Burçların İlişki Konusunda Yaptıkları 4 Büyük Hata!

Karşı tarafta en çok neye dikkat edersin? Flört dönemi bir adım öteye taşımak için neler beklersin? Ya da ilk buluşmada potansiyel sevgili adayının hangi davranışından nefret edersin? İlişki uzmanlarına göre birçok konu, ilişkinin başlamadan bitmesine, kişilerin birbirinden soğumasına neden olabiliyor. Tabii görünüş faktörünü de atlamamak lazım. İşte burçların ilişki konusunda yaptıkları 4 büyük hata!

Balık – Duygusal Muhtaçlık Hali

Teslimiyetçi, anlaşılması zor, kolay etkilenen ve bağımlılık geliştiren Balıklar karşı tarafın gözünü ilk buluşmadan korkutabilir. Belki içlerinden geldiği gibi davranıyor, belki kartlarını açık oynuyorlar. Ne hissederlerse hissetsin hepsini bir bir dile döküyorlar. Karşı tarafta bunu duygusal bir muhtaçlık hali uyguluyor, Balık burcu arkadaşımızın kişi değil durum aradığını vurguluyor ve doğal olarak tüm kapılarını bir dakika beklemeden teker teker kapatıyor.

Koç – Bencillik

Ego kötü bir şey değildir. Fakat bencillikle karıştırılmaması gerekir. Koç’un kendi bildiğini yapma isteği ve ben merkezli tavrı, karşı tarafta kötü etkiler bırakabilir. Flört ettiği kişi, “daha ilk görüşmeden böyleyse ileride nasıl hayatını paylaşacak” diye kendisine sorular sorabilir. Koç burcunun düşüncesiz davranışları ve inadı ilişki konusunda büyük sorunlar yaratabilir!

Başak – Eleştiri ve Kontrol Etme İsteği

Bütün Başaklar bu durumu reddetse de detaycılık ve eleştiri yapmak onların doğasında var! Her şeyin mükemmel olmasını ister, hata kabul etmezler. Kendilerinin eksiksiz olduğunu düşünerek karşı tarafı mikroskopla incelerler. Bir de kontrol etme istekleri var tabii. Sözümden çıkmayacak, benim istediğimi yapacak. Bu konuda Aslanlara bile kafa tutma potansiyeline sahipler! Fakat ilişki konusunda biraz yeteneksizler.

Yok, şaka falan yapmıyoruz. Bildiğin dil bilgisi! Malum flörtler, ilişkiler sanal alemde farklı bir boyut kazandı, aşkların çoğu klavye üstünde yaşanır oldu. Dil ve imla kuralları da önem kazandı! Muhabbete “slm, nbr” diye başlayanlar, de’yi da’yı ayırmayanlar, “herkes” yerine üstüne basa basa “herkez” diye yazanlar sınıfta kaldı, konuştuğu insana tarafından zevkle bloklandı. Sanki bu arkadaşlar özensiz ve bir o kadar da dikkatsiz davranan, küçük detaylara takılmayan Yayları hatırlattı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.