Burçları Kullanma Kılavuzu 6: İnatçı Boğalar!

Burçları kullanma kılavuzunun bugünkü kapak konusu Boğa burcu. Sakin ve soğukkanlı bu arkadaşları oturuşundan bile tanıyabilirsin. Konfor düşkünü olmaları, rahat tavırları ve dingin doğası. Peki nasıl anlaşılır bu arkadaşların yapısı? İşte karşında Boğa burcunu anlama kılavuzu!

Dünyaya keyif yapmak için gelen Boğa insanı, yalanı dolanı sevmez, aldatılmaya asla gelmez. Ayağını denk almanda fayda var yani. Gözden çıkardı mı asla tekrar taviz vermez! Gerçeklerle yaşamayı sever, toz pembe bulutlar onu tatmin etmez. Eğri otursa da doğru konuşur. Güven hayatta önem verdiği şeyler listesinde ilk 3’e girer. İlk ikisi de ne mi? Yemek ve seks tabii ki! Amaç karnını doyurmak ya da kazanova unvanı almak değil elbette! Her şey tamamen zevk ve haz için! Uyum sağlayabilir misin?

Biraz maddiyata, paraya fazla önem verir, her şeyin kalitelisini seçer. Bir şeyi satın almak için almaz, asla müsriflik yapmaz. Tabii sana biraz cimri gelebilir. Dünya üzerindeki en zevkli insanlardır. Her şeyin en iyisini o bilir, aksini iddia edeni inadıyla bitirir! Ömür törpüsü mübarek! Sakin kalabilir misin? Biraz da sabit fikirlidir, pek değişim yanlısı değildir. Kafasına koyduğunu yapar, bazen tembellikte fire verir. Son olarak kıskançtır, sevdiğine bağlıdır, sahiplenme konusunda bir dünya markasıdır!

Gelelim Boğa burcunu anlamaya, kılavuzunu yazmaya. Keyif insanı dedik ya en başında, geniş Boğalar darlanmaya gelmez, kısıtlanmayı hiç sevmez. Hele ki zoraki iş yapmak konu olduğunda bağlasan durmaz! Huyuna gideceksin biraz, kavgadan gürültüden uzak duracaksın. Boynuzlarını çıkardığında yalana başvurmayacaksın. Kimseye yan gözle bakmayacak, kalıbının insanı olacaksın. En az onun kadar bağlı, sevdiğine sadık olacaksın. Sırtından havlusunu, önünden yemeğini eksik etmeyecek, sevgini dokunuşlarınla usul usul göstereceksin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.