzun sürer. Çünkü onlar, tartıp biçmeyi, iyice gözlemlemeyi, o kişiden emin olmayı isterler. Tüm bu tartma olayının en önemli, en birincil noktası ise güvendir. Akrep burçları güvenmedikleri hiç kimseyi hayatlarına almazlar. Ama olur da hayatlarına aldıkları, güvendikleri o insan tarafından hayal kırıklığına uğratılırlarsa, aman diyelim, karşılarına çıkmasın, gözlerine gözükmesin! Görüş alanlarına asla girmesin! Akrep burçlarının intikamları gerçekten çok acı olacaktır. Ne kadar uzun sürdüğünün, ne kadar beklediklerinin bir önemi yok, Akrep burçları kinlerine tutunacak ve hayatlarının son günü bile olsa o intikamı alacaklardır.

Son Bir Kez Sevişmek İster

Bir Akrep burcu, gün sonunda ölecek diye libidosundan vazgeçecek değildir elbette! Herkes bir gün ölecek zaten, orası kaçınılmaz bir nokta, o konuda hiçbir endişesi yok. Eh gününü oturup üzülerek, ah vah ederek geçirecek de değil ya! Tabii ki bir noktadan sonra kendisini hazzın kollarına bırakacak. Tutkulu Akrep burçları, o güne kadar akıllarından çıkarmayı başaramadıkları en iyi sevişmelerinden birini, hatta belki de birkaçını yeniden canlandırmak için harekete geçebilirler. Hızlıca düşünüp hemen planlamaya başlayabilirler. Belki de telefonlarından bunun için bir liste bile vardır, kim bilir? Neticede strateji gerektiren işleri bir Akrep burcundan daha iyi bilecek değiliz!

Yönetebileceği ve Sonucunda Çözebileceği Kriz Bulmak İster

Akrep burçlarının en kıskanılası özellikleri, karmaşık şeyleri rahatlıkla anlayabilme ve krizleri kolaylıkla çözebilme becerisidir. Bu özelliklerin varlığı onlara çok normal hissettirir, aksini pek bilmezler. Çünkü bu durumlar onlara o kadar doğuştan gelir ve yaparken o kadar zorlanmazlar ki onlar için artık bir hobiye dönüşmüş bile olabilir. Onlara çözemediğiniz en büyük sorunlarla, baş edemediğiniz en büyük problemlerle, başınıza gelen en büyük krizlerle gidin, gerçek bir dahi gibi tüm katmanlarını inceleyip çözdüğüne şahit olabilirsiniz. Akrep burçları da bunun son derece farkında olduğu için, ölmeden birkaç sağlam alıştırma daha yapıp öyle gitmeyi tercih edecektir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.