Burçların İlişkiden Beklentileri!

Kimisi beklemez davranır, ister alır! Kimisi oturur bekler, yıllar geçer, gençlik biter, umduğu ilişki kucağına düşsün diye bir ömür heba olur gider! Herkesin de bir olmazsa olmazı aksi halde boşa koysan almazı olur! Her burç bir ilişkiden ne bekleyeceğini bilir, uygun durağa kurulur!

Koç Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Ne huzur diler, ne sakin bir gece! Huşu içinde geçen uzun bir ömür mü, düşman başına! Varsa kavga yoksa dövüş ister! Koç mücadelenin olmadığı yere doktor girer, challenge kalbi diri tutar, kolesterolü düşük der, ava çıkar yakalar, kaçırır kovalar! Sen nasıl istersen, fark etmez, sen bilirsin… gibi uzlaşım sözcüklerinden nefret eder, aman ha duyarsa deliye döner! Ganimet sever, rekabet ister! Aşkın böylesini de bir Koç ister!

Boğa Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Seslerin belirli bir desibelin üstüne hiçbir koşulda çıkmadığı, saygının ilişkiden bir adım uzaklaşmadığı, sevginin şefkatten ayrı düşmediği, sabırların sarmaşık olup tüm ömrü sardığı, uzanıp yatmaktan tüm yatakların aynı vücudun şeklini aldığı sakin bir ömrün içinde, sevdiceğiyle huzur içinde yaşamak ister! Huzurdan ölse gık demez!

İkizler Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Telefonların susmadığı, bilgisayarların kapanmadığı, çenelerin yorulup dinlenmeye çekilemediği, zihinlerin uykusunda dahi çalıştığı, iletişimin dört koldan sürekli aktif olduğu bir ilişki ister! Hayat damarlarından üçü kopsun, telekomünikasyon ağından bir tel eksilmesin, kablolar zedelenmesin ister! Zihnine zeval, çenesine sus emri gelmeden, bir ömür iletişsin ister!

Yengeç Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Bir ordayım, bir şurada, bazen de Yengeç’in koynunda! Asla! Sevdiceğinin ya daima yanı başında ya gözünden uzakta, gönlünün ırağında olmak ister! Öyle; bir vardım şimdi yok oldum, gönlüm çekti bir çapkına vuruldum, pişman oldum, tövbe ettim, kıymetini anladım, bak geri geldim masallarıyla ilgilenmez! Sonsuz bir aidiyet yemini, herkesin şahitliğinde, alkışlar eşliğinde imza ve ıslak imzalı aile cüzdanı ister!

Aslan Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Karnım tok olsun, sırtım pek, sevdiğim elimin altında, sırtım masajda olsun ister! yediğim önümde dursun, arkam boş kalsın, neşem kıyak, keyfim gıcır olsun diler! İlişkinin en kaliteli yataklarda, kuş tüyü yastıklarda, yumuşacık yorganlarda, en rahat yatıranını, sevgilinin gönülden sevenini, yanına yakışanını ister! ilişkinin her anında keyif depolarının ful olmasını ister!

Başak Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Başak aşık olursa, beş kaplan gücünde olur, sorumluluk seninmiş onunmuş düşünmez sırtlanır, vazifelerine misline katlar, görevleri kat be kat artar! Zihin nasıl bu kadar pratikleşir, zaman nasıl maksimum faydaya uygun yönetilir, sevgili nasıl mutlu edilir, vakti olsa da anlatsa! Tek başına sırtladığı ilişkisini dört nala götürürken, bir tek özveri bekler, tüm bu gayrete layık olduğunu görmek ister!

Terazi Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Kuaför randevusu, arkadaş buluşması, iş görüşmesi, alışveriş tantanası, yemek molası, kahve arası, gece dinlencesi, gündüz oturması… aklına ne geliyorsa, virgüller bizden, geliştirmesi senden! İlişki kelebeği Terazi, tüm bu eylemlere sevgilisi kolunda katılır, bir tek özel ihtiyaçlarında birkaç dakikalığına yanından ayrılır, hakkını yemeyelim o zaman da aklını sevgilisinin yanında nöbetçi bırakır! Terazi ilişkisinde paylaşımdan başka ne ister!

Akrep Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Akrep; arzudan çarşafa dolanan geceler, buram buram yanan Pelinsu Eceler ister! Tutkulu bir bedende kaybolmak, arzu rüzgarlarında savrulmak, sevgilisinin hayaliyle bile yanıp tutuşmak, meraktan deliye döndüğü gecelerde ağzı açık kalmak, fantezinin dibine vurmak ister! Aşkta tutku, ilişkide tutku, evde tutku, işte tutku, Akrep boş bulduğu her yerde tutku ister ?

Yay Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Kendi kafasına uygun, gözü kara, korkusuz bir sevgiliyle, macera dolu bir ilişki yaşamak ister! hadi dediğinde hazır, atla dediğinde aşağıya bakmayacak, uç dediğinde kanat aramayacak, sürprizlere bayılacak, ekstreme tıka basa dolsa doymayacak bir ilişki ister!

Oğlak Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Her koşulda ayakta kalmayı başaracak, her şey bitse tükenmeyecek saygı ister! Saygı varsa sevgi sonsuza dek sürer, sevgi varsa yardımlaşma kaçınılmaz olur! Oğlak ciddiyetini bir an olsun bozmadığı, nemli coğrafyalara kaptırıp sulandırmadığı ilişkisinde, itibarı ilk günkü gibi ayakta, başarısı hep avucunda disiplinli yaşamında, saygın bir ilişki ister!

Kova Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Yaşamına ayak uydurup, aklına tempo tutturacak, arkadaş buluşmalarına set, özgürlüğüne ket vurmayacak, vicdanlı bir ilişki ister! en önemlisi bireysel alanlarına saygı duyup, destursuz adım atmayacak, özel bölgelerinin özel kalmaması için türlü oyunlarla sinirleri bozmayacak! Kova en çok özgürlüğüne düşer, ona göz koyan da Kova’nın gözünden düşer!

Balık Burcunun İlişkiden Beklentisi;

Romantik sevgilinin jestleriyle bezenmiş, kokulu mumlarla aydınlanan, çiçeklerle çevrelenen, sanatın her dalından bir kuple içeren, şiirin büyüsüne kapılıp giden bir ilişki hayal eder! Gerçeğine rastlamaz, dünyada böylesini bulamazsa, hiç zahmet edip aramaz, hayalinde olanla günü gün eder! İlişki dediğinin platonik olanı makbul, sevgi de tek kişiliktir der, tek taşını da alır, çiçekten tacını da elleriyle takar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.