Burçlara Uygun Sevgililer Günü Hediyeleri

Her yıl sevgiline ya da eşine hediye alırken zorlananlardan mısın? İkiniz için ilk tanışma, ilk yıl, belki evlilik yıldönümü, doğum günü ve yılbaşı derken kutlanacak birçok gün var değil mi?

Tüm bu özel günler bile yeterince farklı hediye almayı gerektirirken şimdi de tüm dünyanın kabul ettiği sevgililer günü hızla yaklaşıyor. Hediye alma işini son günlere bırakanlardan ve ona ne hediye alacağım diyenlerdensen tam olarak doğru yerdesin demektir. Çünkü artık sevgiline hediye seçerken zorlanmayı rafa kaldırıyoruz. Nasıl mı, ona burcuna uygun sevgililer günü hediyesi alarak! Peki, burcunun özelliklerine göre neyi sevdiğini nereden mi bileceksin? Eh, biz senin için bu işi bitirdik ve burçlara göre hediye seçimi yapacağın önerileri hazırladık.

Eğer hala sevgililer günü programı yapmadıysan Sevgililer Gününde Burçlara Uygun Mekan Önerileri içeriğimize de göz atmayı unutma!  Şimdi hazırsan başlıyoruz.

Koç Burcu İçin Kırmızı ve Spordan Şaşma!

Canlı, sportif, hareketli ve coşkulu Koç burcu sevgilin varsa hem erkek hem de kadın için iki şeyi iyi bilmelisin. Sportif olan her şey ve kırmızı. Eğer bu iki tüyoyu onun zevkine göre yönetebilirsen bitti bu iş. Bundan sonraki sevgililer gününde de hediyelerini gözü kapalı seçebilirsin. Koç burcu kadınları için ten rengine uygun olan kırmızı bir ruj her zaman vazgeçilmezdir. En iyi tonlar ise Tom Ford ve Sephora markalarında bulunuyor. Hem kadın hem de erkek Koç burçları içinse Nike Epic React Flynit koşu ayakkabıları enerjisini atmak için hem hafif hem de konforlu yapısıyla mükemmel bir seçim olur. Tek yapman gereken renklerini seçmek. Eğer daha uzun süreli bir hediye seçmek istersen spor salonu üyeliği ya da teknolojik bir saat her iki cins içinde doğru bir hediye seçimidir. Son olarak Koç burcu şapkaya da asla karşı koyamaz bunu da bir kenara not etmelisin.

Doğaya ve Kaliteye Aşık Boğa Burcu İçin Seçim Kolay

Boğa burcu kadını ve erkeği için doğa ve kaliteye olan aşkları hayatlarının merkezidir. Eğer ona romantik bir hediye vermek istersen Belgrad ormanında yürüyüş ve kahvaltıya götürebilirsin. Daha özel bir hediye istersen de evine uzun zamandır almayı planladığı bir çiçeği şık ve dekoratif bir saksı ile hediye etmelisin. Tabii aşk dolu bir notu iliştirmeyi unutmadan. Boğa burcu erkekleri için daha kullanışlı bir hediye seçeneği istersen kalitesi ve tasarımı ile kusursuz olan Apple MacBook gözlerinden kalpler çıkmasına sebep olabilir. Fotoğraf çekmeyi seven Boğa burcu kadını için telefonuna takabileceği nano kamera hediye etmen ise ona, senin farklı hediyeler seçebileceğini ispatlayacaktır. Her iki cinsi mutlu edecek şeylerin başında da birlikte yapılacak yemek kursları gelir. Eataly ve Usla’da başvurabileceğin harika workshoplar var. Yine her iki cins için kol düğmesi, ipek ya da kaşmir şal veya atkı hedefi on ikiden vurur.

Dinamik İkizler Burcuna İşlevi Olan Bir Hediye Seçmelisin

Entelektüel İkizler burcuna verilecek en güzel hediye eğer hala onda yoksa Kindle’dır. Varsa ona birkaç tane okumayı planladığı elektronik kitap hediye edebilirsin. Bu hediye çeşitliliğe bayılan İkizler burcu erkeği ve kadını için en ideal hediyelerden biridir. Kadınlar için tasarım kolyeler ya da şık bir cüzdan da doğru bir seçim olur. İkizler erkekleri için saat, bluetooth kulaklık alabileceğin diğer sevgililer günü hediyelerinden bazıları. İnanılmaz ama İkizler burcu cam eşyaya da bayılacağı için Şişecam’ın tasarımı Nude koleksiyonundan şık tasarımlı bir karaf onu etkileyecektir.

Duygusal ve Romantik Yengeç Burcu İçin Hediyene Kendinden Bir Şeyler Katmalısın

Yengeç burcu kadını içinde erkeği içinde alacağın hediye onun romantik ve duyarlı yapısına uygun olmalı. Örneğin Yengeç burcu kadınları için Micalle’den şık bir bluz ya da So Chic marka vintage görünümlü bir kolye alabilirsin. Daha mutlu olmasını istersen evine hediye almanı öneriyoruz. Örneğin şık bir berjere Yengeç burcu kadının gözlerinin yaşaracağını biliyoruz ki Yengeç burcu erkeği bile karşı koyamaz hoş bir tasarıma. Mutfağı için aşk dolu Porland takımlarından ya da Pip Studio’nun eşsiz tasarımlarımdan bir ürün ile Yengeç burçlarını mutlu edebilirsin. Erkekler için biraz daha kişiselleştirilmiş bir ürün arıyorsan Poh Poh markasının içinde peştamaldan el yapımı sabun ve şampuana, masaj taşından muma kadar farklı ürünlerin bulunduğu spa setini hediye etmelisin.

Aslan Burcuna Onun Kendine Hayran Özelliğini Kullanarak Hediye Seç!

 

Aslan burcu kendine hayrandır. Erkeği de kadını da kendine aşık olan bu burca en güzel hediyelerden biri ayna olur. Evine hoş bir tasarımı olan ve özellikle altın rengi bir ayna hediye edebilirsin. Daha özel bir hediye için birbirinize Omega’nın sevgililer günü için çıkardığı kadın ve erkek saatlerini hediye edebilirsiniz. Bu hem aranızdaki uyumu hem de aşkı her elele tutuştuğunuzda ortaya çıkaracak. Kadınlar için alev kırmızısı Tresor, erkekler içinse gücün simgesi siyah renk Seamaster Diver 300M modeli. Ayrıca hem erkek hem de kadın Aslan burçları için görkemli bir tatil ihtişamlı bir hediye olacaktır. Önerimiz eğer hala görmediyse İspanya’nın Atlantik Kıyısı’ında bulunan San Sebastian tatilidir. Burada sahilde romantik yürüyüşler, muhteşem gün batımı ve şık yemekler yiyebileceğiniz restoranlar bulunuyor. Üstelik Michelin yıldıza sahip olanları tercih edersen Aslan burcunun dikkatini çekebilirsin. Son olarak Aslan burcu kadınına krem rengi Massimo Dutti palto ya da kürklü Bruno Carlo eldiven hediye edebilirsin. Fakat gösterişi sevdiğini bildiğini göstermek istersen Hollywood yıldızlarının tercihi Silvia Furmanovich marka mücevher almalısın.

Başak Burcunun Kalbini Kişisel Bakım Ürünleri ile Çal!

Başak burcu erkeği de kadını da fayda odaklıdır. Üstelik onları mutlu etmek detaylarda kayboldukları için biraz meşakkatlidir. Bu nedenle Başak burcu erkeğine ve kadınına ona faydalı olacak bir hediye bulmalısın. Her iki cins için Foreo cilt bakım masaj başlığını alabilirsin. Üstelik renk skalası da oldukça geniş. Başak burcu kadınına zarif ve elegan bir kolye ya da uzun ömürlü kullanabileceği Sephora aplikatör seti hediye etmeni öneriyoruz. Her iki cinse de cam ürünleri sevdikleri için Şişecam’ın muhteşem serisi Nude şarap bardaklarını ya da kendi kahvesini çekebilmeleri için yaratılmış Homend kahve makinasını armağan edebilirsin.

Terazi Burcu İçin Seçmen Gereken Şeyler Zarafet ya da Sanat!

Sanat sever ve estetik bakış açısı olan Terazi burcuna hediye seçerken alacağın hediyenin sanatın bir dalına dokunmasına izin vermelisin. Örneğin bir tiyatro, bale ya da müzikal gösterisi seni klişe hediye seçmekten ayırır. Bu hediye hem Terazi burcu erkeği hem de kadını için mükemmel bir seçim olur. Örneğin Zerrin Tekindor ve Onur Saylak’ın başrollerini oynadığı Arzu Tramvayı harika hediye seçenekleri arasındadır. Akılda kalmasındansa evinde kalmasını yeğlediğin sanatsal bir hediye için Assouline markasının muhteşem kitaplarından birini önerebiliriz. Veyahut onu sanat yapmaya teşvik edecek hobi setlerini hediye edebilirsin. Terazi burcu kadınları için daha kişisel bir hediye arayanlar için önerimiz Sorbe’nin muhteşem ceketleri, Burberry’nin zamansız kayışlı saati ya da Massimo Dutti markasının ipek şallarıdır.

Akrep Burcu İçin Hediye Seçiyorsan En İyi Seçenek Seksi Bir Ayakkabıdır

Akrep burcu kadını ve de erkeği seksi olması ile ünlü bir burçtur. Fakat seksiliği sadece özel hayatında değil tüm yaşantısına yansıtır. Bunu da onun seksi bir çift ayakkabıyla, seksi bir kokuyla ya da seksi bir gözlük ile hayatına yansıtır. Sakın erkekler için seksi ayakkabı nasıl seçilir diye bir soru sorma gafletine düşme. Markasından daha ünlü olan kırmızı tabanları ile şanı yürüyen Christian Louboutin marka ayakkabı gizemli Akrep burcunu erkeğinin bile gizemini çözecektir. Kadını için So Kate ve siyah modelinden şaşmanı önermiyoruz. Tabii hala onda yoksa. Dışı kadar içine de özen gösterdiğini bildiğimiz Akrep burcu kadınları için Victoria’s Secret vazgeçilmezdir, çünkü onları kimsenin görmesi gerekmez. Eğer Victoria’s Secret giyiyorsa kendini Adriana Lima gibi hissetmesi Akrep kadını için yeterlidir. Akrep erkekleri için şık ve asil bir gözlük süper bir hediye seçeneğidir.

Yay Burcu İçin Hediye Seçerken Keşfedeceği Bir Yer Seç Yeter!

Yay burcu erkeği ve kadını farklı kültürlere meraklıdır. Bu hayatlarının her konusunda geçerlidir. Bir insanı, bir yemeği, bir markayı, bir mekanı ya da bir şehri hep en önce onlar keşfetmek isterler. Bir şehir için belki ilk olamazlar ama ona hiç görmediği bir yeri keşfetmesi için uçak bileti alırsan gözünde vazgeçilmez olursun. Eğer henüz Venedik’i görmediyse sevgililer günü hediyesi için muhteşem bir seçenek olur. Ayrıca göçebe hayatına yararlı olacak büyük bir sırt çantası da iyi bir hediye olur. Özellikle de Herschel marka içine fazlasıyla şey sığdırabileceği için çok hoş bir seçenektir. Özgürlüğüne düşkün Yay burcu kadını ve erkeğine, gittikleri yerlerin fotoğraflarını evine taşıyabilsin diye Ara Güler’inde her zaman yanında taşıdığı Canon G12 fotoğraf makinesini hediye edersen onun gerçekten mutlu olduğunu göreceksin. Spor ayakkabı, pasaport çantası ya da her zaman çantasında taşıyacağı dürbün de diğer seçeneklerin arasında…

Oğlak Burcunun Hediyesi Mutlaka İşine Yaramalı  

Başak burcundan sonra hediye seçmenin en zor olduğu burç kesinlikle Oğlak burcudur. Çünkü onlar işlerine yaramayacağını düşündükleri hediyeleri nezaketen bile beğenmezler. Hatta Oğlak burcunun hediyesi işine yaramazsa çoğu zaman onu değiştirme zahmetine bile katlanmaz. Fakat ona onun ihtiyacı olan bir hediyeyi verdiğinde ise bir numaralı tahta oturursun bizden söylemesi. Eğer birlikte bir aktive hediye etmek istersen çiftlere özel sevgililer günü spa masajı alabilirsin. Sanda Spa İstinye bizim favorimiz. Çalışkan ve başarı odaklı Oğlak burcu erkeği ve kadınına ofisi için Mudo marka masa takvimi hediye edebilir ya da klas ve ömürlük bir hediye içinse Mont Blanc marka dolma kalem satın alabilirsin. Hem kadın hem de erkek için renkleri bulunan Edward evrak çantası da işine yarayacaktır. Modası hiç geçmeyen bir hediye almak içinse zamansız aşk bilekliği Cartier Love bileklik ya da trençkot hediye etmeni tavsiye ediyoruz.

Kova Burcunu Sıradan Olmayan Hediyeler Mutlu Eder

Kova burcu kadını ve erkeğine sevgililer günü hediyesi seçerken sıradan olmayan seçeneklerin üzerinde durmalısın. Örneğin senin sevgilin aksesuara düşkün bir kadınsa ona bilindik bir marka çanta almanı önermiyoruz. Henüz birçok kişi tarafından keşfedilmemiş ama Kate Middleton’ın kolunda taşımasıyla bir anda dünya çapında ünlü olan Türk markası Manu Atalier markasının renkli modellerinden satın alabilirsin. Biz bayılacağına eminiz. Ayrıca Kova burcu kadınları farklı tasarımlara bayıldığı için evine şık bir abajur satın alabilirsin. Kova burcu erkekleri için teknolojik her şey harika bir seçim olur. Hem kadın hem de erkek Kova burçlarına ise birlikte eğlenecekleri puzzle, Netflix üyeliği ya da aşklarını vücutlarına kazıyacakları dövme hediyelerini öneriyoruz.

Romantik Her Şey Balık Burcunun Kalbine Dokunur

Hayal gücü yüksek romantik ve naif Balık burcu kadın ve erkeğini mutlu etmek istiyorsan sevgililer gününde ona romantizm yaşatacak hediyeler seçmelisin. Balık burcu kadını için Mehry Mu marka incilerle süslenmiş bebek mavisi çanta, Victoria’s Secret markasının sevgililer günü koleksiyonundan saten pijama takımı ya da So Chic’in incili mücevherlerinden birini hediye edebilirsin. Balık burcu erkeğine ise Lenco plak çalar, romantik filmlerden oluşan bir set ya da Corvus şaraplarının eşsiz tatlarından birini hediye etmeni öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir