Burçların Başkalarında Yargıladıkları Şeyler Nelerdir?

Bayılıyoruz başkalarını yargılamaya! Bizler için bu artık hobi gibi bir şey, belki de en sevdiğimiz aktivitemiz başkalarını yargılamak olabilir. Çünkü biz, herkesten daha iyi biliyoruz. En doğru, en haklı, en anlayışlı, en pratik zekâlı olan biziz. Diğerleri ise sadece varlığını sürdürüyor bu hayatta. Bu cümleler sana tanıdık geldi mi? İddiaya gireriz ki bu özelliklere sahip en az 8-10 kişi ile karşılaşıyorsundur. Herkes bir diğerinin açığını ararken, gel bakalım hangi burç kimde neyi yargılıyormuş öğrenelim! Hazırsan, başlayalım!

Koç Burcu Lafı Geveleyip Duranları Yargılar!

Zodyak’ın en dobra burcu olan Koç burcuna mensup insanlar, kiminle ne derdi varsa açıktan çözer. Kime ne söylemek istiyorsa çatır çatır söyler. Kimseye eyvallahı yoktur. Kimseden korkmaz ve çekinmez, korkanları da çekinenleri de anlamaz. Bu nedenle biriyle olan probleminde ortaya çıkıp dobra dobra konuşmak varken, lafı eveleyip geveleyenleri, arkadan iş çevirenleri, yüze gülüp arkadan farklı konuşanları sonuna kadar yargılar!

Boğa Burcu Çabuk Pes Edenleri Yargılar!

Zodyak’ın en inatçı burcu olan Boğa burcuna mensup insanlar, bir şey istediği zaman sonuna kadar gider. Nice engelleri, nice zorlukları aşar, yine de istediğine kavuşur. Sadece olay onun istediği şeye kavuşması olsun, gerekirse onun için dağı bile deler. Hal böyle olunca Boğa burcu da en ufak zorlukta onunla baş edemeyip çabucak pes eden insanları yargılamaya başlar!

İkizler Burcu Kendilerini Eve Kapayanları Yargılar!

Zodyak’ın en hareketli burcu olan İkizler burcuna mensup insanlar, kendileri için ilgi alanı icat eder. Onun için iş kendini eğlendirmeye, ilgi alan bulmaya, hobi edinmeye kalsın. Kimsenin duymadığı bilmediği etkinlikleri bulup onlara katılım sağlar. Eğlence, etkinlik istiyorsa dünyanın bir diğer ucunda olsun, İkizler burcunu oraya gitmekten kimse alıkoyamaz. Eh, kendisi için bunu yapabilen bir İkizler burcu, kendisi için hiçbir şey yapmayıp eve kapananları yargılamasın da ne yapsın!

Yengeç Burcu Empatiden Yoksun Olanları Yargılar!

Zodyak’ın en halden anlayan burcu olan Yengeç burcuna mensup insanlar, empati konusunda aşmış durumdadır. Onun merhameti, insan sevgisi o burçtan olmayan başka kimsede yoktur. Yengeç burcu insanı her zaman anlayışlı ve hoşgörülü davranır, herkesi anlamaya çalışır. Bunun karşılığında insanların aynı hassasiyeti kendisine ya da bir başkasına göstermediğini, aynı anlayışı kendisinden ya da bir başkasından esirgediğini gördüğünde karşısındakini yargılamaya başlar!

Aslan Burcu Dar Fikirli Olanları Yargılar!

Zodyak’ın en açık fikirli en hayal gücü geniş burçlarından biri olan Aslan burcuna mensup insanlar, her zaman en ilerisini hayal eder. Egosunun yüksek olması ve kendisinin şımarık olması dolayısıyla hem kendisini hem de etrafındaki insanları en iyisini elde etmek için ölümüne zorlar. Her şeyin en iyisine en güzeline sahip olmak ister. Bu nedenle dar fikirli olan, geniş düşünemeyen, yokluk ve sefalet içinde kıvranan fikirleri olan kim varsa hepsini yargılar!

Başak Burcu Kişisel ve Çevresel Temizliğinden Yoksun Olanları Yargılar!

Zodyak’ın temizliğe en düşkün burcu olan Başak burcuna mensup insanların titizlikleri dillere destandır. Planlı ve düzenli olmaları, kendilerinin ve yaşadıkları yerin temizliğine dikkat etmeleri takdire şayan olsa da günümüzde herkesin aynı hassasiyete sahip olmaması da bir gerçek. Bu nedenle Başak burcu, karşısında kişisel temizliğine dikkat etmeyen ya da çevresel temizliğe hassasiyet göstermeyen herkesi yargılar!

Terazi Burcu Kaba Olanları Yargılar!

Zodyak’ın en kibar burcu olan Terazi burcuna mensup insanlar, dış ilişkilerine çok önem verir. Dışarıdan nasıl göründüğü, kibarlığı elden bırakıp bırakmadığı, kimseyi kırıp kırmadığı gibi konular onun için hayati önem taşır. Kendisi diplomasinin şık ve naif bir temsilcisidir. Bu nedenle saçma sapan konuşan, kabalık yapan, karşısındakilerin hassasiyetine dikkat etmeyen herkesi yargılamaktan geri durmaz! Önce medeniyeti ve kibarlığı kucaklar!

Akrep Burcu Sadık Olmayanları Yargılar!

Zodyak’ın gerçeklere en düşkün burcu olan Akrep burcuna mensup insanlar, kirli oyunlardan pek hazzetmez. Adil, dürüst ve sadık olmanın karşılıklı güven duymanın kıymetini bilir ve o şekilde davranmaya çalışır. Kendisi böyle olduğu için sosyal çevresinden de aynısını bekler, aradığını bulamayınca da sadık olmayan herkesi yargılar’

Yay Burcu Dolu Tarafı Görmeyenleri Yargılar!

Zodyak’ın umutlarına en bağlı burcu olan Yay burcuna mensup insanlar, karamsar düşüncelerden uzak durmaya çalışır. Yay burcu için umutsuz durum yoktur, her şey ve herkes kurtarılabilir. Bunun dışında düşünen ve davranan herkes Yay burcunun yargılamasına maruz kalacaktır. Umutsuzluk kucaklanması gereken değil, yargılanması gereken bir durumdur!

Oğlak Burcu Gereksiz Harcamalar Yaparak Para Savuranları Yargılar!

Zodyak’ın en disiplinli burcu olan Oğlak burcuna mensup insanlar, bu disiplini hayatlarının her alanında kullanabilirler. Bazılarını bunu evinin ekonomisinde uygulamayı tercih eder. Oğlak burcu parayı tutmayı ve onunla oynamayı iyi bilir, bu nedenle herkesin de bunu kolaylıkla yapabileceğini düşünür. Ama bu büyük bir yanılgıdır. İnsanların parayı tutmak bir yana, har vurup harman savurduklarını fark ettiği zaman bu durumu sabaha kadar yargılamaktan çekinmez!

Kova Burcu Hakkını Aramayanları Yargılar!

Zodyak’ın toplumsal olaylar karşısında duruşunu belli etmekten kesinlikle çekinmeyen burcu olan Kova burcuna mensup insanlar, her olayda fikirlerini dile getirir. Güçlü duruşu ve mücadeleden çekinmeyen haliyle kendi özgürlükleri ve hakları için savaşabilir. Bunu yapmayanları gördüğünde ise kendisini tutamayabilir. Karşı komşusunun yaptığı gürültüye, iş arkadaşının yaptığı baskıya, göz göre göre hakkının yenmesine ve benzeri zorbalıklara uğrayıp da sesini çıkarmamayı tercih edenleri yargılar!

Balık Burcu Bencil Olanları Yargılar!

Zodyak’ın en merhametli burcu olan Balık burcuna mensup olanlar, genelde kendilerini düşünmez. Başkalarını da düşünür ve onlar için de bir şeyler yapar. Bu nedenle sadece kendisini düşünen ve başkaları için kılını kıpırdatmayan insanları sonunda kadar yargılar!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir