Burçların Aşk Sabıkaları!

Astrolojide her burcun belli başlı kusurları vardır. Karakterlerinden ötürü hayatla ve insanlarla etkileşimleri birbirinden farklıdır. Birlikteliklerinde kendilerine özgü hatalar yaparlar. Kiminin aşk sabıkası kabarık, kimininse hafif suçları kapsar. Eğer uyumları düşük biriyle beraber olurlarsa sorunlar daha da büyür. Hayatlarına yeni birini sokmak için sevgili adaylarını değerlendirenler aşağıdaki listeyi bir inceleyebilir. Bu sayede beklentilerine göre partner seçerken bir fikir edinebilirler.

Koç: Kavga Çıkarıp Moral Bozması

Aşk yaşamında coşkulu, ateşli bir partnerdir Koçlar. Enerjik ve sosyal bir sevgili olurlar. Öte yandan fazla içgüdüsel ve hararetli tavırlarının olumsuz yönleriyle öne çıkarlar. Koçların karşısında kim olursa olsun öfkelerini yansıtmaktan çekinmezler. İrili ufaklı meselelere sinirlenip kavga çıkarırlar hemen. Asabiyetleriyle sevgililerinin moralini kısa sürede sıfıra indirirler. En romantik dakikaların bile büyüsünü bozarak ilişkinin tadını bozarlar.

Boğa: Sürekli Evde Takılmak İstemesi

Zodyak’ın en ilgili ve sadık kişileri arasındadır Boğa burçları. Aşkın hakkını vererek masal gibi bir ilişki yaşatırlar partnerlerine. Bu pozitif yönlerine karşın durağan yaşam tarzları herkese uymaz. Asosyal olup evden dışarı çıkmayı pek tercih etmezler. Özellikle hava ve ateş grubundan biriyle birlikteyseler ilişki sıkıcı bir hal alır. Sürekli evde takılmak istemeleri karşı tarafı bunaltır. İçe dönük ve evcimen kişilikleriyle flörtlerinin enerjisini düşürürler.

İkizler: Sevgiliye Sadık Kalmaması

Tatlı serseri kıvamında bir çekiciliği olan İkizler burçlarının aşk sabıkası yüksektir. En büyük suçları sadık kalmayı becerememeleridir. İlişkileri çok iyi gidiyor gibi görünürken başkalarıyla gizlice flört edebilirler. Aynı anda birkaç kişiye umut verdikleri sık görülür. Partner seçiminde kararsızdırlar. İki adaydan birini seçtiklerinde akılları diğerinde kalır. Aşkından ölüyor gibi görünseler de bir gün sonra flörtlerini terk edebilirler.

Yengeç: Tripleriyle Bunaltması

Pasif agresif kişilikli Yengeçler son derece alıngan ve hassastır. İnişli çıkışlı ilişkilere gelemezler. İstikrarlı, şefkatten şımartılacakları birliktelikleri tercih ederler. Bir Yengeç insanıyla çıkıyorsanız ona karşı nazik, aşırı ilgili ve ince düşünceli olmalısınız. Aksi takdirde size trip yapar, surat asarlar. Kabahati her zaman karşı tarafa atar, objektif bir şekilde özeleştiri yapamazlar. İlişkileri genelde fazla alıngan ve duygusal kişilikleri yüzünden biter.

Aslan: Alaycılığı Abartıp Sevgilisini Küçük Düşürmesi

Kendine sürekli eğlence malzemesi arayan Aslanlar, ilişkilerine de bu alışkanlığını yansıtır. Sevgilileriyle keyifli, sosyal, hayatın içinde bir ilişki yaşayıp pozitif enerji saçarlar. Onlarla flört ederken sıkılmak mümkün değildir ancak egoları zaman zaman sorun çıkarır. Sırf kendilerini eğlendirmek için alaycılığın dozunu kaçırırlar. Partnerlerini bile mizah malzemesi yapıp başkalarının yanında küçük düşürürler. Aynı şey kendilerine yapılırsa çok bozulurlar.

Başak: Eleştirileriyle Flörtünün Öz güvenini Düşürmesi

Bu burçlar bazen o kadar önemsiz detayları takıntı yapar ki hayatı kendilerine de zehir ederler. Birlikteliklerinde mükemmellik arayıp, flörtlerinin kusurlarını sorun ederler. Aşkın verdiği mutluluğun tadını çıkarmaz, eleştirileriyle sevgililerinin keyfini kaçırırlar. Başaklar bir süre sonra bu negatif yönleriyle flörtlerinin özgüvenini kaçırmaya başlarlar. Sürekli kusur arayan bir sevgiliyle uzun ilişki yaşamayı kimse ister sonuçta.

Terazi: Kararsızlığıyla Senelerce Evliliği Ertelemesi

Hayatın akışı içerisinde sık sık kararsızlığa düşer Teraziler. Alışverişlerinden tutun da alacakları büyük kararlarına hep bir ikilemde bulurlar kendilerini. Yakın çevrelerini de bu yönleriyle bunaltırlar. Küçük meseleler için bile 40 saat düşünen Terazi burçları, evlilik için bir türlü adım atamaz. Yıllarını geçirdikleri flörtlerine bu sorumluluğa hazır olmadıklarını söylerler. Bu kararsızlıkları yüzünden senelerce evliliği erteler, partnerlerini oyalarlar.

Akrep: Kıskançlığıyla Flörtüne Hayatı Zehir Etmesi

Akrepler  insanların belirgin tavırlarına değil karanlık yönlerine odaklanır. Basit bir sözden, bir bakıştan veya imadan yüklü anlamlar çıkarırlar. Ufak tefek detayları paranoyakça inceleyip kuruntu yaparlar. Şüpheci burçlar arasında başı çeker, fazla kıskanç bir sevgili olurlar. Flörtlerini arkadaşlarından bile kıskanırlar. Birliktelikleri boyunca kaygılarını flörtlerine açıp hesap sorarlar. Kıskançlıkları bazen çığırından çıkar ve sevgililerine hayatı zehir ederler.

Yay: Düğüne Doğru Nişanlısını Terk Etmesi

Yaylar ilişkilerinde aşk sabıkaları birikmiş burçlardandır. O neşeli, güler yüzlü kimliklerinin ardında umursamaz ve geniş bir partner yatar. Maymun iştahlarıyla beraberliklerini kısa sürede tüketirler. İlk görüşte başlayan aşkları, zaman içerisinde büyüsünü yitirir. Evliliğe son derece mesafeli kişilerdir Yaylar. Zar zor biriyle hayatlarını birleştirmeye ikna edilirler. Bir süre sonra talihsiz bir karar aldıklarını düşünüp düğüne doğru nişanlılarını terk edebilirler.

Oğlak: Ayda Yılda Bir Sevişmesi

Ağırbaşlı kişiliğiyle tanınan Oğlaklar, sadık ama ilgisi düşük bir sevgilidir. Onlardan romantik bir prens/prenses çıkaramazsınız. Özellikle toplum içerisinde tavırlarına çok dikkat eder, flörtleriyle bile fazla samimi görüntü vermezler. Sınırlı bir cinsel potansiyelleri olup şehvetleri düşüktür. Kafalarını iş dünyalarına fazlasıyla odakladıkları için sekse yeterince konsantre olamazlar. Birlikteliklerinde en büyük problemdir bu durum. Ayda yılda bir sevişerek flörtlerinin şehvetini düşürürler.

Kova: Sevgilisinin Mesajlarına Yanıt Vermemesi

Tatmin olması zor bir kişiliği olan Kovalar, ilişkilerinde umduklarını kolay elde edemez. Başkalarını heyecanlandıran romantizm kıvılcımları, bu burçları etkilemez. Aşk karnelerinde notları ortalama değerlerde gezer. En büyük kusurları partnerlerine yeterince ilgi göstermemeleridir. Her gün sevgiliyi aramayı manasız bulan Kovalar, mesajlaşmadan sıkılıp cevap vermemeyi tercih eder bazen. Yazışmaktan keyif alan flörtleri ise Whatsapp’ta mavi tıkı bir türlü göremeyince moral bozukluğu yaşar.

Balık: Eğlence Ortamında Bunalıma Bağlamak

Yakın çevresinde uzaklara dalmasıyla meşhur olan Balıklar, hep bu gezegenin dışında gibidir. Duygusal iç dünyaları karmaşık bir akvaryum gibidir. Farklı hisleri iç içe geçmiştir. Değişken ve bulanık ruh halleri, aşk hayatlarına olumsuz yansır. Çok mutlu görünürken bir anda karamsarlaşabilirler. Flörtleriyle eğlenmeye gittikleri bir ortamda bunalıma bağlarlar. Bu kasvetli halleri ilişkilerine negatif bir etki yaratır ve flörtlerini kendilerinden uzaklaştırırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir