Burçların En Büyük Açlıkları!

İnsanlar yaşam boyu bir takım hayaller kurar. Bunlar zaman içerisinde bir açlığa dönüşür adeta. Fantezilerini gerçekleştirmek istercesine düşlerini kovalamak isterler. Kafalarında kurguladıkları kolay olmadığı için zaman ve şartlar bunları hayata geçirmeyi erteler. Kimileri ise koşulları zorlayarak yaşamlarının belli bir döneminde arzularını gerçeğe dönüştürür.

Koç – Kahramanlığa İmza Atmak

İçinde hep bir süper kahramanlık fantezisi barındırır Koçlar. Aksiyona olan zaafları ve yüksek enerjileri onları sık sık macera arayışına iter. Tehlike, adrenalin seviyelerini yükseltir ve bundan haz duyarlar. Açlığını çektikleri hadiseler kimilerine çocukça gelse de onların bir tarafı çocuktur zaten. Mesela Koç burçları için şöyle aksiyon dozunun yüksek olduğu bir gecede kahramanlığa imza atmak hiç de fena olmaz. İnsanların takdir eden bakışları arasında omuzlarda taşınmak tarifsiz bir hevestir Koçlar için.

Boğa – İz Bırakacak Bir Sanat Eseri Üretmek

Venüs’ün kazandırdığı estetik anlayışıyla yaratıcı işlere eğilimi vardır Boğaların. Dokundukları her objeye güzellik katacak potansiyeldedirler. Hırslı insanlar olmasalar da hayallerini süsleyen hevesleri bulunur. Mesela bir sanat eseri üretmeye can atarlar. Yaşamları bu meslekle çatışmasa bile işin açlığını hissederler. Bir heykel veya tablo üretmek Boğalar için enfes bir seçim olabilir. Hayatlarının belli bir döneminde muhakkak sanatın mutfağına girip yeteneklerini sergilemeliler.

İkizler – Arkadaşlarıyla Geçireceği Çılgın Partiler

Sosyal burçlar arasında öne çıkar İkizler insanları. Çabuk sıkılan yapılarından ötürü yeni ve sıra dışı arayışlara girerler. Klişe ve sıkıcı hayalleri yoktur. Şöyle arkadaşlarıyla geçirecekleri çılgın partiler vermeye özenirler. Sınırların olmayacağı ve eğlencenin maksimum düzeye ulaştığı alternatif partiler için can atarlar. Yaşam tarzları veya bulundukları konum bu tip etkinliklere uygun olmasa bile bir gün mutlaka bu tarz bir hayata yönelmek isterler.

Yengeç – Tasarım Çikolata Dükkanı Açmak

Geleneksel bir bakış açısı olan Yengeçlerin açlık duyduğu hisler daha alışıldık işler üzerinedir. İmkansız veya marjinal fantezileri olduğu söylenemez. Görsel sanatlara yeteneği olan bu burçlar, yemek işlerini de sever. Bu iki sektörü birleştirebileceği bir meslek girişimi Yengeçlerin hayallerini süsler. Tasarım ürünlerden oluşan bir çikolata dükkanı açmak için neler vermezler. Kakaonun farklı bileşenlerle adeta bir bibloya dönüşeceği çikolatalar, hem mideye hem göze hitap eder.

Aslan – Hayranlıkla İzlendiği Bir Etkinlikte Ödül Almak

Onların açlıkları egolarını beslemek ve şöhret üzerinedir. Herkesin hayran olduğu bir figür olma hayali kurarlar hep. Kendilerini özel ve seçilmiş kişi olarak görür Aslanlar. Takdir görmek, alkışlanmak ruhlarını cezbeder. Mesela kitleler tarafından alkışlandıkları bir etkinlikte onurlandıran büyük bir ödül almanın açlığını hissederler zaman zaman. Oscar törenlerini izlerken hayaller eşliğinde iç çekmişlikleri çoktur. Elbet bir gün bu arzularını doyuracaklarına inanırlar.

Başak – Çiftlik Satın Almak

Doğal ve mütevazı yaşam tarzını hayat felsefesi edinen Başakların açlıkları da aynı doğrultudadır. Çalışmaya ara vermeksizin sürekli üretirler. Hem doğal beslenip hem de fayda odaklı işler yapacakları planlar kurarlar. Çiftlik satın alıp kendi elleriyle ürünlerini yetiştirmeyi hedeflerler. Ayrıca doğa ve canlılarla iç içe olacakları bu yaşam, onlara manevi olarak da huzur verir. Şehir yaşamından uzaklaştıklarında sıkıntılarını da unutabileceklerini düşünürler.

Terazi – En iyi Markalardan Seçilecek Kıyafetler

Modaya zaafı olan Teraziler dış görünümlerini güzelleştirecek en önemli detayın giysiler olduğunun farkındadır. Çocukluklarından beri kılık kıyafete çok düşkündürler. Onların hevesleri hep daha güzel ve çekici görünmek üzerinedir. Dev bir gardıroba sığacak kadar çok pahalı giysileri olmasını dilerler. Tabii bunlarla birlikte çok sayıda mücevher, ayakkabı, çantalar da isterler. Yaşam şartları bunları alacak düzeyde değilse kaliteli kıyafetlere açlıkları hiç bitmez.

Akrep – Bermuda Şeytan Üçgeninden Geçmek 

Esrarlı konulara zaafı olan Akrepler bilinmezliği kovalamaktan zevk alır. Onların açlıkları mistik konuları deşmekle alakalıdır. Mesela Bermuda Şeytan Üçgeni’ni gemiyle geçmeyi arzularlar. Dünyanın en korkulan yerleri arasındaki bu bölge, Atlantik Okyanusu’nda bulunur. Çok sayıda uçağın düştüğü, gemi mürettebatının kaybolduğu ve boğulmaların rastlandığı bu alanın gizemi tam olarak çözülmemiştir. Sebebinin akıntılar olduğu düşünülür. Akrep burçları buradan ölüm riskine rağmen geçmeye heveslenir.

Yay – Başarılı Bir Komedyen Olmak

Zodyak’ın en şakacı ve esprili burçları arasında Yaylar başı çeker. Birçoğunun da taklit yeteneği gelişmiştir. Pozitif enerjileriyle birlikte ortamlarda kendilerini sevdirirler. Başkalarını eğlendirmekten mutlu olan Yay burçları, mizah ustası olmayı düşler. Var olan potansiyellerini değerlendirip başarılı bir komedyen olacaklarına kendileri de inanır. Eş dost arasında yaptıkları şakaları profesyonel hayata geçirip mesleğe dönüştürme fikri onları heyecanlandırır.

Oğlak – Manhattan’dan Ev Almak

Bu burçların maddiyat konusunda sınırsız açlıkları olabilir. Romantik fantezilerle veya idealist hedeflerle işleri olmaz Oğlakların. Rahat bir yaşam ve gelecek için mümkün olduğunca servetlerini katlamaya gayret ederler. Geleneksel ve garantici olup toprağa yatırım yapmayı uygun görürler. Her Oğlak burcunun gönlünde pahalı bir eve yatırım yapma tutkusu yatar. Öyle sıra dışı bir ev yerine Manhattan’dan lüks bir rezidans almak isterler.

Kova – Mars’a Gidecek Koloniye Katılmak

Gerçekçi kişiliğiyle bilinen Kovalar klişe ve egoya yönelik hayallerle zaman öldürmez. Hayata geçmesi mümkün ve sıra dışı konulara ilgileri olur. Fütüristtik bakış açılı bu burçların teknolojik hobi açlıkları vardır. Son yılların en popüler bilimsel konulardan biri olan Mars’ta koloni kurulması fikri Kovaların zevkiyle örtüşür. Kızıl Gezegen’in Dünya’dan sonra ikinci yerleşim gezegeni yapılması için tasarlanan “Mars 2117 Project” Kovaları heyecanlandırır.

Balık – Yazdığı Bir Senaryonun Filme Dönüştürülmesi    

Onların yaşam tarzı hep hayaller üzerinedir. Akla gelecek her konuda düşler kurarlar. En fazla açlığını hissettikleri konular sanatla ilişkilidir. Sinemaya tutkulu olan Balıklar, sadece izleyici olmakla yetinmez. Birçoğunun kaleme aldığı hikayeler, romanlar, senaryolar mevcuttur. Hatta bu projelerden birini beyazperdeye aktarmak için yanıp tutuşurlar. Doğru zaman ve şartların olgunlaşması için fırsat kollarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.