Burçları Baştan Çıkarma Tüyoları!

İçin için yanan gecelerin ateşini harlama taktiklerinde sıra! Baştan çıkarayım derken yoldan çıkanlara, kışkırtayım diye elinden kaçıranlara nasihatlarımızı topladık, geceleri keyfe karmanın ipuçlarını kaleme aldık! Burçları kışkırtma yollarını bir bir sıraladık. Buradan sonrası çizgi ötesi, top sizde!

Koç

Dünyaya birileri kışkırtsa da harekete geçsem diyerek gelen Koç, alevi üstünde gezer, cayır cayır yanar! Meydan okuduğun hiçbir konuda seni geri çevirmez, elini boş göndermez! Kışkırtılmayı umarak başlamasa da geceye, dumanını tüttürmek senin elinde. Bam teline tek bir vuruşla, çarşafları parçalar, duvarları tırmalar, tüm geceni şehveti bol bir şölene çevirir! Yapamaz de, nasıl yapılır seyret! Bu adam tersten çalışır, önüne serilip uzanma, kaç bırak seni kovalasın! Tabağına sunulan en lezizi de olsa, avının keyfini çıkarmak ister!

Boğa

Keyfini özenle hazırladığın şölen masalarında ağırla, üzerine ipek kumaşlardan kaliteli makaslarla biçilmiş cazibe örtüleri ser! Rüzgârın nereden estiğini bilmeden dans et, fantazilere kucak aç! Kokunla kışkırt! Güzel olana beslediği su götürmez hayranlığını ortaya çıkar! Karnını da gözünü de iyice doyur, şekerlemeyi ona bırak!

İkizler

Zekasının sınırlarını, hazzının duvarlarını zorla. Alçak sesle, zekası dekoltelerinde gizli edepsiz cümleler kur! Teninin inceliklerine, beyninin kıvrımlarına daldıran sohbetinle baştan çıkar! Beklenmedik anlarda, umulmadık şeyler yap, spontane deneyimler yaşat. Taktik yap, ahizeden kışkırt, bir telefon uzağındayken İkizler, avcuna düşür! Bilgi havuzlarını kuğu gölüne çevir, bale gösterisinde baş dansçı ol!

Yengeç

Ön sevişmede fazla mesai yap, gecenin sonunda ikramiyeni al! Çok sev, şefkate boğ, duygularında gezin! Sevmelere doyuracağın uzun gecenin sinyallerini ilk andan ver, kırılgan arzularında parmak uçlarınla usulca gezin. Bencil olup keyfine bakma, fiziğin ötesinde bir atmosfer yarat, iştahını değil hislerini kışkırt. Gecenin sonunda sevişmeden yatma, sarılmadan uyuma!

Aslan

Tacını ellerinle tak, tahtına nazikçe oturt! Emrine amade, gecesine hizmetkar ol! Öv, pohpohla, kölelik saatlerinin başladığını dizlerinin üzerinde ilan et! Aslan gösterişini kımıldatmaz, ihtişamını yerinden oynatmazken, kuvvetli mıknatısına yapış! Sefa sınırlarının içinde harikalar yarat, zorlayıcı olma! Arzu nehirlerinde, tahtırevanının üstünde salınan Aslan’ın rotasını keşfet, dansına eşlik et!

Başak

Asla acele etme! Akşamdan çamaşır suyuna bastığın, tüm detayları çoktan düşündüğün, tasarım harikası bir gecede usulca yol al! Etüdünü hızlı, pratiğini yavaş tut! Hırçın olup ürkütme, ağır adımlarla salın! Utangaç çarşaflarını yavaşça arala, kuytularına gözü kapalı süzül! Çaktırmadan fethet, uzun bir sevişmenin son dakikaları mest et.

Terazi

Hassas dengelerle ip üstünde şemsiyesiz yürü, mükemmel uyuma ulaş! Ne çok zorlayıp irite et ne uzağında kalıp ilgisiz görün. Estetik bedenin kışkırtır, duygusal tatminin, sözlü iltifatların harekete geçirir, romantik havan arzu rüzgarları estirir. Zihnini açık, bedenini formda tut! Orta noktayı bul, ahenkli yeni bir deneyim sun, Terazi’nin zevklerini bul, ölçüyle dokun!

Akrep

Alt metinlere, kuytu köşelere hazza davet mesajları sakla, için için yan, alevlerinle sar! Bakışlarınla kışkırt, iddianla baştan çıkar! Aklının ve bedeninin sınırlarını, Akrep’in bilinmezlikler diyarında özenle sakladığı fantezilerini zorla! Hiç tatmadığı lezzetleri, henüz bilmediği arzuları tanıt! Arzudan yanıp tutuş, hepsini alamıyorsan hiçbir şeye meyletmeyeceğini göster, tahrik et!

Yay

Keşfe açık, tehlikeli olana tetikte ol, ne istediğini dan diye söyle, bir çırpıda al! Farklı kabilelerin törensel birleşmelerini tatbik et, henüz tanışmadığı hazlar yaşat! Her hamlen yeni ve bilinmedik bir arzusuna dokunsun, her sözün dünyaya ufak pencereler açsın! Tutkuların oyun kurucu, yatağın eğlence alanı olsun, arzu parklarında keyfe doyur! Her şeyi en az bir kere denemek isteyen Yay’ı yabancı sularda yüzdür!

Oğlak

Sokakta itibarına düşkün ve temkinli, yatakta sürprizlerin bekçisi, ayıplı sohbetlerin efendisi Oğlak umulmadık arzuların insanıdır. Soğuk duruşundan tedirgin olup, kışkırtamayacağını düşünenler, bilindik taktiklerle plaza insanlarından, arzular şelalesi çıkarır! Gözlüklerinin arkasına gizlediği, arzulu gözleri, rahatlatıcı masajlardan baştan çıkan ruhu, beklenmedik haz kuytularıyla baştan çıkmaya hazırdır!

Kova

Şimdiye dek yaşadığın tüm ilişkileri, baştan çıkarma taktiklerini, sıradan sözlerini unut, yeni ve bilinmedik bir sayfa aç! Şiir ezberleyeceğim diye uykularından olma, ay ışığını bekleyip arzunu soğutma! Henüz düşünülmemiş ancak çok ince düşünülmüş zekice bir adımla kışkırt, gerisini Kova’nın marjinal rüzgarına bırak! Reddedemeyeceği deneyimlerle kapısını çal, buyur edildiğin Kova galaksisinde fark yarat!

Balık

Yaratıcı düşlerin, akıl almaz gerçeküstü mabedlerin, bilinç dışı deneyimlerin, masalsı uçuşların ev sahibi Balık, çekingen görünür, çekinmez! Fantastik atmosferli gecelerde arzuyla uçuşur. Çölün ortasında, cam tavanlı bir kapsülce, çırılçıplak gökyüzünün altında yaşayacağın bir geceyi, ölsen unutmaz, galakside arasan bulamazsın! Bedensel görünümlü bu yolculuk, zihnin ve ruhun eşliğiyle tarifi mümkünsüz bir deneyime dönüşür. Gizemli sözlerinle afrodizyak etkisi yarat, vahşiliği kapı dışında bırak, hassasiyetinle baştan çıkar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.