Burçların Erkeği, Kadınlardan Ne Bekler?

Kaç yaşına gelirsek gelelim, tüm kadınlar olarak şöyle bir derdimiz var: “Ömrüm bitti ama şu erkekleri bir türlü anlayamadım gitti!” Genellikle aşk ilişkileri için kurduğumuz bu cümle, çok büyük olasılıkla erkekler cephesinden de bizler için kuruluyor. Bu cümle ve benzerlerinden, erkeklerin bizden, bizlerin de erkeklerden ne beklediğini anlamıyor olmamız sonucunu çıkarmamız mümkün! İşte bu noktada bizler devreye giriyoruz! Moyra olarak bu içeriğimizde, erkeklerin senden ne beklediğini burçlarına göre anlatıyoruz! Hazırsan başlayalım bakalım, hangi burcun erkeği, kadınlardan ne bekliyormuş!

Gayretli Koç Burcu

Lider ruhundan ödün vermeyen bir Koç burcu erkeği, karşısında lider ruhundan ödün vermeyen bir kadın görmek ister. O kadının kendine güvenen bir kadın olmasını ve ne istediğini, ne hissettiğini bilmesini bekler. Ayrıca dürüstçe istediği şeyin peşinden gitmesini ve bunun için mücadele ettiğini görmeyi önemser. Kendisi güçlü bir karakter olduğu için, karşısındakinin de güçlü bir karakter olmasını arzu eder.

Dingin Boğa Burcu

Hayatında en çok huzuru önemseyen bir Boğa burcu erkeğinin karşısındaki kadından en büyük beklentisi kadının ona huzur vermesidir. Bir başka tabirle anlatacak olursak, kadının onun huzurunu kaçırmamasıdır. Kendince bir düzeni olan ve karşısındaki insanı da o düzene katmayı seven Boğa burcu erkeği, size güvenemeyeceğini düşünürse sizi o düzenin tamamen dışında tutmayı da bilir. Bu nedenle huzurunda bile ona ortak olup, bun paylaşmanızı arzu eder.

Hareketli İkizler Burcu

Aklı zehir gibi çalışan İkizler burcu erkeğinin örtülü ilk beklentisi zekâdır. Ancak, bir kadından kriz anında hızlı karar alabilmesini ve bunu hemen uygulamaya koyabilmesini bekler. İlk çarpışmada kırılan, dağılan, orada olamayan, ölen biten kadınlar ona göre değildir. O hemen esneyebilen, geri çekinip düşünebilen, çözüm bulup yeni taktikler ile savaşın ikinci evresine geçebilen, kendisi gibi yani zehir gibi bir akla sahip kadınlardan hoşlanır.

Geleneksel Yengeç Burcu

Duygusal Yengeç burcu erkeği aynı zamanda nostaljik bir yapıya sahip olduğu için gelenekselliği çok önemser. Bu nedenle de karşısındaki kadınla frekanslarının uymasını yani sohbetlerinin tutmasını ister. Ondaki sevecenliği görmeyi ve tanımayı arzu eder. Konuşamadığı, dertleşemediği, gülüşemediği, ortak bir noktada buluşamadığı, sadece kendisini anlatan kadınlarla hatta diğer tüm insanlarla aynı ortamda olmak istemez. Onun kadınlardan en büyük beklentisi hoş sohbetlerine nail olmak olacaktır.

Özgüvenli Aslan Burcu

Kendisi ile barışık olan hatta esasında kendisini bir hayli seven Aslan burcu erkeğinin, karşısındaki kadından en büyük beklentisi değerini bilmesi ve değerini bildiğini göstermesi olacaktır. Bunu bazı zamanlarda egosunun okşanmasını istemesi olarak da değerlendirebiliriz. Sıcakkanlı ve cana yakın Aslan burcu erkeği, kendisine ilgisiz kalınmasından, gereken sevginin gösterilmemesinden, hakkının verilmemesinden hoşlanmaz. Ona kıymetini bilecek ve tatlı sözler söyleyecek birine ihtiyaç duyar.

Seçici Başak Burcu

Titiz ve tedbirli Başak burcu her türlü işini kendisi yapar. Kimseden bir şey rica etmek onlara göre değildir. Hatta birinden bir şey istedikleri zamanlarda olduğunda huzursuz olurlar. Bu hem kendileri kadar güvenilir biri olmadığını düşündüklerinden hem de her işlerini kendileri görüyor olmanın verdiği gururdan kaynaklanır. İşte Başak burcunun kadınlarla olan sınavı da böyledir. Karşısındaki kadın çok güvenilir olmalı, aynen onun gibi titiz ve planlı adımlar atmalı ve gereksiz hareketlerden uzak durmalıdır.

Çekici Terazi Burcu

Estetik duygusu gelişmiş olan Terazi burcu erkekleri hayatlarının her alanına bu gözlerle ve bu duygularla bakarlar. Onlar için hayatlarına girecek olan kadın en az kendileri kadar bakımlı ve fiziksel olarak çekici olmalıdır. Terazi burcu erkeği kendisine bu kadar yatırım yaptığı için, bu yatırımın doğru bir ele gidiyor olduğundan emin olmak ister.

Kararlı Akrep Burcu

İradeli ve kontrollü Akrep burcu erkeği hayatında kötü günleri birlikte atlatabileceği birinin varlığını arar durur. Kendisine tutkulu ve stratejik bir yol arkadaşı arar. Öz disiplini yüksek Akrep burcu için, hayattaki en önemli şeylerden bir tanesi güvendir. Özellikle ikili ilişkilerde partnerinden beklediği birincil özellik, güvenilir biri olmasıdır. Karşılıklı güven duygusu sağlandıktan sonra onun için her şey rayına oturacaktır.

Dobra Yay Burcu

Enerjik ve eğlenceli Yay burcu erkeğinin hayatında olmasını istediği kadın, onun hayata olan merakına ortak olacak, o merakı onunla birlikte derinlemesine öğrenerek dindirecek biridir. Bu nedenle hevesli Yay burcu erkeği, kadınlardan onunla ortak noktalarda buluşmalarını bekler. Aynı öğrenme açlığında, aynı gezme isteğinde, aynı eğlence coşkusunda buluşmayı arzu eder.

Olgun Oğlak Burcu

Ayakları yere sapasağlam basan bir Oğlak burcu erkeği, karşısında ayakları yere sapasağlam basan bir kadın görmek ister. Bu kadının kendisi gibi ağırbaşlı, ölçülü ve nerede ne yapacağını bilen biri olmasını önemser. Aynı zamanda kimseye muhtaç olmadan, en önemlisi de kimsenin sırtından geçinmeden hayatta kalabildiğini görmeyi arzu eder.

Sıra Dışı Kova Burcu

İlkeli Kova burcu erkeği, dünya üzerinde olup bitenle son derece ilgilidir. Kim ne yapmış, hangi ülkede ne olmuş bunların hepsini bilir, bu konularda gerçek bilgiye ulaşmanın yolunu da bulur. Bu nedenle karşısındaki kadından da dünyadaki toplumsal olaylara karşı duyarlı olmasını ve bir dünya görüşüne sahip olmasını bekler. Tek boyutlu bir kadınla asla yapamaz. Entelektüel bir kadına özlem duyar.

Fedakar Balık Burcu

Aşk konusunda çok uçlarda ve fazlasıyla hayallerde gezen Balık burcu erkeği, karşısındaki kadının onunla her şeyi paylaşabilmesini, iyi günde de kötü günde de yanında olmasını önemser. Hayatı paylaşmak konusunda diğer burçlardan daha hassas olan balık burcu erkekleri, karşılarındaki kadından samimiyet ve hayat boyu dostluk bekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.