Burçların İnternette En Çok Aradığı Konular!

İnternet ve internet teknolojileri hayatımıza öyle bir girdi ki gün boyunca internete girmediğimizi bir anı düşünmek bile mümkün değil artık. Aklımıza gelen her şeyin cevabını anında bulmamızı sağlayan internet, hem en büyük kurtarıcımız hem de en büyük bağımlılığımız haline geldi. Durum böyle olunca biz de hangi burç internette en çok neyi aratır bir bakınalım istedik. Hazırsan başlayalım, bakalım senin burcunun internette en çok arattığı konu neymiş?

Spor Meraklısı Koç Burcu

Zodyak’ın en kabına sığamayan burcu olan Koç burcu insanı, canlılığını ve hareketini aktarabilecek, enerjisini boşaltabilecek bir alan arar durur. Bu nedenle çok da herkesle ortak olmayan zevklere sahiptir. Çoğu insanın bilmediği spor dalları ile ilgilenir. Bu spor dallarından bir tanesi de Amerikan güreşidir. Amerikan güreşi maçlarını izler, sonuçlarını takip eder, sporcularını yakın markaja alır. İnternette sık sık onlar hakkında araştırma yapmaya bayılır!

Mutluluğu Arayan Boğa Burcu

Ömrünü geçirmede en önemli iki bileşen olarak huzuru ve mutluluğu önemseyen Boğa burcu insanı, sadece internette değil hayatının her alanında bu iki bileşeni arar. Kendine ait bir düzen kurmak, kendi dinginliğini yaratmak için kaostan ve huzursuzluktan kaçınmanın yollarını arar. Bunu yapabilmenin en güzel yolunun sevdiği işi yapmak olduğunu bilen Boğa insanı, bu hayalini gerçekleştirebilmek için de Belçika’da çilek toplayıcılığı işini araştırır.

Merakını Dindirmeye Çalışan İkizler Burcu

Kimsenin merak etmediği şeyleri bile merak eden İkizler burcu insanı, aklına bir şey takıldığı anda onu öğrenmek zorunda hisseder. Gerçeği öğrenmek, altında yatan nedenleri keşfetmek hayattaki en büyük tatminlerinden bir tanesidir. Bu nedenle internete her girdiğinde yıldızlar dünyasında olup bitenleri araştırmaktan geri durmaz. En merak ettiği konu ise geçtiğimiz yıllara damgasını vuran Sezen Aksu – Yıldız Tilbe Kavgasıdır.

El Becerisi Yüksek Yengeç Burcu

Zodyak’ın en yetenekli burçlarından biri olan Yengeç burcu insanı, interneti genel olarak öğreneceği, gelişeceği bir mecra olarak kullanır. Çeşit çeşit yemek tarifleri, kendin yap videoları takip eder. Öğrendiği yeni şeylerle hem kendisine yatırım yapar hem de evini kendisi için daha yaşanılır bir yer haline getirir. Yengeç burcunun son gözdesi ise en sevilen amigurumi modellerini aramaktır.

Zaferlere Doymayan Aslan Burcu

Partilemenin ve eğlenmenin sorulduğu Aslan burcu insanı, interneti çoğunlukla haberleşmek için kullanır. Bunu da kendi organizasyonları için yapar. Egosuna yenik düşerek zaman zaman kendi adını soyadını ya da rakibi gibi gördüğü insanın adını soyadını arattığı da bilinir. En mutlu olduğu zamanları asla unutmayan ve tekrar tekrar yaşamak isteyen Aslan burcunun son dönem favorisi Sertap Erener’in Eurovision da gösterdiği muhteşem performanstır.

Her Adımında Faydayı Gözeten Başak Burcu

Sağlıklı yaşamayı seven, bunun için de diyetinden sporuna yapması gereken hiçbir şeyi atlamayan Başak burcu insanı internetin kurdu haline gelmiştir. İnterneti o kadar verimli şekilde kullanır ki hangi sorusu için nereye bakması gerektiğini de çok iyi bilir. Yaratıcılığı ile üretkenliğini birleştirmiş olan Başak burcunun son dönem gözdesi vegan mutfağın en lezzetli tatlılarıdır.

Şık ve Zarif Terazi Burcu

Zodyak’ın estetik anlayışı bakımından en gelişmiş gözlere sahip olan burcu tartışmasız Terazi burcudur. Estetik bakış açısının gerektiği her şeye ilgisi olan Terazi burcunun, şık ve zarif tarzına hitap eden her şeyi bulmaya yönelimi vardır. Bu nedenle o da son dönemde mimarların tasarladığı ilginç evlerle ilgilenmeye başlamıştır. Terazi burcu, kimsenin görmediği güzellikleri, kimsenin bulmadığı yerlerde bulabilmek konusunda da başarılıdır.

Gizli Polis Akrep Burcu

Zodyak’ın gerilimden sorumlu devlet bakanı Akrep burcu, internette en çok kendi halinde takılan burç olabilir. Analitik düşünce yapısı, gizemli oluşu, görünenin arkasındakini görme çabası sayesinde en derin sırları bile çözebilir. Bu nedenle de gizemli cinayetleri çözen detektif hikâyelerini okumayı ve onlarla birlikte cinayeti çözmeyi çok sever. İnternetteki aramaları elektronik ya da sesli kitaplar olabileceği gibi, radyo hikâyeleri de olabilir.

Meraklılar Meraklısı Yay Burcu

Yeni bilgilere aç olan Yay burcu insanı, bu açlığından dolayı araştırma yapmayı çok sever. Kadim bilgilerden yeni trendlere, Uzakdoğu mutfağından Avrupa seyahat noktalarına, dinlerden ideolojilere ne varsa öğrenmek isteyen Yay burcu, interneti tam da bu amaçlarına uygun kullanır. Onun son gözdesi ise oyunlar ve oynanış şekillerdir. Örneğin tombalada “çinko” denmesinin sebebinin İtalyanca 5 (cinque) rakamından geliyor olması gibi.

Para Mıknatısı Oğlak Burcu

Ciddi Oğlak burcunun gündemini genel olarak iş, kariyer, para ve bu konulardaki yenilikler oluşturur. Geleneksel bir yapıya sahip olan Oğlak burcu insanı, konu para olunca hepimiz gibi yeni trendleri takip etmekten de kendisini alamaz. Bu nedenle bir süredir hayatımıza girmiş olan Bitcoin birimini oldukça ciddiye alır ve hatta son araştırmalarını da Bitcoin ATM’sine sahip olan ülkeler üzerine yapar.

Teknolojinin Yılmaz Takipçisi Kova Burcu

Zodyak’ın teknoloji başkanı Kova burcu, her türlü teknolojik gelişmenin yılmaz bir takipçisidir. Onun için asla tek bir konu, tek bir araştırma yoktur. O internetin başına geçtiğinde geleceğin teknolojik şehirlerini de araştırır, bir görünüp bir kaybolan kuyruklu yıldızı da araştırır, Silikon Vadisi’nin son trendlerini de araştırır. Yenilikçi ve idealist Kova burçlarına, bu konuda durmak, dinlenmek yoktur.

Şifalandırıcı Balık Burcu

Maneviyatı en güçlü burçlardan biri olan Balık burcu, kendi sevgisini gruplara topluluklara yaymanın yolunu arar. İçindeki şifacı gücü dışarı çıkarmak için uğraşır. İnsanları ve toplumu iyileştirmek, yolunu kaybetmişlere kılavuzluk yapmak ister. Bu nedenle de internetin başına geçtiği andan itibaren sürekli olarak yaşam koçu olmanın yollarını araştırır.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir