Burçları Yeni İlişkilere Heveslendiren Şeyler Nedir?

Daha çok yaz mevsiminde sevilen ve elde etmek için çok uğraşılan yeni ilişkiler, maalesef kış mevsiminde pek rağbet görmüyor. Bunun nedenini kışın herkesin kabuğuna çekilmesiyle bağdaştırabiliriz. Belki de insanlar aradığını bulamadığı için yeni ilişkilerden uzak durmaya çalışıyorlar. Kışın bastırmasıyla evine kapanan bu insanları yeni ilişkiler peşinde koşmaya heveslendirecek şeyler neler olabilir?

Atılgan Koç Burcu

Yalnızken de eğlenebilen Koç burcu, bir ilişkiye birine ihtiyaç duyduğu için başlamaz. O zaman kendisine yetebilir. Bu konuda bir anlaşalım öncelikle. Çocuksu Koç burcu insanı kaç yaşına gelirse gelsin, yeni oyunlar, yeni maceralar, yeni atılımlar peşinde olacaktır. Onun sevdiği şey bu mücadelenin ruhunda uyandırdığı duygulardır. Bu nedenle yeni bir ilişkiye de yaşanabilecek eğlenceli ihtimalleri ve atılabileceği yeni maceraları düşünerek başlar.

Sadık Boğa Burcu

Boğa burcu derken, rahatına düşkün olan, keyfini bozmak istemeyen insanlardan bahsediyoruz. Bunları kolay kolay konfor alanlarından çıkarmak mümkün olmuyor. Kendi düzenine âşık Boğa burcu insanı kendi alanında, kendi istediği şekilde var olmayı istiyor. Onu yeni bir ilişkiye heveslendirecek şey yeniden birine güvenebilme ihtimali olacaktır. Birine kalbini açabileceğini, o güzel güven hissini ve istikrarlı hali hatırladığında yeni bir ilişkiye de açık olacaktır.

Keyif Peşinde İkizler Burcu

Hareketli İkizler burcu, kolay kolay bir ilişkide olmaya yanaşmaz. Onun için bunun yazı kışı yoktur. O eğlencesine bakmak ister, çeşitliliği sever, farklı insanlarla görüşmek, yeni insanlar tanımak ister. İkizler burcunu yeni bir ilişkiye heveslendirecek şey eğlencesine suç ortağı bulma ihtimalidir. Aynı şeylerden keyif alacakları, yeni şeyleri beraber denemekten çekinmeyeceği birini bulduğunda bu işe girebileceğinden emin olur!

Sevecen Yengeç Burcu

Fedakâr Yengeç burcu için sevgi ve aşk hayat amacının üst sıralarında bulunur. İçinde sevgi olmayan aşk olmayan, kolektife faydası olmayan hiçbir işe girişmez. Çok verici bir burç olduğu için kimseden bir şey de beklemez. Duyarlıdır, duygusaldır, kimseye zahmet vermek istemez. Ama onu da yeni bir ilişkiye hatta aşka heveslendirecek şey, onun istemesinde gerek kalmadan arkasını kollayacak ve onun için orada olacak birini bulma ihtimalidir.

Aktif Aslan Burcu

Eğlenceli Aslan burcu insanı, ortamlarda olmayı ve göz önünde bulunmayı çok sever. Aslan burcu insanı genelde insanların onun yanında ya sönük kaldıkları ya ondan faydalanmaya çalıştıkları ya da onun üstüne çıkmaya çalıştıkları gibi bir düşünceye sahip olduğu için kendisine bu noktada ayak uydurabilecek birini arar. Bu nedenle onu yeni bir ilişkiye heveslendirecek şey başkasının enerjisi ile birleşme ihtimalidir.

Seçici Başak Burcu

Titiz Başak burcu, hayatındaki her konuda fayda odaklıdır. Çalışkandır ve her zaman elinden gelenin en iyisini yapar. İlişkilere de rasyonel bakar. Her fırsata atlamaz. Yeni bir ilişkiye hevesleneceği zaman da bunun düzgün gördüğü biriyle olmasını ister. Standartları yüksektir, öyle herkesle flört etmez. Onu heveslendiren şey kaliteli biriyle tanışıp bu yeni birinden yeni şeyler öğrenmek, yeni ufuklara yönelmektir.

Huzur Arayan Terazi Burcu

Uyumlu Terazi burcu insanı, girdiği ortamda ilgiyi üstüne çekmeyi bilir. Hem görünümünde hem davranışlarında şıktır. Nerede ne söylemesi gerektiğini bilir, gönül almayı bilir. Hayatının her alanında denge ve ahenk arayan Terazi burcunu yeni bir ilişkiye heveslendirmek o kadar da zor değildir. Bu işe diğer burçlar kadar çekimser bakmaz. Onun heveslenmesi için bir parça romantizm görmesi bile yeterli olacaktır.

Araştırmacı Akrep Burcu

Gizemli Akrep burcu, hobi olarak bile bulmaca çözer. Hayatındaki insanlar da onun için bir bulmaca demektir. Özellikle ufukta yeni bir ilişki gördüğü zaman gözlerinin içi parlar. Çünkü o noktadan itibaren stratejisini kuracak, taktiklerini belirleyecek ve saldırıya geçecektir. Akrep burcunu yeni bir ilişkiye heveslendirecek şey odaklanacağı yeni bir uğraş bulma ihtimali olacaktır.

Meraklı Yay Burcu

Şanslı Yay burcu insanı, bu şansını hayatının her alanına yaymanın peşindedir. İlişkilerden yana da şanslı olmayı bekler ve karşısına kendisine uygun insanların çıkmasını ister. Her zaman iyimser olan, iç motivasyonunu sağlamaya çalışan Yay burcu işler yolunda gitmediğinde de bu durumu dünyanın en büyük problemi haline getirmez. Onun için yaşadığı her şey öğrenmek için yeni bir fırsattır. Onu yeni bir ilişkiye heveslendirecek en önemli şey de dünyaya bir başkasının gözünden bakabilme ihtimali olacaktır.

Olgun Oğlak Burcu

Her işte ciddi olan Oğlak burcu için yeni bir ilişkiye başlamak da ciddi bir durumdur. Hayatındaki her şeye şirket kurarmış gibi yaklaşan Oğlak burcu insanı, gönül ilişkilerine yakın durmamak için elinden geleni yapar. Dikkatini dağıtacak şeyleri her ne kadar kendisinden uzak tutmaya çalışsa da onu da yeni bir ilişkiye heveslendirecek şey bu durumu büyüyecek ve güçlenecek yeni bir fırsat olarak görmesi olabilir.

Sıra Dışı Kova Burcu

Mesafeli Kova burcu, çok da yeni ilişkilere girmek derdinde olan biri değildir. O özgür ruhlu bir birey olduğu için bağımsızlığını çok sever ve yalnızlığını sarıp sarmalar. Yalnız kalmak da onun için sorun değildir, arkadaş canlısı olduğu için istediği zaman yanında birini bulabilir. Buna rağmen onu yeni bir ilişkiye heveslendirecek şey, gelen ilişkinin tahmin edilemeyecek birçok sürpriz barındıran bir potansiyeli olduğuna inanması olacaktır.

Kucaklayıcı Balık Burcu

Hayalperest Balık burcunun sevdiği kadar sevilsek yeter! Onun zaten bir ilişki için heveslenmesine gerek yoktur. O da yeni bir ilişkiyi kapının girişinde bekler. Sınırsız seven ve sevdiği kişi için fedakârlıklar yapmaktan hiç çekinmeyen Balık burcu insanının en büyük hobisi sevmek ve sevilmektir. Böyle birinin de bir ilişkiye sıcak bakması için herhangi bir motivasyona ihtiyacı yoktur.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.