Burçları Nasıl Hayal Kırıklığına Uğratırsın?

Herkesi her zaman mutlu etmek istersen, her seferinde hayal kırıklığına uğrayan sen olursun. Çünkü böyle bir şey genel olarak mümkün değil. Ne yaparsan yap insanları mutlu edemezsin. Mutluluk içeriden gelmelidir. Üstelik tüm enerjinle kendini mutlu etmeye çalışmalısın. Herkesi her zaman mutlu edemezsin! Bunda anlaşalım. İnsanlara en kolay yaşatabileceğin duygu hayal kırıklığıdır. Biz de bu içeriğimizde kimseyi hayal kırıklığına uğratmamak için bir rehber oluşturalım istedik. Gel bakalım, hangi burçlarla iletişim halindeyken nelerden uzak durmalısın, beraberce öğrenelim!

Koç Burcuna Boş Atıp Dolu Tutmaya Çalışırsan

Mücadeleci Koç burcu, hemen her konuda savaşmaya hazır olmasıyla bilinir. Onun hazırlık yapmasına bile gerek yoktur. O capcanlı ruhu konu ne olursa olsun, o tartışmayı kazanmasını sağlayacak bir yola yönlendirir onu. Yalan söylemez, dürüsttür, söylediği şeyin içini doldurur ve edebi ile tartışır. Onun karşısında boş konuşursan, boş atıp dolu tutmaya çalışırsan, konuşmalarının altını doldurmazsan onu hayal kırıklığına uğratırsın.

Boğa Burcuna Söylediğin Şeyi Yapmazsan

Bir Boğa burcu için en önemli şey güvendir. O, sadık bir insan olduğu için karşısındaki insanların da sadık ve güvenilir olmasını bekler. Eğer sen onun güvenini boşa çıkarırsan, onu kaybedersin. Değişimi sevmediği için, gerçekleşmeyen konulara adapte olması çok uzun sürer. Belki de asla adapte olamaz. Ona bir söz veriyorsan, o sözünü yerine getirmelisin. Aksi takdirde onu çok büyük bir hayal kırıklığına sürüklemiş olursun.

İkizler Burcunun Seni Tanımasına Hemen İzin Verirsen

Hemen sıkılması ile ünlü İkizler burcunun hayal kırıklığına uğramamasını istiyorsan onun üstüne fazla düşmemelisin. Açık bir kitap gibi durup da seni okumasına izin vermemelisin. Seni tanımak için biraz uğraşmasını sağlamalı ve kartlarını asla hemen açmamalısın. Seni tanımasına hemen izin verirsen onun için olayın tüm gizemin kaybolur ve soğuyarak ortamdan uzaklaşır.

Yengeç Burcuna Yanlış Anlaşılmaya Müsait Bir Şey Söylersen

Alıngan Yengeç burcu insanı, her söylediğinin altında başka bir anlam aramaya çok müsaittir. Bu nedenle sen iyi niyetle bile bir şey söylesen o kendince yanlış anlayabileceği bir şeyler bulabilir. Tek bir yanlış kelime kullanırsan seni silebilir. Bu nedenle Yengeç burcu ile konuşurken onun kabuğuna çekilmesini engelleyecek cümleler kurmalı ve kelimelerini gerekirse cımbızla seçmelisin.

Aslan Burcu ile Aşık Atmaya Çalışırsan

Ormanların kralı Aslan burcu ile aşık atabileceğini, onun dengi olduğunu falan düşünüyorsan büyük yanılıyorsun. Hele en az onun kadar iyi olduğunu düşünüyor ve bunu ona da hissettiriyorsan, şimdiden geçmiş olsun. Aslan burcunun egosu senin kendini ona rakip gördüğünü hissederse hemen hayal kırıklığına uğrayarak geri çekilebilir.

Başak Burcunu Kendi Dünyasının Dışına Çekiştirmeye Çalışırsan

 

Şatafatlı, gösterişli yaşamayı ve karmaşayı pek sevmeyen hatta tam aksine iddiasız yaşayan Başak burcu insanı, kendi haline bırakılmayı sever. Sadeliğe yönelen, hayatının her alanında gösterişten uzak duran Başak burcu insanı kendi başına bir cumhuriyet olduğu için tüm verimliliğini kendi hayatını inşa ederken kullanır. Bu nedenle onu kendi kurduğu bu dünyadan çıkarmaya çalışırsan onu hayal kırıklığına uğratırsın.

Terazi Burcuna Arzuladığı İlgiyi Göstermezsen

Yalnız kalmayı sevmeyen Terazi burcu insanının en çok aradığı şey yanında birinin olması ve onun hakkında iyi şeyler düşünmesidir. Dışarıdaki insanların hakkında ne düşündüğünü çok önemseyen ve çok merak eden Terazi burcunun arzuladığı ilgiyi vermezsen onu hayal kırıklığına uğratabilirsin. Yalnız ufak bir uyarı yapalım, bu ilgiyi ona toptan bir şekilde vermemelisin, azar azar vermelisin ki seni tamamen tüketmesin.

Akrep Burcuna Yalan Söylersen

Adeta bir yalan detektörü görevi gören Akrep burcu insanı, güven konusunda inanılmaz hassastır. Onun şüpheci tavrı ve stratejik taktikleri ona söylenmeyen doğruları bir anda bulur. Burnu yalanın kokusunu hemen alır. Bu nedenle kindar bir Akrep burcunu hayal kırıklığına uğratıp onu temelli kaybetmek istemiyorsan ona karşı son derece dürüst ve şeffaf olmalısın.

Yay Burcunun Hevesini Kırarsan

Çocuksu Yay burcunun her zaman yapmak istediği çok şey vardır. Yeni şeyler denemek ister, yeni yerler keşfetmek ister, yeni yemekler tatmak ister, yeni diller öğrenmek ister. Onun kâşif ruhu ona inanılmaz bir öğrenme açlığı verir. Hal böyle olunca hevesi tavan yapar. Eğer sen bu hevesi görmezden gelirsen, onun bu ilgisini küçümsersen yani bir şekilde hevesini kırarsan, hayallerini de kırmış olursun, haberin olsun.

Oğlak Burcunun Saygınlığına Gölge Düşürecek Bir Laf Edersen

Toplum içindeki davranışlarına en çok dikkat eden burç şüphesiz ki Oğlak burcudur. Oğlak burcu ölçülü davranışları ile genel olarak her yerde efendi ve kendini bilen bir kişidir. İş yerinde çalışkan, sosyal hayatında disiplinli, özel hayatında geleneksel biridir. Saygınlığına, profesyonel görünümüne çok dikkat eder. Bu imajını yıkabilecek herhangi bir şey yaparsan bu onu büyük bir hayal kırıklığına yöneltir.

Kova Burcunun İnandığı Şeye Karşı Gelirsen

Muhalif Kova burcu, düşünceleri konusunda çok takıntılıdır. İdealisttir, düşüncelerini çok ciddiye alır ve o yolda yürür. Özellikle toplumsal olaylara duyarlı bir birey olduğu için inandığı şeylerin doğruluğuna yüzde yüz inanır ve kendisini buna adar. Sen onun sosyal çevresinde yer alan biri olarak, düşüncelerini saygı ile onaylamaz hatta ona karşı gelirsen, onu hayal kırıklığına uğratırsın.

Balık Burcuyla İlgili Yargılayıcı Bir Şey Söylersen

 

Doğuştan kendini kurban gibi hisseden Balık burcunu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsan, onu öven, haklılığını onaylayan şeyler söylemen gerekebilir. Balık burcu gerçeklerle yüzleştirilmekten, yaptığı ve düşündüğü şeyler yüzünden yargılanmaktan hiç hoşlanmaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.