Burçların 30 Yaşından Önce Evlerine Alması Gereken Eşyalar

İster 20 yaşında ol, istersen 25! Hepimiz bir gün 30 yaşına gelecek, farkında olmadan o olgunluğa ulaşacağız. Tabii içimizde her zaman büyümeyen bir çocuk kalacak, o apayrı bir konu. Fakat karakter özelliklerine göre bu yaşa gelmeden önce mutlaka evine alman gereken eşyayı biliyor musun? Hemen okumaya başla, sana özel eşyanın ne olduğunu öğrenmekten geri kalma!

Koç

Bol yağlı, şekerli ve baharatlı besinlere bayılan Koç’un aldığı kalorileri yakması gerek! Bu yüzden sürekli olarak sağlığına dikkat etmeli, aldığın kiloları kolay bir şekilde verebilmelisin. Tabii bunun için spor yapman şart! Spor aletlerini evde tutman demek aslında daha kolay çalışman anlamına geliyor. Koşu bandı, pilates topu, dambıl için evinin ayrı bir odasını düzenleyebilirsin. Ayrıca uyumadan önce fazla gelen enerjini atmak için de meditasyon yapabilirsin.

Boğa

Tutarlılık, Boğa’nın anahtarıdır. Lezzetli, ağır ağır pişirilmiş bir yemeğin tadına asla doyamıyorsun! Sıcak, samimi, geniş mutfaklı evlere bayılıyorsun. Doğal yaşamı ne kadar seviyorsan sosyallik de senin için o kadar önemli, ancak kalabalık sofralardan aldığın keyfe diyecek yok! Hem kendine hem de arkadaşlarına lezzetli yemekler pişirmek, saatlerce süren sofra sohbetlerini daha da keyiflendirmek için evine dekoratif bir masa takımı alabilirsin!

İkizler

Etkileyici doğan ve pozitif enerjin ile tanınıyor, farklı farklı kitaplar, dergiler okuyarak, kimsenin bilmediği sitelerde gezinerek bilgi açlığını gideriyorsun. Hal böyleyken hem dekoratif hem de sevdiğin tüm kitapları elinin altında bulundurabileceğin harika bir kütüphane hiç de fena olmaz değil mi? Düşünsene yerden tavana kadar uzanan, gezip gördüğün yerlerden aldığın kitaplar, dergiler, hatta broşürleri bile saklayabileceğin koskocaman bir oda. Dokunuşlarınla birlikte yaratıcı ruhuna çok iyi geleceğine eminiz!

Yengeç

Sudan uzak yaşayabilmen mümkün değil! Kendini kötü hissettiğin anlarda, duygusal buhranlarda, kırıldığını hissettiğin zamanlarda keyif yapabileceğin, tüm negatif enerjinden arınabileceğin derin ve rahat bir küvet sence de harika olmaz mı? Düşünsene aromatik yağlar ile doldurduğun, yanına en sevdiğin kitabını aldığın bir küvette keyif yapmak herhalde paha biçilemez! Evinde favori alanının burası olacağına eminiz!

Aslan

Hayatının merkezinde eğlence olmalı ve tabii ki onda da en çok dikkat çeken kişi sen olmalısın! Etkileyici, görkemli ve gösterişli bir Aslan’ın evinde mutlaka bulunması gereken eşyalardan biri de kesinlikle Karaoke Seti. Düzenleyeceğin partilerde kendini ön plana çıkarabileceğin, sesin ve dans şovlarınla gecenin starı olabileceğin bu harika aleti aldığın anda bile bir merhaba partisi düzenleyebilirsin!

Başak

Sabırlı ve analitik Başak’ın hayatında beklenmedik bir olay olduğu zaman darmadağın olur ve kendini toparlamak için her şeyini tekrardan düzenlemek ister. Baştan aşağıya tüm evinde temizlik yapar, fazla eşyalarını çöpe atar, yerine yepyeni saklama kutuları ve dolaplar alır. Evinde düzenlemeye, her şeyin derli toplu olmasına ekstra özen gösterdiğin için, kendine yepyeni bir saklama alanı yaratabilirsin!

Terazi

Dünyayı dekore etmeyi seven Terazi, kendini süslemeye de bayılır! Kıyafetlerini, takılarını, ayakkabılarını, çantalarını, hatta yatak odasındaki süs eşyalarını saklamak ve orayı yeniden dekore etmek için bir gömme dolap alabilirsin. Gömme dolabının yakınında bol ışıklı, tüm aksesuarlarını göz önüne serebileceğin bir makyaj masası da hiç fena olmaz doğrusu!

Akrep

Tıpkı gece ve gündüz gibisin sevgili Akrep. Gündüzleri sezgilerin kuvvetli bir şekilde hareket ediyor, geceleri ise yalnız kalıp kendini tüm negatifliklerden korumak istiyorsun.  Kimi zaman dışa dönük, kimi zaman içine kapanık, kimi zaman da etrafındaki olaylara karşı aşırı duyarlı oluyorsun. Deşarj olmak, kendi sessizliğine çekilmek ve yeniden canlanmak için kendini dışarıdaki her şeyden sıyırmak istiyorsun. Bunun için kendine koyu renk bir perde alabilirsin!

Yay

Maceraperest, farklı kültürlere meraklı ve seyahat etmeyen bayılan Yay, evinde de bu özellikleri taşıyan eşyalar bulundurmayı çok sever. Çıktığı seyahatlerde evi için mutlaka biblolar alır, magnet almadan dönmez ve evini otantik bir tarzda dekore eder. Tarihin gizemlerinden ilginç noktalar yakalayan Yay, kendi dünyasını yaratmak için yaşar. Geçmiş yüzyıllardan kalma sandıklar ile hem evini dekore edebilir hem de maceraperest ruhunu doyurabilirsin.

Oğlak

Çalışkan, disiplinli, sorumluluk sahibi ve azimli olduğunu duymaktan sıkılmış olabilirsin, ancak bu özellikler seni sen yapan noktalar! Karakterinin baskın özellikleri seni olgun ve profesyonel biri haline getiriyor. Sadece akşamları bile olsa evini aynı zamanda ofisin gibi kullanıyorsun. Alacağın bir çalışma masası ile sorumluluklarını artırabilir, yepyeni projelere imza atabilir, başarına başarı katlayabilirsin!

Kova

Sıra dışı, zaman zaman tuhaf, bireysel, bağımsız Kova, kaliteli stereo ya da bluetooth özellikli bir hoparlör mutlaka almalı! Teknoloji ile aranın iyi olması sayesinde senin için en uygun hoparlörü bulabilir, dilediğin müziği istediğin kalitede dinlemene yardımcı olabilirsin. Üstelik bluetooth aldığın takdirde bu hoparlörü gittiğin her yere yanında götürebilirsin!

Balık

Duygusal ve merhametli Balık’ın evinde bir akvaryum olunca kendini çok daha iyi hisseder! Görsel sanata ve müziğe olan merakın ile tanınıyor, romantikliğin ile çığır açıyorsun. Akvaryumun karşısına geçip onu saatlerce izleyebilir, bambaşka dünyalara dalıp giderek hayal gücünü ve sanatını konuşturabilirsin!

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir