Burçları Kullanma Kılavuzu 5: Ayarsız Yaylar

Burçları kullanma kılavuzu serimizin yeni bir bölümüyle daha birlikteyiz. Bugün yazımızın başrolünde Yay burcu yer alıyor. Önce bu arkadaşların ne yediğine ne içtiğine biraz bakalım, sonra dize getirip söz geçirmek için neler gerekiyor, maddelerimizi sıralayalım!

Yay burcu insanını sosyal medyadan, Instagram’daki blogger ve traveller’lardan tanırsın. Her fotoğrafta farklı bir yerde, maceraperest ruhu göklerde. Farklı kültürlere merakı, dost canlısı göçebe ruhu, bitmek bilmeyen coşkusu ve her daim iyimser bakış açısı. Bireysel yaşamayı sever, kafasına koyduğunu derinlemesine öğrenmek ister. Bilgiye aç bir yapısı var diyebiliriz aslında. Her zaman daha çok görmek, okuyup zihnine işlemek için adımlar atar, ileri görüşlülüğü sayesinde hayatına anlam katar. Kimseye bağlanmayı sevmez, peşine kuyruk takarak gezmez. Özgürlüğüne pek düşkündür anlayacağın. E kötü tarafları da yok değil tabii. Biraz abartır, düşüncesiz davranır, belki kendisi bile farkında değil fakat oldukça da patavatsızdır.

Şimdi gelelim, yılanı deliğinden çıkarmaya, Yay burcu insanını kullanma kılavuzuna. Yukarıdaki özellikleri topladığımızda aslında karşımıza sıkılmayı sevmeyen, zora gelemeyen, sürekli yenilik ve çeşitlilik arayan bir profil karşımıza çıkıyor, ateşin verdiği elle tutulmaz enerjisi ise onu gerçekten deli dolu biri haline getiriyor. O yüzden avucuna almaya çalışmaktansa uzaktan sevmek her zaman yararına olur. Asla uyumsuz biri değildir fakat 7/24 aynı insanla takılmaktan hoşlanmaz. Cool tavırlarına kanmaz, samimiyet arar. Yani kendin gibi olman, seni her zaman bir adım önde tutar. Kısıtlanmayı sevmez; biraz kurallarını kendine sakla, en azından köprüyü geçene kadar! Tabii depresif tarafını ise bir süre için ortadan kaybetmen gerek. Çünkü Yay dediğimiz bu arkadaş, aslında etrafında iyi enerjiler arayan özgür bir kelebek!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.