Burçların Kayıp Alanları!

Hiç kendinde eksik olan yönünü düşündün mü? Kendi kayıp alanını, bir haber olduğun kısmını. Mesela kimileri eğlenmeyi çok iyi bilirler ama entrikadan pek anlamazlar. Ya da bunun tam tersi de olabilir. Entrika konusunda guru olup, hayattan pek keyif almayı bilmeyen kişilere de denk gelmiş olabilirsin. Peki bunu ne belirliyor? Bunu kendi doğum haritalarımızda görebilir miyiz? Bu sorunun cevabı evet. Hatta, hemen şimdi burcuna göre hayatındaki eksik noktayı, kayıp alanı sana söyleyeceğiz. Tabii bazı tavsiyelerde de bulunacağız ama asıl önemli nokta senin kendi aydınlanman olacak. Hazırsan başlıyoruz.

Koç Burcunun Kayıp Alanları

Cesur, girişken ve mücadeleci bir insansın ama biraz inatçı ve ısrarcı olduğundan olacak ki ısrarcı yönleri törpüleme konusunda bile fevri davranıyorsun. Bu yönlerini biraz törpülesen, insancıl boyutlara getirsen senin için iyi olabilir. Kendini teslim edemeyişin de ayrı bir kayıp alanın. Ayrıca fedakârlık konusunda da biraz kendine çekidüzen vermen gerekiyor. İnzivaya çekilip kendini bir gözden geçirmen yararına olabilir.

Boğa Burcunun Kayıp Alanları

Bu güven arayışın seni bitirecek gibi duruyor. Hayatında birçok şeyi emniyete almaya çalışırken mücadeleci yönünün kısıtlandığının farkında değilsin. Rekabetçi yönün geri planda kaldığı için belli bir süre sonra öfkeleniyorsun ve bu öfkenin sana kötü geri dönüşleri olabiliyor. Kararlı biri olabilirsin fakat bu mücadele etmeyi bildiğini tam olarak göstermez. Sanıyoruz başarılı olabilmen için biraz rekabet içinde olmayı öğrenmen gerekiyor.

İkizler Burcunun Kayıp Alanları

İletişimde çok iyi olduğunu biliyoruz. Aktif bir zihnin de var. Kendini de iyi ifade edebiliyorsun. Ama senin de göremediğin bazı alanların var. Bu hayatta kayba uğrayacağın alanlar ise güvenlik ve para. Hatta hayatında koşullu bir huzur arayışı var desek yanılıyor olmayız. Param varsa huzurum da var diye düşünüyor olabilirsin. Sadece biraz daha sakin ve konsantre olmayı öğrenmelisin.

Yengeç Burcunun Kayıp Alanları

Sezgilerin ve duyguların fazlasıyla ön planda ama bunları açıklama konusunda sıkıntılar yaşıyor olabilirsin. Kendini zihinsel olarak ifade etme konusunda sıkıntıların var. Bu tarz girişimlerde kayıplar yaşaman olası. O yüzden kendini bu alanlarda geliştirebileceğin aktivitelere yönelmen senin açından faydalı olabilir.

Aslan Burcunun Kayıp Alanları

Hayat dolu ve gösterişli birisin. Bu yüzden yardıma muhtaç duruma düşmen senin kayıp alanın. Muhtaç insanlara karşı duyarlısın halbuki ama bu duruma düşmenin ne olduğu konusunda hiçbir fikre sahip değilsin. Harika bir ebeveyn ya da arkadaş olabilirsin ama kendini tam olarak bulduğunu söyleyemeyiz. Bu da seni ufak çaplı kayıplara uğratabilir. Bizden söylemesi!

Başak Burcunun Kayıp Alanları

Ön planda olmak senin kayıp alanın. Popülerlik adeta rahatsız ediyor seni. Genelde ikincil adamı oynamayı seviyorsun. Muhteşem bir analitik zekaya sahipsin. Bunu kullanırsan çok iyi şeyler de başarabilirsin ama kendini öne çıkarma konusunda sıkıntıların var. Egodan pek bir habersin. Aslında bencil birisi olmaman iyi bir şey fakat kendini geri planda tutman, kendini saklaman senin için kayıplara neden olabilir. Bu konulara yönelmen ve öz güven kazanman önemli.

Terazi Burcunun Kayıp Alanları

Adaletli ve hoşgörülü birisin. Hatta her şeyi hoş görmeye o kadar alışkınsın ki kaygı ve endişe dolu durumlar seni gerçekten rahatsız edebilir. Titizlik, hijyen ve detaylar da senin pek bilmediğin konular. Kontrol konularında da sıkıntı yaşaman olası bir durum. Senin için doğruyu bulmaya çalışırken azgın sularda boğulup, kontrolü kaybedebilirsin. Söylemedi deme!

Akrep Burcunun Kayıp Alanları

Alttan alma konusunda sıkıntılar yaşıyorsun. Karşı tarafın söylediğine pek önem vermiyorsun. İlişkilerinde sadece kendini düşünüyorsun. İlişkilerine birlikte olduğun insanın gözünden bakmadığın müddetçe kaybetmen olası. Aslında tek başına bir ilişki de seni travmaya sokabilir ama travmayı seven bir burç olduğun için çok da sıra dışı karşılamayabilirsin.

Yay Burcunun Kayıp Alanları

İyimser ve hayattan keyif almasını bilen birisin. Hatta bu kadar iyimser olduğun için başına gelebilecek tehlikeleri fark edemiyorsun. Sezgilerini kullanmayı bilmiyorsun. Bana bir şey olmaz diyerek atılıyorsun maceralara. Hayatın tehlikeli ve güç mücadelelerinden bir haber olduğun için mümkün mertebe risk alıyorsun. Biraz daha gözlerini açıp etrafına bakmanda fayda var. Her şey tahmin ettiğin kadar masum olmayabilir.

Oğlak Burcunun Kayıp Alanları

Fazla realist bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki iyimserlik diye bir duygudan bir habersin adeta. Hayata felsefi açıdan bakmayı bilmiyorsun. Çok temkinlisin. Bol bol düşündükten sonra harekete geçiyor ve asla risk almıyorsun. Kendini biraz rahatlatıp hayata pozitif bir şekilde bakmayı denemelisin.

Kova Burcunun Kayıp Alanları

 

Orijinal, yeniliklere açık ve farklı yollar denemeyi seven birisin. Ama inadı bırakıp biraz uyumlu davranmayı asla bilmiyorsun. Başkalarının kurallarına uymak istemiyorsun. Aksine herkes senin doğru bildiklerin kabul edilsin istiyorsun. Biraz daha empati kurabilmeyi öğrensen ya da en azından bu konuda ilerlemeye çalışsan kendi adına iyi bir adım atmış olursun.

Balık Burcunun Kayıp Alanları

Zengin bir hayal gücüne sahipsin. Ayrıca çok da duyarlı bir insansın ama çevrendeki enerjilerden de çok çabuk etkilenebiliyorsun. Olaylara objektif bakabilme ve bağımsız olma konusunda eksikliklerin var. Kendi iç sesine kulak vermeye ve dış etkenlerden etkilenmemeye çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.