Burçların Daha Fazla Para Kazanmak İçin Uyguladığı Psikolojik Yöntemler!

Daha önce başka bir yazımızda bahsetmiştik: İste, inan, al! Secret hesabı yani bildiğin. Hiç düşündün mü? Zengin olan ve olmayan iki insan arasındaki fark nedir? Sadece para mı? Hayır, yanılıyorsun! Zengin ve başarılı insanlar, diğerlerine göre daha farklı düşünüyor ve hedef odaklı hareket ediyor. Tabii şunu da göz ardı etmemek lazım: Psikolojik yöntemler! İşte burçların daha fazla para kazanmak için benimsedikleri düşünceler, uyguladıkları telkinler!

Oğlak: Beklentileri Yüksek Tut!

İşte sana bir Oğlak tavsiyesi! Hedefini belirle, planını çiz ve beklentini her zaman yüksek tut! Bazı insanlar beklentilerini düşürür, hayal kırıklığına uğramaktan korkar. Zengin insanlar ise sınırları zorlar, kendilerini en zorlu koşullara bile hazırlar! Tıpkı Oğlak burcu insanı gibi başarı odaklı psikolojik yöntemler uygular!

İkizler: Kazanmayı Sevdikleri Bir Oyun!

İşi biraz eğlenceli hale getirmekten kim zarar görür? Tam da böyle düşünüyor İkizler burcu insanı! Zengin insanlar hayatı ve para kazanmayı bir oyun olarak görürler. Yaptıkları işten keyif almaya bakar, sürekli farklı şeylerin peşinden koşarlar. Para ise onlar için sadece bir ödül! Kazanmanın verdiği his ise bambaşka bir duygu!

Akrep: Risk al!

Garantici olmak da gerekiyor tabii bazı durumlarda. Fakat ya kaybedecek bir şeyin yoksa? Biraz Akrep burcunu örnek al! Kaz gelecek yerden tavuk esirgiyor mu hiç? Gerektiği zaman risk alıyor, potansiyelini zorlamayı seviyor. Gözünü karartıp er geç amacını ulaşıyor! Sonunda da kendisini parayla ödüllendirip servetine servet katıyor! Yani diyeceğimiz şu ki, kendini kısıtlama, kaybedeceklerini değil, kazanacaklarını düşün!

Aslan: Normalleştir!

Para dediğin nedir ki? Elinin kiri! Hah işte tam da bu mantık! Bildiğin Aslan burcu kafası yani! Kimi insan parayı hak etmediğini düşünür, yeterince çabalamadığını söyleyerek kendisini ezik hisseder. Kendilerini zengin olmaya layık görmezler. Zengin insanlar ise parayı kötü bir nesne olarak görmez, tam aksine sorunlarını çözen bir araç olarak benimserler. Onu normalleştirir ve kişisel bir hale getirir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.