Burçların Gururunu Okşayan 3 Cümle!

Herkes güzel söz söylenmesini sever değil mi? Gururu okşansın, yaptığı takdir edilsin, emeğinin karşılığını alsın. Biraz da koltukları kabarsın. Duymak istediklerini duysun ki kulakları ağzına gelsin, ayakları yerden kesilsin. Sahip olduğu özellikleri ele güne duyursun, egosu tatmin olsun. Herkesten bir farkı olduğunu dosta düşmana göstersin. En güzel cümleler hep ona söylensin, pohpohlanmadan bir gün bile geçmesin. Oh!

En Çok Sen Haklısın!

Listemize idealist yaklaşımıyla bilinen, ilkelerinden vazgeçmeyen, lafının üstüne laf söyletmeyen, rasyonel düşünen, entelektüel kafa yapısıyla kendini girdiği her ortamda belli eden sabit fikirli Kovalar ile başlayalım. Bu arkadaşların gurunu okşamak için söylemeniz gereken tek cümle: Sen haklısın! Tabii ki en doğruyu sen biliyorsun sevgili Kova, her konuda haklı çıkmayı bir şekilde başarıyorsun!

Yatakta Bir Başkasın!

Cinsel performansın top nokta olarak kabul edildiği bir zamandayız, öyle değil mi? Hal böyle olunca içinde büyüttüğü tutkusunu yatağa taşıyan, hazzın doruklarında dolaşan, seks konusunda sınırları zorlayan, fantezi dünyasının kapılarını sonuna kadar açan Akrepler de övgüyü hak ediyor. “Yatakta bir başkasın” dediğiniz an göğsü kabarıyor, etekleri zil çalıyor!

Padişahım Çok Yaşa!

Aslında söylediğiniz şeyin pek bir önemi yok. Yani yeter ki övün, pohpohlayın. Mutlaka bahsedilecek, üstüne methiyeler dizilecek bir tarafı vardır değil mi? Kimden mi bahsediyoruz, egosunun sesini karşı gezegene kadar duyuran, narsizmin sularında tüplü dalış yapan, kibirlilik konusunda üstüne tanımayan Aslanlardan! E ne diyelim: Padişahım çok yaşa, Allah seni başımızdan eksik etmesin!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.