Burçları Kullanma Kılavuzu 4: Değişken İkizler

Ele avuca sığmayan, sürekli akış halinde bir zeka düşünün. Bırakın o zihni ele geçirmeyi, anlamanız bile fazlasıyla zor. Fakat tabii ki imkansız değil. Burçları kullanma kılavuzumuzun bugünkü baş kahramanı, rasyonel, çok yönlü, iletişim yeteneği güçlü İkizler burcu insanı. Bakalım bugün neler anlatıyor Zodyak’ın yol göstericisi burçların kılavuzu.

İkizler burcunun kolay bir insan olmasını bekleyemeyiz. DNA’sından mıdır, yönetici gezegeni Merkür’ün doğasından mıdır bilinmez fakat oldukça komplike bir yapısı var. Durduğu yerde durmaz, hiçbir konuya gereğinden fazla takılmaz. Değişime açık olması, onu hep bir adım öteye götürür. Entelektüelliğiyle övünür. Çeşitliliği, farklılığı sever. Elinden neredeyse her iş gelir. Ha ne kadar yapar orasını Allah bilir. Hızlı düşünür, hareketlidir; öğrenmeye açık, kafası fazla çalışır. Çok sık karar değiştir, bu da onu biraz güvenilmez biri yapar. Ağzında bakla ıslanmaz, dedikodu yapmaktan hiç gocunmaz. Tatminsizdir, kesin çizgilerden hoşlanmaz.

Şimdi gelelim bu aslında kolay görünen fakat çözmesi biraz zaman isteyen arkadaşların işleyiş biçimlerine. İkizler burcunun üstüne fazla gitmemeni tavsiye ederek başlayalım. Onu ne kadar darlarsan, adımları o kadar hızlanır. Tabii ki uzaklaşmak için. O yüzden biraz kendi haline salmakta fayda var. Etkilemek mi istiyorsun? Biraz sözünü geçirmek. Baskılar İkizleri asla yıldırmaz, er geç bir  yol bulur, yılan gibi kıvrıla kıvrıla kaybolur. Fakat zekanı devreye soktuğun an işte o zaman ilgisini çektin demektir! Son olarak sakın ama sakın hayatındaki hiçbir İkizler burcu ile laf yarışına girme, kaybedersin. Her an peşinden gitme, yetişemezsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.