Burçların Cinsellik Konusunda Yaptığı 3 Büyük Yanlış!

Kabul etmek gerekir ki ilişkiyi oluşturan ana hatlardan biri de cinsellik! Bunun gizli saklı konuşulması, ayıp olarak algılanması, üstüne toprak atılıp kapatılması ise büyük bir yanlış! Cinselliği yaşamak için illa bir fetişinin olması ya da farklı fantezilerden hoşlanman gerekmiyor. Bu, aslında nefes almak, su içmek kadar normal bir eylem. Tabii her şey gibi detaya inildiğinde biraz da karmaşık bir konu. Sorgulanması gereken en önemli iki şey ise zamanın ve kişinin doğruluğu! Peki ya cinsellik sırasında yapılan hatalar? Burçların yatakta yaptığı yanlışlar? İşte bugünkü konumuz tam da bunun üzerine! Hazır mısın?

Sonuca Değil, Ana Odaklan: Koç!

Koç burcu insanı biraz tez canlı olmasından ötürü duruma değil, sonuca odaklanır. Gerektiğinde hırs yapar, skor tabelasındaki rakamları artırmaya çalışır. Saat gece 12’yi vurmadan ise elleri bomboş kalır. Çünkü sabırsız Koç arkadaşımız, anı yaşamak, yaptığı seksin tadını çıkarmak, zevkin doruklarında daha uzun kalmak yerine işini bitirip yoluna devam etmeyi seçer. Çoğu zaman düşünmeden hareket eder!

Heyecanını Kaybetme: Başak!

Seks yapıyorsun sonuçta, yatakta satranç oynamıyorsun, değil mi? Biraz kendine güven, duvarlarını kır ve tüm çıplaklığınla soyun! Utanacak, çekinecek hiçbir şey yok! Tamam sen bir Başaksın, belki biraz takıntılısın. Fakat bu soğuk hareketlerinde karşı tarafı kendinden uzak tuttuğunun farkına varmalısın. Ya biraz fetiş seviyorsun ya da gerçekten seks yapmak istemiyorsun! Sen, sen ol, heyecanını en tepede tutmaya çalış! Bu da sana bir tavsiyemiz olsun!

Bencilliği Bırak: Aslan!

Yatağa tek başına girmiyorsun! Tamam belki baskın olmayı seviyorsun, fakat gözünü seveyim egonu kapının dışında bırak, biraz da karşındakinin suratına bak. İsteklerine, beklentilerine saygı duy. Yine öz güvenli ol fakat ipi ucunu kaçırma. Nerede senin o eğlenceli, centilmen hallerin? Üstelik bir de Aslan burcu olacaksın! Neyse lafın kısası bencilliği bırak, partnerinle ateşli bir geceye selam çak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.