Burçların Affetmekte Zorlanacağı Konular!

Hayatta her şey her zaman affedilemeyebilir. Affedilebilecek konular vardır, affedilemeyecek konular vardır. Bazı şeyler haddinden fazla acı verdiği için, affedilmek istense de affedilemez. Bunda anlaşalım öncelikle. Sonra da gel bakalım, hangi burç hemen affedemese bile neyi affetmeye çalışırken çok zorlanırmış, beraber öğrenelim.

Cesur Koç Burcu

Koç burcu coşkuludur, çok hareketlidir, çocuk gibidir ama bir o kadar da cesur ve dürüsttür. Konu ne olursa olsun yüzleşmekten, karşı karşıya gelmekten, gerekirse mücadele etmekten kaçınmaz. Bu nedenle Koç burcunun affetmekte en çok zorlandığı konu sevgilisinin ondan telefonda ayrılmasıdır. Yüz yüze konuşmak, hesaplaşmak, helalleşmek varken telefonda konuşurken ayrılmak ya da daha kötüsü mesajla ayrılmak kadar korkakça bir yaklaşımda bulunulması Koç burcunu üzer.

Güvenilir Boğa Burcu

Boğa burcu dürüsttür, sadıktır, sevdiği ve saygı duyduğu şeylere sadakatle bağlıdır ve dolayısıyla arkadan iş çevirmek ona göre değildir. Sağduyulu Boğa burcunun affetmekte en zorlanacağı şey ona bile bile yalan söylenmesidir. Uysal, sakin, sahiplenici Boğa burcu etrafındaki herkese olabildiğince açık ve şeffaf davranır. Bu nedenle o bu kadar dikkatliyken sevdiği insanların onun gözlerinin içine baka baka yalan söylemesi Boğa burcunu hırpalar.

Çabuk Sıkılan İkizler Burcu

İkizler burcu çok konuşur, dedikodu da yapar, karşısındakine fenalık getirene kadar hayat hikâyesini de anlatır ama kesinlikle kötü niyetli değildir. Onun doğası bilgiyi bulup onu paylaşmak üzerine işler. O sadece kendisine biçilen rolü oynar. O bu kadar hevesliyken ve herkesin her işe koşarken affetmekte en çok zorlanacağı şey arkadaşı bildiği insanların onu yalnız bırakmasıdır. İkizler burcu yalnız bırakılmayı kendisine yediremez.

Korumacı Yengeç Burcu

Yengeç burcu korumacıdır, duygusaldır, etrafındakilere hemen kıymet verir ve onlara çok kolay bağlanır. Anaç Yengeç burcu, elinden gelse sevdiği herkesi kalbinin içinde saklar. Yapmaları yüzleşmeleri gereken her şeyi kendi üstüne alır, kimsenin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmaz. Bu nedenle empatik Yengeç burcunun affetmekte en çok zorlanacağı şey onun sevdiği insanların canının yakılmasıdır. Kendini bitirmek istiyorsan Yengeç’in sevdiklerine dil uzatman bile yeter!

Kendini Beğenmiş Aslan Burcu

 

Aslan burcunun narin bir egosu vardır, o hep sevilmek, övülmek, öne çıkarılmak ister. Yaptıkları konuşulsun, etkileyiciliğine hayran kalınsın, otoritesi takdir edilsin ister. Bu durumda affetmekte zorlanacağı şeyi tahmin etmekte pek de zorlanmamıza gerek kalmıyor. Saçma şakalarla grup içerisinde küçük düşürülmek, lider ruhlu Aslan burcunun egosunu zedeleyeceği ve gereken saygıyı görmediğini düşündüreceği için affetmekte en çok zorlanacağı konu olacaktır.

Huzursuz Başak Burcu

Başak burcu evhamlıdır, sürekli düşünür, olumsuz ne kadar olasılık varsa hepsini tek tek gözden geçirir. Ortaya bir ürün, bir proje, bir sunum koyacağı zaman günlerce gecelerce tek tek planlayarak üstünde çalışır. Bunca emeği döktükten sonra alacağı geri dönüş onun için çok önemlidir. O hiçbir zaman çok iddialı değildir ama buna rağmen takdir görmemek onu çok üzer. Affetmekte çok zorlanacağı şey ise ürettiği şeyler hakkında alacağı negatif yorumlar olacaktır.

Kararsız Terazi Burcu

Terazi burcu adildir, barışçıldır, ortamda bir sıkıntı çıkarsa hemen arabuluculuğa savunur. Her şey sonuçlandığında kimseyi üzmemiş olmak için elinden geleni yapar. Durum böyle olunca, ince düşünceli ve kibar Terazi burcu insanının affetmekte en çok zorlanacağı konuların başına anlamadan dinlemeden reddedilmek gelir. İnsanlar için bu kadar uğraşıyor ve köprüler kurmaya çalışıyorken, onlardan aynı karşılığı görememek zarif Terazi burcunu hayal kırıklığına uğratır.

Şüpheci Akrep Burcu

Akrep burcu çok dikkatlidir ve gördüğü şeyin ardından ne olduğunu çok merak eder. Bu nedenle etrafındaki her şeyden şüphelenir ve kimseye çabuk güvenmez. Elinden geldiğince etrafındaki herkesin davranışlarını ve geri kalan her şeyi irdelemeye ve araştırmaya çalışır. O bu kadar önlem almaya çalışıp, dürüstlüğe önem verirken yakın gördüğü birinin onu kazıklamaya çalışması Akrep burcunun pek de kolay affedemeyeceği bir durumdur.

İyimser Yay Burcu

Yay burcu meraklıdır, öğrenme ateşi çok yoğundur, her yeri görmek, her mekâna gitmek, herkesle tanışmak, her şeyi bilmek ister ama bunları yaparken kimseye bir zararı dokunmaz. Yay burcu insanı cana yakındır, dobradır, sohbeti çok tatlıdır, çocukla çocuk büyükle büyük olmasını bilir, çok enerjiktir. O insanlara bu kadar anlayışlı davranırken ve herkese elinden geldiğince emek vermeye çalışırken, kendisine zalim davranılması onun çok zor affedeceği bir davranıştır. Yay burcunun en sevmediği şey birinin masum gülüşünün yüzünde soldurulmasıdır.

Acımasız Oğlak Burcu

Oğlak burcu ciddidir ve her anlamda tam bir profesyonel gibi davranır. Geleneksele çok bağlı olan ve bu nedenle biçilen rollerden çıkamayan Oğlak burcu için saygın görünmek, büyük adam olmak çok önemlidir. Oğlak burcunun en zor affedeceği konu birinin onu manipüle etmeye çalışmasıdır. Karşısındaki daha böyle bir şeye niyet ettiği anda anlayan Oğlak burcu, olayı her zaman tersine çevirebilir ve karşısındakinin ava gitmeden avlayabilir!

Mesafeli Kova Burcu

Kova burcu en dürüst burçlardan biridir. Olduğu gibidir, açık sözlüdür, kimse için kendisini eğip bükmez. Neyse odur. Kimseyi yargılamaz, açık fikirlidir ve herkesi yargılamadan dinleyebilir. İsteyen yanında kalsın, istemeyen ondan kilometrelerce uzak dursun ister. Yapmacıklığa, yalana, gereksiz samimiyete hiç gelemez. O bu kadar açık ve şeffaf iken kendisine bir öyle bir böyle konuşanları ve iki yüzlülük yapanları kolay kolay affedemez.

Hayalperest Balık Burcu

Balık burcu yaratıcıdır, romantiktir, bir iş yaparken ona kalbini verir. Ruhuyla, sezgileriyle hareket eder ve yaptığı şeyleri idealize etme eğilimindedir. Hayal gücü yüksek bir birey olduğu için genel olarak sanatla uğraşır ve sürekli olarak üretim halindedir. O kendisini bu kadar kaptırıp ortaya ruhundan kopan parçalar çıkardığında en azından tebrik edilmeyi bekler. Ancak aksine karşısındaki kişiler tarafından fazla kritize edilirse işte bunu çok zor affeden bir yapıya sahiptir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir