Burçların Başvurdukları 4 Beyaz Yalan!

Dünya üzerinde hele ki şu devirde yalana başvurmayan biri olduğunu düşünüyorsanız, sizi şöyle sağdan şirinler köyüne alalım, ömrünüzün geri kalanını huzur içinde yaşayın. Demek isterdik ki gözünüzü dört açmak zorunda olduğunuzu üzülerek bildirmek isteriz. Pembesini beyazını bir kenara bırakalım, hangi burç hangi yalanı söyler onlara bakalım.

 

Yoldayım 10 Dakika Sonra Orada Olacağım

Kimsenin günahını almayalım, bu yalanı söylemeyen yoktur. Ancak her işini ağırdan alan Boğalar ve genelde varacağı yere kadar kaybolan Balıklar’ın listenin başını çektiğini belirtmeden geçmeyelim.

Bakarız, Hallederiz

Aslına bakarsanız bunun baya diplomatik bir yalan olduğunu söylemek yanlış olmaz. Her insanın kullanabileceği gibi, hayır diyemeyen ve her zaman biraz daha düşünmeye ihtiyacı olan Başaklar bu kategoride bir adım önde.

Ben de Tam Seni Arayacaktım

Durum kurtaran bu cümle, çevresinde en az 800 arkadaşı olan Kovaların, dalgın Balıkların ve tembel terazilerin hayatlarına cuk oturuyor. Bu yalana ihtiyaç duymayacak tek burç varsa o da Yengeçlerden başkası değildir. Çünkü Yengeç, severse arar, olayı dallanıp budaklandırmaz.

Yalan Dolanla İşi Gücü Olmayanlar

Yalan yeteneği gelişmemiş içi dışı bir Koçlar ve Aslanlar hiçbir şeyi söylemekten çekinmezler. Her konuda net bir şekilde kendini ifade eden Koç insanı ve egoist Aslan karşı taraftan gelecek tepkiyi umursamaz hatta toka diye kafasına takmaz.

Bir Yorum Bırakın
  1. Bu başlıkta da akrebin olmaması çok normal. Çünkü akrebin yalanını çözebilmek için ancak gelişmiş düzey bir akrep olmak gerekir ?

  2. Aslan Burcu olarak söylüyorum kesinlikle doğru umuruma gelmez ve yalan söyleyemiyorum hemen belli ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir