Burçlara Özgü Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı gelinlik kadar önemli bir ayrıntıdır. Zira tüm gün ayağında olacak olan ayakkabın şık olduğu kadar konforlu da olmalı. Senin için hem şık hem rahat gelin ayakkabısı önerilerimiz var. Ayakkabını burcunu okumadan seçme!

Rahat Gelin Ayakkabıları

Giyim tarzında rahatlık dendiğinde burçların en başında Koç burcu kadınları gelir. Koçlar, hızlarını kesen, hareket kabiliyetlerine sekte vuran hiçbir kıyafeti tercih etmezler. Gelin ayakkabısı seçerken de temel kriterleri rahatlık olur. Bu yüzden düğünlerinde rahat hareket etmelerini sağlayacak ve yorulmalarını önleyecek kalın topuklu bir ayakkabı tercih ederler. Seçtikleri ayakkabıda platform olmasını önemserler. Bu sayede gece boyunca mümkün olduğunca rahat hareket edebilmeyi ve pistten hiç inmeden saatlerce dans etmeyi garantilemiş olurlar.

Kaliteli Gelin Ayakkabıları  

Kalite, lüks ve rahatlık Boğa kadını için üçü de önemli. Bu nedenle bir parçaya herhangi birine göre çok daha fazla para verebilir, gardıropları için para harcamaktan çekinmezler. Fakat Boğa kadınlarının satın aldıkları bir parçayı uzun süre kullanmak gibi muhteşem bir huyları olduğu için beyaz yerine krem rengi ayakkabı tercih etmeleri onlar için daha doğru bir seçim olacaktır. Böylece seçimlerini uzun yıllar değerlendirebilirler.

Farklı Gelin Ayakkabıları

Hayata bakışı diğer burçlardan oldukça farklı olan İkizler burcu kadınları değişime açık oldukları için gelin ayakkabısı seçerken de bu son derece açık fikirli davranabilir, “normal” diye tanımlayacağımızın dışında bir seçim yapabilir. Klasik ve bilindik modeller yerine bottie tarzında bir model seçerek şıklıklarını kendi stillerinde vurgularlar. Rahat gelin ayakkabısı tercihinde ise beyaz model seçmek yerine mafya stilinde, yuvarlak burunlu, siyah beyaz bir Oxford ayakkabı ile istedikleri etkiyi yaratmaları mümkün.

Retro Gelin Ayakkabıları

Gelinliğinde bile vintage modeller seçeceğinden emin olduğumuz Yengeç kadınları gelin ayakkabısı tercihinde de retro modellere yönelecektir. Hatta birçok Yengeç kadını bu tarz ayakkabı modellerini özel olarak yaptırabilir. Gelin ayakkabısını özel yaptırmayı düşünen Yengeçlere önerimiz dantelli bir tasarım tercih etmeleri. Bu seçim onları asla yanlışa düşürmez. Gecenin ilerleyen saatlerinde rahat gelin ayakkabısına geçişte sivri burun tercih ederek şıklıktan da vazgeçmemiş olurlar.

Gösterişli Gelin Ayakkabıları

Bir bakanın bir daha dönüp baktığı stil seçimleri yapmak Aslan burcu kadınları için işten bile değil. Gelinliklerinin çok taşlı olması gelin ayakkabılarının taşlı olmayacağı anlamına gelmez. Abartıyor muyum düşüncesini asla taşımayan Aslan burcu kadınları gelin ayakkabısı seçimlerinde görkemli modelleri ilk sıralarda tutarlar. Moda olmaması onların bu seçimi yapacağı anlamına asla gelmez. Onlar sadece parıldamak ister.

Sade ve Şık Gelin Ayakkabıları

Klasik giyimin vazgeçilmez takipçisi, sadeliği hayat görüşü olarak benimsemiş olan Başak kadınları düğün günü seçimlerinde de asla abartıya kaçmadan derli toplu bir şıklık sergilerler. Bu ayakkabı seçiminde de gelinlik seçiminde de böyledir. O nedenle Başak kadınlarına topuklu ayakkabı seçiminde yılların eskitemediği sivri burun bir stilletto, babet modelinde ise rüküş görünmelerine asla izin vermeyecek olan balerin modelini öneriyoruz.

Zarif Gelin Ayakkabıları

Zarafet Terazi burcu için vazgeçilmez bir şey. Öyle vazgeçilmez ki sırf rahatlık için zarif olmaktan vazgeçemedikleri gibi zarif olmak için belki de hiç görünmeyeceğini bildikleri bir ayakkabıyı bile düğün günlerinde tercih edebilirler. Eğer gelinlikleri dantelse ayakkabısı da dantelli, taşlı ise gelin ayakkabısı da taşlı olur. Bu uyum Terazi kadınları için çok önemlidir.

Seksi Gelin Ayakkabıları

Seksi olmak onun içinden gelen bir özellik. Zorla ya da tercihen yaptığı bir şey olmadığı için hem giyim hem de ayakkabı zevkine yansıyor. Sivri burun ayakkabılar, Akrep kadınının vazgeçilmezi. Gelin ayakkabısı tercihinde de başka bir seçim yapacağı düşünülemez bile. Aynı anda hem şık hem de seksi görünebilen sivri burun gelin ayakkabısı modelini seçen Akrep gelinlere önerimiz tercih ettikleri ayakkabıyı birkaç gün önce evde denemeleri olacak.

Spor Gelin Ayakkabıları

Rahatlık onun ruhunda varken gelin ayakkabısı seçiminde topuklu ayakkabı tercih eden bir Yay burcu kadını zor bulunur. Çoğu insan için baştan savma gibi görünse bile bu seçim Yay burcunun kişiliği ile oldukça uyumlu. Üstelik son yıllarda gelinlik altına spor ayakkabı modası varken bu tercih tartışılmaz bile. Yay burcu kadınları için önerimiz dantelli bir beyaz spor ayakkabı seçmeleri yönünde. Her ne kadar spor ayakkabı da olsa ayaklarını rahatsız edebileceği için seçtikleri ayakkabını ilk kez düğün gününde giymemelerini öneririz.

Geleneksel Gelin Ayakkabıları

Geleneksel bir kadın olan Oğlak burcu kadınının gelin ayakkabısı seçerken klasik modellerin dışına çıkacağını düşünmüyorsunuz değil mi? Ağır başlı bir stilde olan Oğlaklar hiçbir zaman düğün günlerinde sadece rahatlıkları için babet ya da spor ayakkabı giymeyeceklerdir. Rahat ayakkabıya geçişlerinde bile küçük topuklu bir gelin ayakkabısı tercih ederken yüksek topuklu seçimlerinde ise klasik gelin ayakkabısı modeli olan bantlı stilden vazgeçmeyeceklerdir.

Sıra Dışı Gelin Ayakkabıları

Herkes Mersn’e giderken tersine gitmek su götürmez bir Kova özelliği. Haliyle Kova burcu kadınının düğün gününde klasik bir gelin ayakkabısı giymeyeceği aşikâr. Kova burçları gelin ayakkabılarını seçerken normal bantlı ya da sivri burun seçmek yerine tüylü bir açık ayakkabı da giyebilir. Bu tamamen onun ne giymek istediğine bağlı bir seçimdir. Kova kadını, canı ne giymek isterse onu giyer! Rahat ayakkabı olarak da Kova burcuna rahat ve renkli bir babet öneriyoruz.

Romantik Gelin Ayakkabıları

Her ne kadar giyim tarzı ruh haline göre değişse bile hayatının en özel gününde Balık burcu kadını işini riske atmaz ve en romantik gelin ayakkabısını seçer. Bu romantiklik çoğu zaman fiyonk ya da dantelden gelir. Fiyonklar hem zarif hem de romantik bir his verdikleri için ilk olarak onu tercih etmenizi öneriyoruz. Burnu açık bir ayakkabı özellikle dantel gelinliğinizin altından göründüğünde size şık bir görünüm kazandıracak. Nikah töreninden sonra rahat bir ayakkabıya geçmek isterseniz size burnunda fiyonk olan babetleri öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.