Burçlara Uygun 2019 Yılının 12 Takı Trendi

Trendler sadece giyim kuşam ya da saç ve makyaj üzerine olamaz öyle değil mi? Asıl şampiyon her zaman aksesuarlardır. Çanta ve ayakkabı aksesuar olarak ilk akla gelse de takılar bütün olayın baş kahramanıdır. Hatta çoğu zaman taktığın bir takı stilini bir anda değiştiren en önemli detayın olur. En sevdiğin ya da vazgeçemediğin takıların olduğunu biliyoruz ama yine de 2019 yılının takı trendlerinin neler olduğunu bilmek istemez misin? O halde okumaya devam etmelisin.

Üzgünüz Başak burçları 2019 yılının takı trendleri arasında minimal hiçbir şey yok. Bu sezon devasa takılara şahit oluyoruz. Sonbahardan düşen yapraklar, altın renginin en parlağı, avize küpelerin gerçekten avize olabilecek boyutları, sanatsal bileklikler, birbirinden farklı küpeler, tek takılan küpeler, kabilelerden araklanmış tasarımlar ve daha fazlası 2019 yılında üzerimizde olacak.

Bizde yeni yıla merhaba dediğimiz bugünlerde senin için 12 takı trendini belirledik ve bu trendleri her burca göre ayırdık. Bakalım senin burcunun takı trendi gerçekten seni ifade edecek mi? Hazırsan başlıyoruz.

Güçlü Bileklikler Koç Kadının Bileklerinde  

Güçlü yapısı ile çocuksu yapısını aynı anda rahatlıkla taşıyabilen Koç burcu kadınına takı trendleri arasından 2019 yılından bileklikler düşüyor. Çünkü en sevdiği stil maskülen olan Koç kadınlarının rahatlıkla her kıyafetine uyum sağlayacak yegane takı bilekliklerdir. Tabii bileklik modellerinden bahsederken ince bilekliklerden, zincirlerden ya da ipli modellerden bahsetmiyoruz. Bu yıl Koç burcu kadınları büyük bileklikleri, farklı motifleri, hayvan figürlerini ve metal detayları bileklerinde taşıyacak.

Sonbahardan Düşen Yapraklar Boğa Kadınlarında  

Doğa aşığı Boğa burcu kadınlarının özelliklerine göre seçimler yaparken eğer trendler arasında doğaya özgü bir şey varsa ilk olarak trendi hep o kapar. Çünkü o hem yeşilin her tonuna hem de doğaya aşık. Bu seferde aşkı parıldamak için bileğinde, kulağın ve boynunda sergilenecek. Yaprak simgesi fazlasıyla esrarengiz bir simge bizim için. Dokunduğunda sakinliği hissettirirken uzaktan bakıldığında da her mevsim değişen renkleriyle uysallığı simgeliyor. Tıpkı Boğa burcu kadınları gibi…

Devasa Takılar İkizler Burcu Kadını ile Parlayacak

Yerinde duramayan ve bazen de oldukça tatminsiz olan ikizler burcu kadınları bu sezon takıya doyacak. Çünkü mega trendlerinin en büyüklerini onun için seçtik. Devasa geometrik küpeler, görüntüsünden daha da ağır olan kolyeler, kocaman uzayan küpeler ile aradığı tüm çeşitliliği bu sezon takılarda bulacak gibi görünüyor. Genç ve dinamik tarzıyla her zaman bizi şaşırtan İkizler burcu kadınının bu trendin hakkını vereceğini çok iyi biliyoruz.

Antik Mücevherleri ile Yengeç Burcu Kadını

Yengeç kadının dönemlere gönderme yapan her detaya titizlikle aşık olduğunu ve ondan kopamadığını biliyoruz. O nedenle eğer bir döneme ait bir trend varsa o trendi ilk kullanan da en güzel kullanan da her daim Yengeç kadını oluyor. Çünkü o bir vintage aşığı. Hayal gücü fazlasıyla yüksek olduğu için yeni ile eskiyi harmanlamayı ve bunu zarif bir şekilde yansıtmayı çok iyi biliyor. 2019 yılında da bu fırsatı ona verdikleri için tasarımcıları alkışlıyoruz. Bu yıl da takı trendleri arasında Barok ve Rönesans çizgileri var ve tüm o detaylar Yengeç kadınına ithaf ediliyor.

Devasa Avize Küpeler ve Aslan Burcu Kadını

İhtişamlı olan bir aksesuar varsa o ilk olarak Aslan kadınının kullandığı bir parça olur. 2019 yılında da avize küpeler her yıl olduğundan daha büyük ve uzun olarak karşımıza çıkıyor. Bahsettiğimiz uzun küpelerin her yıl moda olan küpeler gibi olduğunu düşünüyorsan biraz yanılıyorsun demektir. Çünkü 2019 yılında avize küpeler saray avizesi olacak kıvamda; kulaktan başlayarak omuza kadar hatta omuzun bile aşağısına iniyor. Eh, gösterişi seven Aslan kadınına da bu yakışırdı. Çiçek motifli, püskül detaylı ya da metal olarak tasarlanmış olan küpelerin gümüş modellerini Aslan burcu kadınları için seçtik.

Büyük Detaylar Arasında İnce Bir Zincir Başak Kadınına Düştü

Minimal olan aksesuarlarla bu yıl vedalaşacaksın Başak burcu kadını. Eğer sende trendler arasından bir model seçmeyi planlıyorsan senin için seçtiğimiz en sade aksesuar ince zincirli kolyeler. Boyundan aşağı sarkan zarif ve sade zincirler hem vücut takısı hem de kolye olarak bu yıl moda. Sen dilediğini seçmekte özgürsün. Fakat trendleri yakalamak istiyorsan kıyafetinin üzerine giyebilme cesaretini de göstermelisin. Devasa takılar arasından yine çizgini bozmadan bir trend yakalamayı başardığın için tasarımcılara borçlusun Başak kadını!

Metal Gerdanlıklar Zarafeti Terazi Kadınında Bulacak

Zevkli ve zarif duruşu ve moda trendlerini ustalıkla uygulamasını bilen Terazi burcu kadınları için 2019 takı trendleri arasından metal gerdanlıkları seçtik. Boynu kalın bir şekilde saran ve köprücük kemiklerini ortaya çıkaran bu kolyelerin odak noktası dikkatleri dekolte bölgesine çekmek. Çekici görünmeyi seksi görünmeye tercih eden Terazi burcu kadınları için harika bir seçim olan metal kolyeleri birkaç kolye ile kullanabilir ya da tek başına harika görünmesini sağlayabilirsin. Altın rengi çiftli olanları ise bizim favorimiz.

Tek Küpenin Gizemi Akrep Burcuna Yakışır

Seksi ve gizemli Akrep burcu kadını 2019 yılından da kendine düşen tutkulu bir takı modelin rahatlıkla buldu. Bu senenin gizemli takısı tek takılan avize küpeler. Çoğunlukla omuza ve hatta daha da aşağıya kadar sarkan modelleri olsa da kısa boyları da bulunuyor tek küpelerin. Fakat biz Akrep kadınlarına seksi ve gizemli bir duruş için dekoltesi açık kıyafetlerle uzun olan modelleri takmalarını tavsiye ediyoruz. Saçları da açık bıraktın mı gecede senden çekicisi olmaz.

Etnik Kabile Motifleri ile Yay Burcu Kadını

Gezgin ruhlu Yay burcu kadınının artık gittiği her ülkeden bir takı toplamasına gerek kalmayacak. Çünkü 2019 takı modası dilediği etnik takıyı rahatlıkla bulabilmesini sağlayacak. Özellikle kabile desenleri kolye ve küpelerde hayat bulacak. Farklı kültürlere meraklı olan Yay burcu kadınları için 2019 yılı aksesuar konusunda en özgür olacakları yıl olacak.

Altının Geometri ile Buluşması

Ağır başlı Oğlak burcu kadını bu yıl aksesuar konusunda biraz gevşeyecek. İlk seçimi her zaman geleneksel takı modellerinden olan Oğlak burcu kadını 2019  yılında kocaman takılara göz kırpacak. Devasa büyüklükteki kolye, küpe ve bileklerinin geometrik desenlerle buluşmasının ahengine kendine kaptıran Oğlak burcu büyüleyici özelliği olan bu takı modellerini dozunda kullanmayı da ölçülü özelliği ile sağlayacak. Bunu da her bir takıyı tek başına kullanarak sağlayacağından eminiz. Kolye takıyorsa başka bir aksesuar kullanmayacak. Büyük küpeleri takıyorsa stilinde fazla renk tercih etmeyerek saçlarını açık bırakarak ölçülü duruşuna katkı sağlayacak.

Birbirinden Farklı Küpeleri Kova Kadınından Başkası Seçemezdi

Özgür ruhlu olması ve kendine münhasır kişiliği ile birbirinden farklı küpe trendini Kova burcu kadınından başkasına yakıştırmazdık. Elbette diğer burçlara da yakışır fakat ruhu ile taktığı takıların bir bütün olmasıysa söz konusu olan şey Kova burcu farklı küpelerin tek sahibi olur. Yenilikçi Kova kadınları biri uzun diğeri vidalı olan küpeler ile uyumluluk ile uyumsuzluğu bir arada kullanmayı başaracak. Çünkü sıra dışı olmak onun işi.

Farklı Taşları Bir Arada Kullanan Balık Burcu Kadını

Burçların en naifi Balık burcu 2019 takı trendleri arasından kendine en zor seçim yapan burç. Elbette diğer burçlara önerdiğimiz mücevherleri de kullanabilir ama biz onun için tüm özellikleri ile yansıtan bir takı seçmek istediğimizde biraz zorlandığımız itiraf edebiliriz. Fakat sonra charm kolye de denen modelleri ve ruhlara hitap eden özellikleri farklı taşlı takı modellerini görünce romantik Balık burcu kadınının ruhuna özgü kolyeleri bulduk. Sezgileri oldukça güçlü olan Balık burcu kadınları her birinin anlamı farklı olan  renkli taşlı kolyelerde kendini bulacak.

Tüm görseller Vogue Runway sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.