Burçların Çekim Alanları!

Zodyak’ın birbirinden alımlı kadınlarında sıra! Burcuna göre hangi özelliklerin seni daha çekici kılan; masumiyetin mi yürek hoplatan, adımları tasarlanmış çalımın mı, bakışlarındaki derinlik mi aşka davet eden, kıyafetindeki şıklık mı? Konuştuğunda mı büyülenir görenler, ilk bakışta mı? Her burcun çekim gücü benliğinde saklı!

Koç

Keyfin adresini bilen, eğlencenin doruğuna tez elden çıkabilen Koç kadını, canlı kişiliği ve kendine olan yüksek özgüveniyle dikkatleri üstüne çeker. Hakkını savunmayı bilir, ilişkinin hâkim kişisi olur, baskılardan hoşlanmaz. Ayakları üzerinde dimdik duran sağlam kadındır vesselam. Erkeğin de bileğine kuvvetlisini seçer! Açık ve nettir! Desturu dürüstlük olan Koç kadını, fırtınalı beraberliklerin aranan partneridir. Sabah mahmurluğu nedir bilmez, çarçabuk hazır olur kimseleri kapıda ağaç etmez, doğal güzelliğiyle günün her saatinde capcanlı görünür.

Boğa

Pişkin armutlar sağanağına yakalanmazsa aç kalanların aksine, sabrın sonunda selamete eren, dayanıklılıkta rakiplerine avans veren, elleri marifetli bir kadındır. Doğuştan kendisine eşlik eden güzelliğine estetik yeteneklerini ekler, eller giyse bir şeye benzemez, Boğa giydiğini her daim yakıştırır. Yüzü sınırlı sayıdadır, öyle herkese vermez! Alışverişe çıkıp neyim var neyim yok, üç kazak, beş ayakkabıya yatırayım, yarınları boş verelim olanı bugünden yiyelimci değil, geleceğini planlayan, kendini sağlama alan tutumlu bir kadındır. Düşüncesi derin, duygusu yoğundur. Tensel çekimi kuvvetli, fiziksel hazzı kıymetlidir. Yerinde susar, gerektiği kadar konuşur, dinlemeyi iyi bilir! Sevdiği adamı yüceltir, bulunduğu ilişkiyi zenginleştirir.

İkizler

Müthiş zekasıyla sözünü duyanı dikkatinden yakalar! Kafası sağlam çalışır, sohbeti baldan tatlıdır. Darboğazlardan sıkılmış, ilişki sorgularında tere karışmışların, özgür çayırıdır İkizler. Hem kol kola gezdiği, keyfine karıştığı en yakın arkadaş hem zihinsel olarak baştan çıkardığı tutkulu sevgili olur. Her yaşta dinamik, her daim hareketli İkizler, dudaklarında gençlik iksiri saklar. Duyguların girdabına kapılıp, derinlerde kaybolmaz! Güneşi ucundan görse enerjisini depolar, dramdan köşe bucak kaçar. İkizler kadınıyla iletişimde uzun uzun izahlara yer yoktur, cümleyi ilk harfinden anlar, sorunları abartıp canlar sıkmaz! Rutinlere karışıp kendini unutmaz, her yeni güne taptaze başlar!

Yengeç

Duygunun her tonunu tattıran Yengeç, hüznü de bilir neşeyi de! Şefkatle bakan derin gözleri çekim alanını kuvvetlendirir. Eli baldan tatlı, mutfağı davetkardır! Erkeğinin karnını da doyurur, hazzını da! Yanında omuz, arkanda dayanak olur! Masumiyeti gönüllerde sevgi harlar! Zor zaman insanıdır, eğlenmek peşinde dertlere sırt çevirmez, keder uzak dursun neşeme bakarım demez! yaşamın her virajında en yakınında olmayı, iyileştirici elini omuzunda yumuşacık tutmayı iyi bilir! Yapmacıklıktan uzak samimi halleri iç ısıtır. Sadakatinden şüphe, temiz kalbinden kuşku duyulmaz!

Aslan

Girdiği her ortamda ben buradayım dercesine ışık saçar, Aslan kadınını gözden kaçırmak imkansızdır. Gayretsiz bir dişiliği, baştan çıkaran güçlü bir cazibesi vardır! Aklı fikir dolu, güzelliği destansıdır! Otoriter tavırlardan hoşlanan, ilişki omuzlarımda yük olmasın, bazen ben de kapılıp savrulayım rüzgarlara diyen için bulunmaz nimettir. Tüm gösterişine rağmen mağrur bir hali vardır ki çalımıyla kol kola gezer! Sahnelerin değişmez yüzü Aslan yeteneklerine hayran bırakır! Kraliçe Aslan, bakımsız pencereden bakmaz, kaliteyi bir an olsun elden bırakmaz, her zaman göz kamaştırır!

Başak

Aklına koyduğunu avucunda görmeden rahat etmeyen, engel nedir bilmeyen, alternatif planlarıyla kendine hayran bırakan Başak, dakikliğiyle cezbeder! Her şeyin fazlası zarar düsturuyla yaşayan, gelişkin zekasıyla üstesinden gelemeyeceği iş olmayan Başak, yetenekleriyle büyüler. Aşkın rüzgarına kapılıp, aklı elden bırakmayışı, mantık severlerin radarına takılır! Tüm yeteneklerine rağmen mütevazi oluşu da gönüllerdeki tahtının yerini garantiler. Ciddiyetinin altında saklı muzurlukları tatlı bir şaşkınlık yaratır. Kolay kanan, çabuk aldanan biri değildir, mutluluğu gözünden tanır, elinden sımsıkı yakalar.

Terazi

Zarafeti ve her göze değen şıklığıyla şöyle bir arz-ı endam eder, gören gözlerde bayram ilan eder. Flörtü tatlı, ilişkisi kaymaklıdır. Tatlı tatlı gülümser, barışçıl ortamları pek sever. Girdiği her ortamda çarçabuk popüler olur, tüm renkleri birbirine uyumlar. İlişkisine saplanmaz, bağlanır! Bazen geceleri mis kokularla karşılayan romantik aşık, bazen gündüzleri keyfe doyuran en yakın arkadaş olur. Dengede olmayı, akışta kalmayı bilir. İçgüdüsel zevkleriyle girdiği her ortamı renklendirir, olduğu yeri güzelleştirir! Ne giyse yakışır da Terazi de zaten yakışanı giyer!

Akrep

Gizemli yapısıyla önce merakları cezbeder, öldüren cazibesiyle en güçlü mıknatıslara taş çıkarır gibi çeker! Baştan çıkaran bir havası vardır! Koyu renkler sever, derinlerde gezer! Erotik zevklerinin çalındığı kulaklar bayram eder, Akrep kadını fısıldasa soluk keser, pandoranın kutusu kendi gelmeden ilgiyi üstüne çeker! Piknikte de dişidir, kulüpte de! Her koşulda ayakta kalır, kendine olan güveni dudak uçuklatır. Ürküterek cezbeder, kararlılığıyla ayakları yerden keser! Risk almaktan korkmaz, yaş tahtaya basmaz, gözü karaların dikkatini çeker! Kendi severse, çekim alanının içindeymiş, dışındaymış dinlemez, tutar kendine çeker!

Yay

Kabına sığmayan enerjisi, yaşama sevgisi, yağmur suyu karışmamış iyimserliğiyle önce kendine şöyle bir imrendirir, keşkeleri toplar! Mutluluğa davet eden çocuksu tavırlarıyla, işinden bezmiş, bulutlu havalardan bıkmış, felç olmuş trafiklerden fenalık gelmiş somurtuk suratların kafalarında Viking ampulleri çaktırır, ardından uzun uzun baktırır. Maceraya düşünmeden atılması, kitlelerin hayallerini bugünden gerçekleştirmiş oluşu, olası partnerlerinin gözlerinde kalpler patlatır. Böyle ralliye meraklı, yüksekten atlamalı, koşup yorulmamalı sevgili nerede bulunur! Sorunları kimsenin üstüne yıkmaz, kendine de mal etmez, bir çırpıda ardına atar, önüne bakar! Abartısı bol, gözü yüksekte hayalleriyle mutlu yarınlara yelken açar! Böyle rahat partner nerede bulunur?

Oğlak

Alımı yürüyüşünde, çalımı ciddiyetinde gizli, plaza kadını, başarılı Oğlak kimlerin hayallerini süslemez ki? Günleri birbirine dolanmış, eğlenen gönlünden bıkmış havailerin hayallerini süsler! Yükün ağırından çekinmez, sorumluluğun katmerlisinden kaçmaz! Soğuk görüntüsü, gizli şehvetinin hayalini taze aşıklara bırakır, çekimi güçlü, ulaşması zordur. Nazik ve dürüsttür! Sade bir şıklık takınır, küçük dokunuşlarda kendini her ortama adapte eder! Oğlak ilk gördüğünde neyse son gördüğünde de aynısıdır! İstikrarı cebinde, kararlılığı zihnindedir. Boyası az, makyajı hafif, süsü yoktur.

Kova

Ötelerden belirdiği anda dikkat çeken karizması, yakınlarına destursuz yanaştırmayan cool duruşuyla, arzuları canlandırır! Orijinal biri olduğu her halinden belli düşünceleri eşliğinde, şahsına münhasır tavırları izlenmeye başlar! Ulaşımı zor, orijinali boldur! Aklı selim, fikri marjinal, zekâsı keskindir. Her alanda özgürlüklere saygı duyar! Kısıtlı ilişkilerde cendereye sıkışanlar için sabahın ilk ışıkları gibi umut verici, engin denizler gibi dipsiz özgürlük vaadidir. Kendi özel alanlarını canı pahasına korur, kimselerin sınırlarını ihlal etmeye kalmaz! Kolay kolay şüphe duymaz, yaşanmış olan biter, gözler hep ileriye bakar! Modern kimliği, yenilikçi bakışı ve merak uyandıran fikirleriyle kendine hastır.

Balık

Zodyak’ın en büyüleyicisi Balık, bakışların derinlerinde kaybeder, gözlerinin gizemiyle merakları cezbeder! Merhametini keşfedenler yakınlarından uzaklaşamaz, hassasiyeti etkiler. Balık kimselere benzemez, yıllar da geçse tam olarak anlaşılamaz, mistik havası peşini bırakmaz. Dünyada kendi masalını yaşar, yerlere dek uzanan uçuş uçuş elbiseleriyle akılları baştan alır. tüm yaşamını ortak paylaşıma açar, ruhsal birleşime en az tensel birleşim kadar önem yükler! Yaşamdan mutluluk çıkarmayı, kendi dünyasının tılsımlarıyla insanları şaşırtmayı bilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.