Burçların İlişkilerinden Çıkardıkları Dersler!

Herkes bir şekilde yeni ilişkilerin içinde bulur kendini. İstediği gibi bir sevgili adayını bulamayanların bir anda aşk kapısını çalabilir. Planlar ve profiller belirleyerek sevgili bulmak çoğu kez mümkün olmaz. Zodyak’ta da burçlar aşka hazırlıksız yakalanabilir. Balıklama atlanan veya yeterince tanımadan başlayan ilişkiler bir anda bitebilir. Biten her aşk yeni deneyimler kazandırır. Burçlar da ilişkilerle ilgili çeşitli dersler çıkarır.

Koç Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Girişken yapılı ve yenilikçi olan bu burçlar, içinde bulunduğu grubun muhtemelen en konuşkan kişisidir. Aşk hayatında da baskın ve daha faal olan taraftır. Herkes gibi farkında olmadan kendini bir ilişkinin içinde bulabilir. Cicim ayları geçtikten sonra pürüzler baş gösterebilir. Sinirli ve fevri tavırlı olan Koç burçları kendileri gibi biriyle çıktığını fark edebilir. Tartışmalar, anlaşmazlıklar kaçınılmaz olur. Bundan sonraki ilişkilerinde sakin ve uyumlu birisiyle flört etmesi gerektiğini anlar.

Boğa Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Zodyak’ın maddiyatçı burçları arasındadır Boğalar. Lüks yaşama karşı her zaman bir zaafları olmuştur. Sadık ve ilgili bir sevgili olurlar ancak karşı taraftan bir takım beklentileri vardır. Pahalı hediyelerle şımartılmak ister. Özel günlerde anlamlı bir etkinlik sürprizi ister. İlişkide tek başına veren taraf olmayı sevmez. Maddi anlamda kendisini tatmin etmeyen bir sevgiliden uzaklaşır. Bu ilişkiden çıkaracağı ders onu hem ruh hem de parasal olarak doyurmayan birinden uzak durmaktır.

İkizler Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Toplum içerisinde akıllıca düşünme kabiliyetleriyle kendilerini belli eder İkizler. Partnerleri önce muhteşem iletişim yeteneklerini fark eder onların, sonrasında parlak zihinlerinden etkilenir. Hızlı düşünme ve analiz etme yeteneği parmak ısırtır. İkizler burçlarının romantik ve aşırı ilgili bir sevgili oldukları söylenemez ancak kafasının uyuştuğu biriyle muhteşem bir çift olabilir. İlişkilere dair çıkardığı tespit birlikteliklerden öncelikle bakış açısı uyumudur. Kesinlikle zeki ve aklını verimli şekilde kullanmasını bilen kişiler tercihidir.

Yengeç Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Aşkın sahiplenici ve ilgili yönünü sever Yengeçler. İyi günde kötü günde her daim arkasında duracak, sözünün eri bir sevgili hayali kurarlar. Karşısındakini çok fazla sorgulamaksızın aldığı elektrikle kalbini açar Yengeç insanı. Flörtleri eğlenceli kılanın neredeyse sürekli bir arada geçirilen değerli anılar olduğunu düşünürler. İlişkilerinde çok çabuk kırılır ve sitem ederler. Aşka dair deneyimleri sonucu çıkardığı ders, aşkın karşılıklı ilgi ve saygıyı gerektirdiği fikridir.

Aslan Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Hayatın yaşamaya değer hazinelerinden birinin de aşk ve cinsellik olduğunu düşünürler. Mutlu bir ilişkinin formülü de sosyal aktivitelerle renklendirilmiş enerji dolu bir flörttür Aslanlara göre. Partnerinden beklentisi kendisine eşlik ederken özgüvenini yükseltecek iltifatlarıdır. Gururunu taçlandıran bir sevgiliyle kendilerini çok mutlu hissederler. Küçük düşürücü ifadeleriyle aşkını demoralize eden bir sevgiliden uzak duracaktır.

Başak Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Zodyak’ta konu aşka gelince en zor beğenebilen burçlar oldukları için biraz şanssızdırlar. İçine sinen bir adayı hayatına sokmakla da iş bitmiyor. Alışma ve ilişkiyi oturtma süreci de uzayabilir. Takıntılı ve mükemmeliyetçi Başaklar ufak meseleleri gözünde büyütebilir. Hijyen merakı bazen kendisi için de çekilmez olur. Flörtün ilerleyen sürecinde temizlik anlayışlarının farklı olduğuna tanık olursa canı sıkılır. En ideal sevgili en temiz sevgilidir fikriyle ilişkiyi noktalayabilir.

Terazi Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Son derece kibar ve ince düşünceli bir sevgiliyle karşı karşıyasınız. Özel günleri atlamaksızın partnerine sürpriz yapmayı severler. Ne çok sıkar ne de soğuk davranırlar. Her konuda olduğu gibi ikili ilişki biçiminde de denge sağlamaya özen gösterirler. Birlikteliklerde kabalıktan ve tartışmalardan kaçınırlar. İç huzur Teraziler için oldukça önemlidir. İlişkilerden çıkardığı ders; huzur bozucu, gürültülü ve saygıdan yoksun bir aşkın bitmeye mahkum olduğudur.

Akrep Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Onların tutkulu dünyasına herkes uyum sağlayamaz. Ruhsal ve seksüel anlamda partnerinin onu tatmin etmesi ilişkilerdeki en büyük beklentisidir. Aradığı adaydan beklentisi ne para ne de zekadır. Öncelikle çekim alanına giren, karizmatik ve seksi sevgili adaylarından etkilenir. Fantezilerden yoksun bir cinsel hayat sıkıcıdır, rutindir Akreplere göre. Bir ilişkiden çıkaracağı ders ten uyumu olmayan çiftlerin oda arkadaşından farksız olduğu kanısıdır.

Yay Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Aşkın uzun süreli olanlarını makbul gördükleri söylenemez. Romantizm Yaylarda bir hevesle başlar, yükselir ve yavaş yavaş düşer. Yeni maceralara atılmak üzere aşk yolculuğuna devam eder. Bu doğrultuda bağlanmak ya da sadakat yemini etmeyi anlamsız bulurlar. Flörtlerden çıkardığı en büyük ders; kısıtlama olmaksızın yaşanıp, gününü tamamladığında da bitmesidir. Yeni bir sevgili heyecanının istikrarlı bir ilişkiden çok daha mutluluk verici olduğunu düşünürler.

Oğlak Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Aşk hayatını mantığına göre yönlendiren kişilerdir Oğlaklar. Önce aklı onaylar flört edeceği kişiyi. Şartlarının uyduğunu düşünürse kalbini de açar. İlişkinin ilerleyen sürecinde hayatındaki kişi umduğu gibi çıkmayabilir. Bir sevgiliden beklentisi iyi bir kariyer, saygın bir kişilik ve tasarruftur. Kendini iş konusunda üst düzey biri gibi gösterip özünde tam tersi çıkan bir sevgiliyi terk edecektir. Bu ilişkiden çıkarabileceği sonuç; mesleğinden emin olmadığı ve savurgan biriyle ciddi bir ilişkiye yelken açmamaktır.

Kova Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Romantizm ve klişe ilişki biçiminden haz etmeyen Kovalar, flörtüyle öncelikle iyi birer arkadaş olmak ister. Geleneksel ilişki tarzı onlara göre değildir. Kıskanç ve bağlanan bir sevgiliyi çekici bulmazlar. Kısıtlanmaya kesinlikle gelmezler. Kovaların biten bir ilişkiden çıkaracağı ders, çiftlerin özgürlük alanıyla ilgilidir en çok. Eski kafalı, ön yargıları aşamamış bir sevgiliye tövbe eder. Ayrıca kıskanç bir sevgili mümkünse artık ondan uzak dursun.

Balık Burcunun İlişkilerinden Çıkardığı Dersler;

Her daim aşkı iç içe, yoğun hislerle yaşamayı sever Balıklar. Romantizm Kovaların aksine onların önceliğidir. “Sevgi anlaşmak değildir, nedensiz de sevilir.” düşüncesinden hareketle onu heyecanlandıran kişilere kalbini açmak ister. Duygusal kalbini ısıtan bir sevgiliden çok da fazla bir şey istemez. İlişkilerinden aldığı en büyük ders romantizmim gerekliliği üzerinedir. İlgisiz ve soğuk bir sevgiliden daima uzak kalmayı kalbi ve ruh sağlığı için zorunlu görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.